|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 5:50:07   
Teni_




Pa je spet en sadni dan za nami. Sem bila pridna intokrat celo res samo na sadju in ne tudi zelenjavi. Danes bom pa ribice zelenjavo in kos kruha. komaj že čakam.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 6:16:15   
al1*
Hej!
Ti si pa zgodnja danes. Jaz bom pa danes hrenovke in solato. In seveda kos kruha.

Za zajtrk bodo jabolka, mogoče za malico še ena banana (odvisno od lakote).

Se še kaj popoldan javim.


_____________________________

lp


(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 7:49:27   
Anonimen
jaz sem bla včeraj tud ful pridna.. (razen ene bele kave).. sem pojedla 2 kivija, 1 banano, 3 surove korenčke..

no, in rezultat danes: na vagi tok kot včeraj zjutraj.. nič več in nič manj. sem bla ker mal razočarana, ker sem prvič tok mal pojedla, pa da res nisem kuhala zelenjava, pa tko... user posted image

šlo je dol - 3 kg, zdej pa stoji..

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 7:58:33   
Teni_



Meni pa danes kaže 1 kg manj oz. po tisti na 100 g 700 g manj. Sem pa včeraj res malo pojedla, ker sem 1. sadje pojedla komaj ob 15:30. Včeraj sem tako pojedla 2 breskvi (iz manj sladkega kompota) in dve banani.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 8:00:28   
lelaval
Jaz tudi brez greha - user posted image . Še kavo sem se navadila pit popolnoma brez vsega. user posted image

Za kosilo pa ne vem, kaj bi - v zmrzovalniku imam morske sadeže (v rižoti jih jaz ne bom več jedla - zaenkrat), pa me zanima, če katera ve, kako bi jih pripravila - mogoče v pečici - na peki papirju user posted image ? Kaj pa zraven? Kaka omaka iz bučk ali kumaric? Ali lahko potem jem zraven kumarce z navadnim jogurtom? user posted image

Grem na zajtrk - jabolčni, pa, da vidim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 8:03:30   
lelaval
Moja vaga tudi danes kaže celo kilo manj, a mislim, da se bo za pol kile do večera zopet premislila in pokazala več. user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 8:22:56   
Anonimen
Evo, mam še mal časa, da se pofočkam, preden greva!
Včeraj sem pojedla za zajtrk hruško, za malico banano, za kosilo spet dve banani, za večerjo pa jabolko!
Pijem ne velik, zaradi 20 urne vožnje z busom, ki me čaka, čeprav se bomo ustavljali vsaki dve do tri ure. Bom že drug teden nadoknadila.
No, tehtnica kaže vse skupi -6 kg!!! Men kile kr letijo dol, me je pa strah, da se bojo zdej mal ustavile. user posted image  Jah, nimam kej.
Danes bom jedla faširano meso, zraven pa kornšpic in papriko in kisle kumarice. Pač kar lahko vzmamem na pot.
Lepo se mejte, se beremo v ponedeljek! user posted image

user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 9:00:03   
tadejaa
Komaj sem čakala, da je tale sadni dan za mano.
Pa saj preživim samo zvečer sem pa že malo tečnauser posted image .

Zdajle pa spet dve hruški, potem pa veselo kuhat
kosilo. V zmrzovalniku imam osliča, samo ga ne bi pekla
v olju. A ga lahko tudi v pečici? Ali ga lahko dam kar na
alu folijo ali pa na peki papir?

Danes se še nisem tehtala , ampak počutim se pa vsak
dan boljše user posted image . Pa hlače so mi tud že malo bolj prav user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 9:16:20   
Anonimen
Končno mi je odpuščeno za grehe, tehtnica danes kaže dodatna 2 kg manj! Od včeraj!!! Pa sem kar konkretno količino sadja pojedla (dve pomaranči, štiri kivije, tri jabolka in pol, 3/4 ananasa). Meni so S dnevi super, vedno se sadja najem do vrha, pazim pa, da jem štiri do pet obrokov in da sadja med seboj ne mešam. Pojma nimam, kaj mi je bilo zadnjič, da me je tast premamil s tistimi canolli s zabaglionejem.
Danes imamo ribo v pečici, brokoli na pari in solato.

Morski sadeži v pečici bi se po moje preveč izsušili. Pojma nimam, kako se jih lahko pripravi, vsak recept, ki ga poznam, vsebuje zraven še najmanj eno drugo beljakovino, sami s sabo pa so po mojem neokusni. Kaj vem, poskusi jih dati na solato. Jaz bi jih raje prišparala za kdaj drugič, jih je škoda.

Na alu foliji ne bi pekla, ker vse preveč zapeče, uporabi peki papir. Oslič v pečici sicer ni najboljši ampak z zvrhano pestjo zelišč se zagotovo da. Olja oz. katere druge maščobe pa pri pripravi rib v pečici ne potrebujemo!

(odgovor članu tadejaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 9:16:45   
Grascakinja
Jaz sem pa včeraj tako pridno samo sadje jedla - zjutraj malo študentske hrane, čez dan 2 hruški, 1,5 banane, 2 pomaranči in 1 jabolko.
IN VAGA JE ŠLA GORRRRRRRRRRRRRR user posted image
user posted image

No, danes pa:
user posted image Kar žalostno. Se ga skor ne upam jest. Uf.

< Sporočilo je popravil pupa25 -- 19.1.2006 9:18:38 >

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 9:23:18   
tadejaa
Pupa25 pa saj je Splišni povedala, da pač kg skačejo gor in dol
zato se ne preveč sikirat. Kar naenkrat boš pa tisti dve kilci
izgubila pa še kakšno zraven user posted image .

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 9:37:04   
Grascakinja
Tadejaa, iz tvoje tipkovnice na vagin kazalec! user posted image

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 9:43:55   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Za kosilo pa ne vem, kaj bi - v zmrzovalniku imam morske sadeže (v rižoti jih jaz ne bom več jedla - zaenkrat), pa me zanima, če katera ve, kako bi jih pripravila - mogoče v pečici - na peki papirju user posted image ? Kaj pa zraven? Kaka omaka iz bučk ali kumaric?


Za morske sadeže še tega recepta nisem probala, jaz delam tako osliča, pa je super dobro.
Prepražim malo čebule, papriko in bučke pa konkretno veliko. Ko je prepraženo, primešam osliča, ki sem ga popekla na žaru,zalijem z omako iz paradižnika, ful začinim z česnom, baziliko, porom..... zraven pa jem polnozrnat kruh.
Mislim, da lahko z morskimi sadeži narediš isto. Zalij pa s toliko omake, da dobiš gosto čorbico in ne juhe.
Probaj, pa povej če ti je bilo dobro.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 10:19:09   
Anonimen
jaz pa mal razmišljam, da bi dons jedla lignje.. mava glih obletnico in bi šla nekam na kosilo.. sam me je mal strah, ker je olje polito čez lignje.. pa tud zraven tko paše če so polnjeni, ne pa navadni...

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 10:47:40   
Suzi*
Jutro. Končno sadni dan za nami. Meni je šla še dodatna kila dol. user posted image  Skupaj že -5 kg. Sem torej danes dosegla magično mejo 60 kg. Jupiiiiiiiiiiiiiiii Še malo...
Meni se zdi to malo preveč hitro upadanje kilc, pa tudi vrti se mi kar precej. user posted image  Ne vem kaj naj. Grešit pa nočem. Tudi včeraj sem bila pridna, samo na sadju (2 pomaranči, jabolko, banana, 2 mandarini, pest suhih marelic in še dve pomaranči). Kar veliko sem pojedla, se mi zdi....sploh če primerjam z nekaterimi. user posted image  

Jaz bom danes jedla kar sirovo ploščo pa ful zelenjave in solate zraven, pa kos kruha. Pri sirih verjetno ni problema, kaj? So vsi dovoljeni?

Glede mesa....jaz sem tudi že pečenko jedla, torej mislim, da ni problema, če uporabite malo maščobe za pripravo mesa ali rib.

Pupa25, držim pesti, da se tudi tvoja tehtnica končno prevesi v minus....pa čimbolj! Zdrži, saj bo šlo! user posted image






_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 11:05:29   
tiktak
Jaz pa si bom danes privoščila pohan sir, se mi lušta že kar nekaj časa. Za večerjo pa bom jedla različne vrste sira in zraven verjetno papriko. Mogoče si privoščim še košček kruha. Ma, se mi sline cedijo samo ko to pišem.

Danes sem se vagala ( nisem mogla, da se ne bi) in mi niso šle kg nič dol. So mi pa zato šle po OH dnevu, ko sem se zvečer ornk najedla in to kar pol kile. user posted image .

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 11:14:31   
Anonimen
suzi , kako -5 kg?!? Če se prav spomnem, smo štartale iz približno istih kg.. men je šlo pa sam -3 kg..

(odgovor članu tiktak)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 11:31:16   
tejčica
Mesek, mesek, mesek...jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!user posted image Sem po prejšnjem B dnevu rekla da si bom naslednjič privoščila mlečne izdelke pa sem si premislila. Da bi bila toliko časa brez mesa...ne, ne, ne bo šlo. Včeraj mi je tašča dala joto, pa me zanima če jo lahko jem, če ven vzamem krompir in fižol. Tako ostane samo zelje in meso in mislim da bi bilo to o.k.. Bo šlo to?

Sicer sem pa od zdravnice prišla razočarana, saj mi je zaradi slabih izvidov bolniško podaljšala še za en teden. user posted image user posted image user posted image  Men se bo strgal doma!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 11:41:42   
taška30
Ojla, punce!
Tako sem vesela, da je konec sadnega dne. Joj, kako mi je bilo hudo včeraj. Za znoret! V bistvu si zaslužim 3 user posted image  za odločnost.
Sama sebi se pa čudim, da sem tako trmasta, da ne stopim na vago vsak dan, ampak le v torek. Pravzaprav me ve v tem še vzpodbujate, ko vidim, kako ste žalostne, če ne gre nič dol. Jaz bi bila tud tečna, zato raje sploh ne stopam nanjo.

Ugotovila sem, da blazno pogrešam beljakovine. Tole na 4 dni je čisto premalo. Jaz obožujem sir in jogurt - prej sem to jedla vsak dan. Danes me je že obsedla ena vražja - kaj če bi za kosilo sir, za večerjo pa jogurt, sj sta oba nastala iz mleka.user posted image  Kaj menite? Najbrž ne!user posted image

Kepa*, dobrodošla med nami in čestitke za prihajajočo poroko. Kako gre kaj danes, prvi dan diete?

No, jaz bom najbrž danes kar na siru in solati. Komaj čakam!user posted image

Lp, Taška

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 13:17:36   
ronja5
LAČNAAAAAA!

Sem še od včeraj na sadju. Tamali noče zaspat, jaz mam pa dunajske v avtu, pa ne morm do njih user posted image
Saj vem, da ni čist po reglcih, pa malo lahko grešim. Danes kaže vaga -4 kg, nove kavbojke pa kr visijo na meni. Še dva meseca si nič cot ne kupim, pol pa akcija user posted image  
Sicer pa user posted image  za vse!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 13:22:46   
Anonimen
jaz sem se pa najedla polnjenih lignjev... mmmmhhhmmm..user posted image

(odgovor članu ronja5)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 13:24:16   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

suzi , kako -5 kg?!? Če se prav spomnem, smo štartale iz približno istih kg.. men je šlo pa sam -3 kg..


Ma, ne vem. Prvi teden so mi šle dol 3 kile, pol pa malo dol pa malo gor, po včerajšnjem sadju, pa še ena kilca dol. Res pa, da čist nič ne grešim. user posted image user posted image  Bo pa verjetno šlo zdaj v teh treh dneh spet malo gor kot prejšnji teden. Biba, saj bo tudi tebi šlo dol. Ne se sekirat. Vztrajaj!


Meni se pa že kuha zelenjava (brokoli, cvetača, korenček), to bom pošteno prekrila z naribanim sirom in zapekla pod žarom. Zraven pa še skleda solate in kos kruha. Njamm.

Tejčica, jaz pi pa danes ven iz jote pojedla meso, ostalo bi pa za jutri prihranila. user posted image  Jaz bom jutri repo in matevža.

Taška, jaz sem tudi razmišljala, če se sme sir in jogurt mešat na isti dan. Po moje to ni nek velik prekršek ker je oboje mlečno. Jaz bi to kombinirala med K in V.



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 13:48:28   
Anonimen
o suzi, si mi dala idejo.. a res lahko jutri zelje in pire, mojmu bi pa še pečenico nardila?!?!

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 14:07:21   
tejčica
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

Tejčica, jaz pi pa danes ven iz jote pojedla meso, ostalo bi pa za jutri prihranila. user posted image  Jaz bom jutri repo in matevža.




Sem tudi jaz najprej tako nameravala, pa sem se spomnila, da je bila par dni nazaj debata o tem, da to ni primerno za Š dan, ker se je že meso notri kuhalo. Ne vem pa če to velja tudi obratno, ker se je krompir notri kuhal. Sem zakomplicirala?user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 14:10:39   
lelaval
Sem si naredila skledo solate (paradižnik, paprika, kumarice, čebula) s pariško (sem jo že tako pogrešala). Kako sem uživala v kosilu. Zraven pa sem si privoščila še pečeno klobaso za žar.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Katera oblika imena je nalepša?
Beckie

Katera oblika imena Erik vam je najlepša?

Erik (69%)

Eric (4%)

Erich (1%)

Ta ime mi ni všeč (26%)


Število vseh glasov: 582

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!