|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 0:42:18   
t_t_y
Saj sem že pod 19.dan pisala, ampak tam verjetno ne boste brale, tko da sem se odločla, da kar novo temo odprem.

No, tudi včerajšnji dan je minil uspešno, smo pa res pridne. Sem že
firbčna kakšni bodo rezultati v torek, in koliko nas še vztraja.
Jaz sem včeraj kar mal pretiravala, ampak se pa ponavadi bolj šparam, skratka:
Z:2 kivija
K:pizza(s čebulo in gobicami)
V: 4 čokoladne kroglice (a se vam zdi da je to prevečuser posted image ...no, smo bli na enem rojstnem dnevu)+rebro čokolade(60%)

Komaj čakam na sadje danesuser posted image user posted image user posted image !

pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 7:17:49   
Teni_



Dobro jutro. Ja,danes pa spet to sadje. Čeprav sem ga komaj čakala, mi danes ni ravno fajn, ko bom morala bit samo na sadju. Ampak BOM. Se oglasim še kaj zvečer.



(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 9:01:44   
paris
Dobro jutro Odločne punce!
Ja danes pa sadje. Ni glih moj najljubši dan, samo kaj naj? Bom še kakšno kuhano zelenjavo za kosilo pa bo.
Drugače pa kile gredo super dol, pri meni je zanimivo, da imam vedno najmanj kg po OH dnevu, pol pa po sadnem isto al pa clo malenkost več, a ni zanimivo?
Sem shujšala že več kot pol načrtovanega- juppiii!

Ja ....., men je pa droben ptiček prišepnil o nekih grehih?


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 10:26:20   
Anonimen
grehi??? Kdo je pa grešil? Povej, da ga lepo skregamo, tako kot ste mene!

Sadje - njami! Za kosilo bom sadno kašico (suhe fige, banane, mandarine, jabolko in hruška)... bomo videli, če bo sploh za jest...

Jutri pa mesek - ni važno, al je mucek, ali pesek, samo da je mesek!!!

In to rečem jaz, ki mesa itak ne maram. Joj, kaj ta dieta dela z mano!

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 10:30:49   
al1*
Dobro jutro!

Tudi meni sadni dan ni najbolj pri srcu, ampak ga vseeno preživim bolje kot sem si mislila, da bom. Jem pa vsakič za kosilo krožnik kuhane zelenjave.

Včeraj sem za večerjo jedla jabolčno pito, za kosilo pa pico z šampinjoni, papriko, beluši in popečenimi jajčevci.

Kile trenutno malo stojijo, upam, da bo bolje jutri, po sadnem dnevu. Se pa že pozna na hlačah, da so malo bolj ohlapne.


Mojca, kaj si potem jedla v petek v kitajski?


_____________________________

lp


(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 10:55:45   
taška30
Hojla!
Tukaj se javlja ena velika pujsa - grešnica, fuj fej. Pa tko pametna sem bila zadnjič.user posted image
No, kaj je bilo, smo pri tašči, ker ima tast rojstni dan in peciva ohoho seveda tule okoli in sem včeraj zvečer pomlatila: 4 kom kokos kocke - velike, 4 komade nekega peciva s čokolado, 2 kosa metove potice.user posted image  Ko sem začela, sploh nisem mogla nehat. Matr, če bi bil kateri koli drug dan, ne bi grešila, ker je bil pa OH se mi je pa zdelo kao 'saj lahko'.
SRAM ME JE V DNO DUŠE IN NEIZMERNO SEM VESELA DA JE DANES SADNI DAN, DA SE POKESAM ZA GREHE!!!!!

Lp, Taška

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 10:59:57   
Teni_



Joj, ne sprašuj. em kaznovana z +0,5 kg, ker sem grešila. Nikoli več!



(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 11:09:34   
tiktak

IZVIRNO SPOROČILO: taška30
Matr, če bi bil kateri koli drug dan, ne bi grešila, ker je bil pa OH se mi je pa zdelo kao 'saj lahko'.

jaz isto.user posted image Sem šla v mesto in pojedla en košček jogurtove tortice. Problem je bil, ker je bila zelo lahka, zato sem doma pojedla še košček lešnikove napolitanke in košček krhke pite.user posted image . Moj izgovor: Saj druge tudi kdaj grešijo.user posted image .

No, danes bom pridna. Sem spila sveže iztisnjen pomarančni sok in pojedla 2 žlici sezamovih semen. Za kosilo si bom kar privoščila zelenjavno juho. Paše, ker je nedelja.user posted image . Potem pa sadje.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 11:12:25   
Sofi
Meni pa sadje kar diši in opazila sem, da imam ta dan največ energije, predvsem zvečer, ko se spravim na orbitrek - tiste pol ure tako mine, da skoraj pozabim dol stopit user posted image . Zvečer na beljakovinski dan pa se sploh komaj prepričam, da grem dvigat pulz.
Sem si pozabila sadno zalogo narediti, tako, da imam samo hruške, jabolka in pomaranče. Pa itak ne bom dosti pojedla.

Hvala bogu, da nam ob nedeljah kuha tašča, da mi ni treba prihajat v prevelike skušnjave, ko bi kuhala za mojega.




pa uspešen sadni dan

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 11:23:20   
t_t_y
No, sicer mi ni nobena odgovorila, ko sem spraševala če sem pretiravala včeraj zvečer, ko sem pojedla 4 čokoladne kroglice, ampak glede na to kaj jeste nekatere, to očitno res ni preveč. Jaz sem se pa že čist zasikirala, ko smo šli na en rojstni dan (hrane čuda, peciva pa sploh),sem se odločla, da kar pojem pojem natančno 3 koščke, pol so me pa kroglice premamile in so bile 4. No, upam da se to ne bo poznalo, saj so zaenkrat kg zelo vzpodbudni.
pozdravček

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 11:23:54   
paris
user posted image user posted image Aha! Grešnice so se lepo same pofočkale, ko pa ne vejo za kero se gre!user posted image
Men se zdi pa škoda grešit, ko gre pa tko lepo dol!

Do zmage z vago naprej!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 11:39:51   
Sonka
Pozdravljene!
Javljam se, da sem še vedno z vami, a mi internet ne dela in zato ne javljam sproti rezultatov. Prvi teden sta šli dol 2 kili, drugi pa 0,8 kg. Verjetno bo šlo zdaj bolj počasi, a glavno je, da gre. Sem pa pridna in se dobro držim. V začetku sem štela dneve, zdaj pa kar ne morem verjeti, da smo že prišle do 20-tega dne. Dobre smo!user posted image user posted image user posted image user posted image
Ko bo mogoče, se spet oglasim.

Lep sončen pozdrav vsem!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 11:44:24   
Anonimen
Packe, pa kaj je z vami? A smo odločne, ali ne? Če smo odločne, se tega držimo, ne pa da grešimo in se še tolažimo, češ, saj druge tudi grešijo! user posted image user posted image  Saj to ni res! OH dan je zato, da psiho malo tolažimo s sladkarijami, ampak poudarek je na MALO in ne dosti. Zato velja le EN kos tortice in ENO rebro čokolade, ne pa trije kosi torte ali pa 5 kosov kokosovih kock ali pa še lešnikovh napolitank itd. itd. itd. Tako ne bomo nikamo prišle in tista grda baba, ki jo tako pridno redimo, bo začela rediti nas nazaj, sama pa hujšat!

Punce, res sem huda na vas! Če se mislite držat, se držite, če ne pa odstopite. RESNO!








Zdaj pa čisto tiho - pa ne okoli govorit: spovedujem se svojih grehov. Grešila sem. Pojedla sem kremšnito in še bobi palčke po vrhu. In to kar nekaj bobi palčk. user posted image user posted image user posted image  Prosim, skregajte me!

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 11:57:38   
t_t_y
Ti, ti skutica, najprej nas kregaš, pol pa takole.
Pol se pa jest žrem, ker sem pojedla 4 čokoladne kroglice namesto 3.Ajjajjaj.
Sicer se bo pa tko al tko vse pokazalo v torek........user posted image

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 12:31:11   
taška30
Ta je pa dobra, Skutica!user posted image  Najprej nas skuruser posted image , potem pa priznaš svoj greh. Jao, jao! Grozne smo!

No, skratka, da vam dokažem, kako se kesam za včerajšnji greh, naj povem, da zdajle moj možek, moja tašča, tast in prababica (smo pri tašči) sedijo za mizo in se bašejo z nedeljskim kosilom, jaz pa sama ždim tule v sobici za računalnikom s šalco nesladkanega kompota zraven sebe. Še dobro, da so razumevajoči in me pustijo pri miru.
Najprej sem sicer mislila, da bom danes jedla še zelenjavo in solato (ko smo ravno na obisku), no, pa ne bom. Samo sadje.
Kazen mora bit!!!

Lp, Taška

Aja, t_t_y, pa zakaj se tebi zdi, da so 4 kuglice preveč? Ja, haloo? Saj tam piše ena večja tortica, par kosov peciva, 3 kepice sladoleda...Meni se to sploh ne zdi preveč. Jaz bi jih pojedla 5, pa tega ne bi vzela kot greh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 13:01:32   
Grascakinja
Ja, jaz sem tudi malo pretiravala včeraj. Za kosilo testenine s paradižmikom, popoldan kakav s smetano in kos štrudla, zvečer pa banana.

Danes sem na preizkušnji: sadni dan, nečakinja ima pa rojstni dan. Sem že najavila svojo dieto in si izborila, da bo zame posebej koš sadja tam. Držte pesti, jaz sem odločena, da bom preživela!

Sicer sem pa dozdaj pojedla 3 male banane, malo študentskega futra in majhno skledico zelene solate.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 13:26:48   
Naja30
Ve ste prav srčkane, tako fajn vas je brat! user posted image

A pol se me, ki bomo jutri začele, lahko pridružimo vam ali kako? Tako mi je žal, da nisem vedla, da ste šle na to dieto, bi se že na začetku, takoj po novem letu pridružila. Pa dobro, nikoli ni prepozno. user posted image

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 13:47:38   
tejčica
Še ena grešnica se javlja.user posted image  Jaz sem včeraj grešila na kubik in si res zaslužim eno brco v rit! Sem imela tako slabo vest da se niti javit nisem upala. Najprej sem malo grešila, potem še malo in nato veliko. Začela sem normalno s sadjem in za kosilo so bili makarončki. Potem pa nisem imela več meje. Zmazala sem par muffinov za večerjo pa pico z vsem.user posted image  In sedaj vsa pokorna čakam da mi naložite pokoro.

Še dobro da je danes sadje in se bom malo sčistila. Upam pa, da mi v torek vaga ne pokaže več kot mi je ta torek.user posted image

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 13:50:07   
t_t_y
Ja seveda, ti se nam kar pridruži. V kolikor želiš, da te vodimo v tabelci, nam še sporoči koliko kg bi se rada znebila.

lp

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 14:03:57   
Naja30
Ja zdaj jih imam okoli 70, rada bi se pa znebila vsaj 5 kg.
A se tehtate v torek zjutraj? Pa bom takrat sporočila točno kilažo.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 14:28:16   
tadejaa
Mi smo tudi bili včeraj na rojstnodnevni zabavi in sem
pojedla štiri koščke orehovega peciva. Pila pa cel popoldan
samo vodo. Pa saj to je verjetno enako kot bi pojedla en kos
torteuser posted image .
Punce ne se preveč sikirat, če se katera pregreši. Pač potem
nadaljujte z dieto.
Danes pa jaz spet trpim user posted image user posted image user posted image . Tole sadje mi ne gre in ne gre.
Pa saj bo jutri spet normalna hrana na krožnikuuser posted image .

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 14:29:28   
t_t_y
Naja3 - sej sploh ni tolk pomembno kolk jih imaš, važno je koliko bi se jih želela znebit - vsak torek se namreč tehtamo in takrat pripravim tabelo s podatki koliko bi posamezna želela izgubiti in koliko je že zgubila. Zate je res najboljše, da v torek sporočiš točno koliko kg bi rada dala dol, potem pa boš naslednji torek že poročala o padcu kg.
pozdravček

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 15:00:44   
Anonimen
Meni se štiri kokosove kroglice sploh ne zdi veliko, jaz bi jih verjetno pojedla šest in se ne bi čutila čisto nič krivo. Če jih primerjaš z enim VELIKIM kosom torte (tako je napisano v dieti), je šest kokosovih kroglic zagotovo manj od enega velikega kosa torte. Tako po količini kot po kalorijah!
Jaz pojem vedno štiri palačinke, dokaj debele, saj dodam polnozrnato moko, potresene s kakavom. Čokolade pa ali nič ali pa dve rebri, napisano je eno do dve rebri! Včeraj sem namesto čokolade pojedla eno sadno skutico, tisto smetanovo.
Pa se ne čutim čisto nič krivo!
Sem se pa zadnjič s tistimi kanoli na sadni dan.
Tako da bom od takrat naprej zagotovo pridna, je teža preveč dni stala na mestu.


(odgovor članu t_t_y)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 15:22:27   
Anonimen
Punce, saj veste, da sem se samo hecala, a ne? Ker če se ne bi, ne  bi na koncu priznala svojega greha... user posted image user posted image user posted image

Saj se tudi meni ne zdi, da ste ne vem kako grešile... Samo res pa je, da je vedno več takšnih grehov, ki se bodo slej ko prej poznali na vagi. Tudi pri meni, kjer se je tehtnica nehala premikat navzdol... ampak je obstala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 16:28:45   
Teni_



Do zdaj sem še pridna in tudi naprej nameravam bit Do zdaj sem pojedla malo jagod, banano in 2 breskvi.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?