|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 0:36:21   
Suzi*
No, danes pa jaz začenjam temo. user posted image   .....da vas malo prehitim, hehe

Sicer grem zdajle še spat, se pa že veselim večerne sladičke. Kaj boste jedle? Jaz se še nisem odločila, ker je preveč želja. A gris potresen s kakavom se sme? Kljub temu, da je mleko?


ajdi, držte se...  user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 2:49:47   
t_t_y
No jaz se pa včeraj nisem imela časa javit, sem bila pa pridna:

Z-banana
K-rižota

To je to, danes pa bomo videli kako bo (sladica bo verjetno na rojstnodnevni zabavi zvečer).

pozdravček

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 7:01:16   
lelaval
Dobro jutro. Jaz pa sem se že uspela naspat za razliko od vaju. user posted image  (kolikor se pa da spat ob dojenčku, ki noče spat v svoji postelji) user posted image

Za zajtrk bom verjetno kar jabolko,
kosilo imam že pripravljeno - moj dragi je včeraj zvečer pekel pizzo (jazz je nisem niti poskusila user posted image ), zame pa je že pripravil (testo napol zapekel, obložil z zelenjavo, jaz samo še za 10 min dam v pečico).

Za večerjo pa še ne vem. Mogoče bom spekla eno pecivo (že popoldne - že za ostale), ali pa bom - verjetno peljem otroke drsat in nazaj grede se ustavim v M¨C Drivu - maladva hamburgerje, jaz pa sladoled.

Sem pa ful razočarana, ker  nič ne grešim, ne kile in ne deke pa nočejo dol. user posted image user posted image

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 8:49:54   
kepa*
 
Ojla, naj se vam še jaz javim. Sem ugotovila, da se pred poroko ne bom mogla 100% držat diete, tk da bom uradno in trdno začela po poroki oz. bolje 1. 2.2006. Ne zdaj mislit, da se izogibam dieti, a je tk prekleto težko se je držat, če imaš obiske, pa pečeš pecivo non stop... Pa tremo imam pred poroko.  In najhuje je itak prvi teden, se mi zdi. Saj same veste, kako je. Pa ne zdaj mislit, da se izogibam. Jaz sem takšna, da ko nekaj delam, delam 100% in tako je tud pri dieti. Moram se je 100% držat. Bom pa poskusla ta teden zdravo jest, pa se spet slišimo po 28.januarju.

Saj niste hude?user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 8:56:16   
Anonimen
Ne, kepa, niso hude.user posted image
Odločiti se moraš z glavo, premisliti, kdaj  bi šlo najbolje in se potem držat. Takole na hitro pred poroko, verjamem, da ne gre. Če bi imela še tri mesece časa in zato kakšen cilj do takrat shujšati, ne rečem, tako pa se res nima smisla matrati. Ti lepo uživaj v teh dneh,  pa se diete loti po poroki.
Takrat enkrat bom začela tudi jaz, al bina se bo nazaj zredila in bo mogla hujšat, pa odločne bodo tudi še hujšale, tako da res ni panike. Vse ob svojem času.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 9:07:38   
paris
Dobro jutro tudi od mene!
Kavo pijem, zajtrkovala še nisem, bom pomaranče.
Za kosilo bi si pa danes naredila eno "kokr" lazanjo. Se pravi testenine, paradižnik in zelenjava. Kaj praviš Splišni, a to bi šlo?

Za večerjo pa kakšna orenk tortica- njam, komaj čakam!
Aja! Stanje kg, je zelo vspodbudno- sej pravim, upam, da ni fatamorgana!user posted image

Kepa, ti se nič ne sekiraj! Hujšat začni, ko boš pripravljena! Saj boš hujšala zaradi sebe in ne zaradi nas!


< Sporočilo je popravil paris -- 21.1.2006 9:09:01 >


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 9:10:53   
Grascakinja
Res nismo hude. Ti se najprej lepo poroči, pol medenotednaj, pol se pa spet kaj tipkamo!

Danes moj dan: hruška za zajtrk, zvečer tašča peče štrudel, samo še za kosilo se moram odločit med makaroni in makaroni user posted image . Lahko bi pa tudi makarone. user posted image

Jutri ima nečakinja rojstni dan, peklo se bo in cedile se bodo sline, ampak jaz imam sadni dan in sem trdno odločena, da ne bom jedla nič razen sadja. Za nujne primere bom s sabo vzela eno bučko, ker bo svak sigurno žar vrtel, če bodo preveč težili, da mi jo bo spekel in bo mir v bajti.

Sicer pa zagovarjam tezo, da ni nevljudno, če na obisku odkloniš hrano, nevljudno je, če ti oni vsiljujejo, čeprav si ti na dieti.
Največkrat najbolj posiljujejo taki, ki imajo sami kako kilo preveč in ti ne privoščijo, da bi shujšal.
Držte pesti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 9:53:08   
Anonimen
Spliš, mogoče imaš celo prav user posted image

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 10:02:04   
Teni_



Dobro jutro tudi od mene. Sem ravnokar prilezla iz postelje. Danes bo spet pica,ampak tokrat iz picerije - seveda takšna kot mora bit. Zvečer pa TORTICA!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 10:10:39   
hanita
Dobro jutro.

Že pojedla en kivi, mogoče bom še enega, ma mi ne gre lih preveč.

Leleval,meni tudi kili stojijo, ne vem če bo do torka šlo kaj dol, verjetno bom ostala na istem. Ma kaj se tolko pozna, tisti dan k sem grešila?? Kriza, bo res treba bolj resno.Gremo že proti koncu prvega meseca in komaj 2,5 minusa.user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 10:24:16   
Grascakinja
Jaz komaj 1,5 kg, če te kaj tolaži...

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 11:05:28   
Anonimen
Evo, punce, jaz sem svojo čokoladico pojedla pred dvema dnevoma, tako da danes ne bo nič z večerno sladico. Kazen mora bit!

Kaj bom jedla za kosilo? Palačinke s šampinjoni! Komaj čakam.

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 11:08:14   
ronja5
Ojla!
Jaz sem pravkar vzela iz pečice pizzo št.1 za moja velika dečka, zdaj je notri margerita za princesko, pol pa pride še moja zelenjavna na vrsto, njammmmi. Za večerjo pa  bo lešnikova rolada iz Tuša.

Meni kile tud zdaj stojijo (-4), mogoče so moje porcije preobilne user posted image
Sicer pa user posted image user posted image user posted image  za nas!

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z enim krilom-poletimo lahko samo objeti.
(Oprah)

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 12:21:51   
Anonimen
Tudi pri nas bo danes seveda pizza.


?????????
Mene pa zanima, kaj se lahko je zvečer namesto sladkarij, je to nujno hrana iz skupine za kosilo, npr. pašta, ali je to lahko karkoli?

dobri novici:
- riževi špageti so samo iz riža torej jih bom jedla na Š dan, končno pašta!!!
- tisti škrob, o katerem sem zadnjič pisala, je samo iz krompirjevega škroba, tako da se ga resnično lahko uporabi kot vezivo krompirjeve mase pri izdelavi njokov namesto moke, bom poročala, kako je šlo.

slaba novica:
- moj mi je prinesel domov tisti pomfri krompir, ki se ga dela v pečici, za katere ste nekatere napisale, da ga jeste na Š dan. Ste pogledale kaj na deklaracijo? V/na njem je moka!!!
Moka na Š dan ne bi smela biti na jedilniku.

(odgovor članu ronja5)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 14:21:30   
lelaval
Kepa - ti kar lepo papcaj (še namesto nas, ki ne smemo) ta teden, v soboto  se imej res super, pa začni po poroki.

Hanita, sem že imela manj (vsaj tehtnica je tako pokazala), potem pa je šlo zopet pol kile gor.  user posted image  Včeraj sem samo malo poskusila riž za večerjo, ker sem bila  jezna. Pa še moj mi je danes rekel, da se res držim in nič ne grešim.  Bom do torka res ostala na -2 kg. user posted image   (ali pa bo - 1,5-)user posted image user posted image
Si bom morala tehtnico skrit, da se ne bom vsak dan vagala.

Jutri pa se gremo za cel dan kopat (moram dosti plavat, da bo šla kakšna kilca dol user posted image ), po kopanju pa na obisk k kolegom. Sem že rekla, da morajo zame nabavit sadje. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 18:19:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Skutica

Evo, punce, jaz sem svojo čokoladico pojedla pred dvema dnevoma, tako da danes ne bo nič z večerno sladico. Kazen mora bit!

Kaj bom jedla za kosilo? Palačinke s šampinjoni! Komaj čakam.


Skutica, a to brezbeljakovinske palačinke ali kako? Jaz jih bom tudi v bližnji prihodnosti enkrat naredila. Poročaj, kako so izpadle.

Selena, če je res kje tista moka na pomfriju, jo je res tako malo ..., sploh pa ne vem, če se niso zmotili.
Pa saj škrob je OH, tako da ni panike.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 22:42:27   
Sofi
Se vidi, da je danes sobota in smo vse tako familiarne, da še do računalnika prav ne stopimo.
Zjutraj sem pojedla jabolko, za kosilo pizzo z gobicami, papriko, česnom, melancano in omakico, zvečer pa jabolčni štrudel in čokolado, pa še kapučino sem prej spila.
Se že veselim sadnega dne user posted image , ker je danes bilo kar preveč dobrot in sploh nimam neke energije.

Sem pa zelo vesela, da se mi moja odločnost že pozna (hlače postajajo prevelikeuser posted image ), mi daje kar dodatno motivacijo in zagon.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE 19. DAN
21.1.2006 23:36:40   
lelaval
Jaz sem se za večerjo prav nažrla palačink z viki kremo (nič nisem študirala, a si jih lahko namažem z njo ali ne) user posted image
Jutri pa bo res pasal sadni dan.

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE 19. DAN
22.1.2006 0:23:37   
Suzi*
No, danes je pa res ne pust dan na RR. Pa saj paše tudi malo z družino bit, a ne?

Jaz sem za Z jedla jabolko
M dve mandarinici
K špageti z bučkami, papriko in korenčkom v paradižnikovi omaki + zelena solata
V pravi čaj z mlekom, potem pa kremšnita in dva koščka čokolade (več ni šlo)user posted image

Jutri pa ne vem kaj bi...... verjetno bom kar sadje. user posted image user posted image

Vagala se pa nisem in ne vem kakšno je stanje. Se bom raje v ponedeljek zjutraj, ko pričakujem spet malo več minusa.

Nočko!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE 19. DAN
22.1.2006 0:38:22   
t_t_y
No, tudi današnji dan je minil uspešno, smo pa res pridne. Sem že
firbčna kakšni bodo rezultati v torek, in koliko nas še vztraja.
Jaz sem danes kar mal pretiravala, ampak se pa ponavadi bolj šparam, skratka:
Z:2 kivija
K:pizza(s čebulo in gobicami)
V: 4 čokoladne kroglice (a se vam zdi da je to prevečuser posted image ...no, smo bli na enem rojstnem dnevu)+rebro jedilne čokolade

Komaj čakam na sadje jutri!

pozdravček

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?