|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   November 2006 - 3. del
28.2.2008 12:21:19   
Aja1
Evo punce, sem si vzela to čast, da sem odprla tretji del našega čveka user posted image

_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 13:25:11   
Aja1
Kje ste? Nikjer nobene user posted image

Jaz bom danes še pol ure v službi, potem pa hitro domov na kosilo (kuha user posted image ), nato greva pa skupaj po Nejo v vrtec. Ji bom pa danes kupila eno tako malo večjo žogo za na igrišče (doma ima samo tiste majhne), da se bomo žogali user posted image .


_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 13:50:11   
Luni
Oooo, se pa jaz oglasim po doooooooooooooolgem času na tem forumu...... Jaz sem tudi še v službi, Mašo bo mož domov pripeljal skupaj z Maticom. Nejc pa iz glasbene peš primašira domov. Naša Maška je zdaj kar ok, trkam, imela je namreč bronhiolitis, trdovraten kot sam user posted image . Jo pa še vedno inhaliram vsak večer, tako da, upam, da se bomo zmazali user posted image

_____________________________



(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 14:03:16   
Zamima
Pozdravljena Luni user posted image , večkrat se nam oglasi user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 14:05:58   
Nogavica
O, smo že na novi temi user posted image .

Mi smo danes Živi kupili igračke za v peskovnik (grabljice, lopatico, kanglico za zalivanje in vedro), da bo imela zunaj svoje pripomočke, potem je pa babica klicala, da je tudi ona ravno danes to nabavila user posted image . Moramo videt, kako je, mogoče so različni in bo lahko vse ponucala, če ne, bomo pa en komplet menjali.

Luni, večkrat se oglasi in user posted image za Mašo, da čimprej ozdravi.

Zamima, super, da gre Zali tako dobro.

MucaMaca, user posted image .

< Sporočilo je popravil Nogavica -- 28.2.2008 14:06:22 >


_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 14:25:10   
majas
No pa so jo zaklenili... naj jim bo user posted image

Zunaj sonček-le piha 100 na uro. Kaja spančka, jaz pa komaj zdaj v službo ko ste nekatere že doma.

Sem pa si kupila danes palšček za spomladi, tako da sem vsaj malo boljše volje. user posted image

Si tipkamo zvečer, jaz komaj ob 20ih pridem domov user posted image danes je dolga ja. Sama sem kriva ker sem si naročila stranko ob 19ih zadnjo.

papa


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 14:40:02   
Zamima
majas, pridno delaj,...

nogavica, ja danes je bilo bolje,... bomo videli, jutri jo bom spet pustila eno uro, naslednji teden, bom verjetno po eni uri prišla pokukat (da me ne bo videla user posted image ), pa če ne bo jokala jo bom še malo pustila. user posted image

Midve sva pa prej kar eni dve urci spali - to se že dooolgo ni zgodilo, no Zala je zdaj naspidirana, jaz pa še kar zeham kot zmaj user posted image

< Sporočilo je popravil Zamima -- 28.2.2008 14:42:38 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 14:41:05   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

Mi smo danes Živi kupili igračke za v peskovnik (grabljice, lopatico, kanglico za zalivanje in vedro), da bo imela zunaj svoje pripomočke, potem je pa babica klicala, da je tudi ona ravno danes to nabavila user posted image . Moramo videt, kako je, mogoče so različni in bo lahko vse ponucala, če ne, bomo pa en komplet menjali.



Ojej, mi smo ji tudi že to nabavili, če ne bi imela bi ti jaz odkupila user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 17:43:50   
Anonimen
No pa smo že na 3.rundi čveka. Smo kar pridne čvekice.

Jaz sem nekaj popoldan strašila z lopato in šajtrgo (sploh veste vse kaj to pomeni? user posted image ) in sem zdaj cela potna. Ne bo treba it danes zvečer nič na Orbitrek.


(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 20:00:37   
Aja1
Čer. Sem skoraj zaspala ob Neji user posted image . Lump mali ima toliko energije, da sem eno uro ležala zraven, da je mrknila.

MucaMaca, seveda vemo, kaj je šajtrga user posted image . Si bila pa pridna.

Luni, večkrat se nam oglasi. Lepo te je spet brat user posted image

Bomo kej čvekale? Meni je dolgčas - moj je v službi, Neja v postelji.




_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 21:02:57   
Aja1
Nobene user posted image  user posted image

Zgleda, da bom šla danes zgodaj spat.

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 21:04:33   
Aja1
Še eno vprašanje...še kje spite v triu???
Me daje, da bi dala Nejo spet spat v posteljico, pa kar ne upam...se bojim spet neprespanih noči. No, danes ponoči bova pa itak sami in bova imeli dovolj prostora.

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 21:12:29   
atanja
ja aja pri nas spimo v trio... Sej vem da sem sama kriva.. PA se mi en da ponoči ustajat k sem že tako polomljena. res pa da tam po drugi uri šele k nama pride..včasih kasnej...
ME je pa mulo prej v spanju izseljeval...sm ga uspaala trikrat in vedno ko sem ga položila v pojsteljo se je jokat začel na pol v spanju k sem vrata zaprla. no pol pa sem kar pustila ga jokat k drugače se bi šla igrce z njim do jutri-pa je po dveh minutah zaspal...

Sm pa slabe volje zdele ker je prijatlca zvedla da ma njena mami raka... jojojojojjojoj. Ko eden premaga pa drugi zboli... to je res grozno...

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 21:17:35   
Aja1
Atanja user posted image user posted image user posted image  za prijateljičino mamo.

_____________________________




(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 21:18:16   
ircica
Tudi mi spimo v troje (jaz pa zarečeni kruh malicam). Do 12, 1, 2... še spi in se zbuja samo za 5 minut npr., po polnoči pa se ne pusti več na finto vreč. Ga sumim da prav ve, da je čas za v veliko posteljo. Čeprav ga moram pohvalit, včeraj je spal do 5.30 sam, potem pa ga je zbudil kašelj. Odkar smo popoldne zunaj, dosti bolje in bolj mirno spi.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 21:21:29   
Aja1
Pol nismo edini trio user posted image user posted image . Ah, jaz si mislim....večno se itak ne bo crkljala. Pa če tako vsi boljše spimo...zakaj pa ne user posted image

_____________________________




(odgovor članu ircica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 21:34:21   
atanja
Jaz pa se tolažim da s tem da se tud jaz kdaj hočem crkljat pa zakaj se ne bi mogu še on...user posted image izgovor

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 21:39:50   
atanja
jojojojoj na stavah sem zgubilaaaa... blek blek blek je danes. gre kar spat

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 21:39:59   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

Jaz pa se tolažim da s tem da se tud jaz kdaj hočem crkljat pa zakaj se ne bi mogu še on...user posted image izgovor


Vsak izgovor je dober user posted image

_____________________________




(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 21:40:41   
Aja1
Jaz grem tudi spat. Mirno noč vsem.

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: November 2006 - 3. del
28.2.2008 22:17:09   
Nogavica
Mi tudi spimo skupaj user posted image . Sva se ravno danes pogovarjala, kdaj bomo probali to ukinit pa je dragi rekel, da nima nobenih problemov s spanjem v troje user posted image . Meni pa, če sem iskrena, tudi paše, da je z nama, že zaradi dojenja. Res se mi ne da vstajat ponoči.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 9:07:51   
Anonimen
Tudi mi spimo v trojčku. Že kar nekaj časa. Spi sicer nekaj časa v svoji posteljici, a ne prav dolgo. Čez dan pa ni šanse, da zaspi v posteljici, samo v vozičku. user posted image V bistvu sva vsak dan zunaj, če ni dežja seveda. Mi je kozmetičarka rekla zadnjič, da se vidi, da sem veliko zunaj, ker imam lepo barvo po obrazu. user posted image

(odgovor članu Nogavica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 9:36:09   
krfjolca
Še en trojček tukaj user posted image . Očitno se gremo vse novemberke "attachment parenting". Je pa tako, da zvečer zaspi v svoji posteljici in je do cca 2h mir. Potem ga prestavim k nama, nato pa odvisno, lahko spi do jutra, lahko pa vstanemo še n-krat. Zdaj so izgleda spet zobki problem. Je bilo ful hudo ponoči, ko so zgornje 5ice rinile ven, potem je bilo nekaj časa mir, zdaj pa se nekaj dogaja pri podočnikih očitno. Ima pa 12 zob do zdaj.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 9:52:49   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: MucaMaca

 Čez dan pa ni šanse, da zaspi v posteljici, samo v vozičku. user posted image V bistvu sva vsak dan zunaj, če ni dežja seveda. 


Pri nas je isto. Zato smo tudi mi čisto vsak dan zunaj, tudi v dežju in snegu (no, razen, če bi res ful lilo).

IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

Je bilo ful hudo ponoči, ko so zgornje 5ice rinile ven, ...


Kaj Anže ima že petkice zunaj?!
Živa še dvojk nima vseh user posted image .


_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: November 2006 - 3. del
29.2.2008 12:38:12   
MALINČICA
Opa, pa so nas zakleniliuser posted image
No, pač tukaj čvekajmo. No, jaz va le še tu in tam sam preberem...

Tud mi spimo v troje, sicer sam zaspi v svoji posteljici, nato pa ga sred noči, ko se prebudi prestavim  k nama.

Ravnokar sem prejela nov voziček-v službo so mi ga dostavili. Super mi je, sem ga kar tukaj razpakirala, sestavila in je zakonm zaenkrat!

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?