|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čudežnih 7 minut! :)
27.5.2013 13:49:10   
LuLu
http://well.blogs.nytimes.com/2013/05/09/the-scientific-7-minute-workout/

No, pa gremo user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čudežnih 7 minut! :)
27.5.2013 14:36:05   
Najaa
Go LuLu, Go LuLu! user posted image user posted image user posted image
Vsi navijamo zate!

user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čudežnih 7 minut! :)
27.5.2013 14:39:52   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Go LuLu, Go LuLu! user posted image user posted image user posted image
Vsi navijamo zate!

user posted image


user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čudežnih 7 minut! :)
27.5.2013 15:32:15   
LuLu
user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čudežnih 7 minut! :)
28.5.2013 10:16:10   
Najaa
Navijam za tebe in tvojih 7 minut. user posted image Pozabi...user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čudežnih 7 minut! :)
28.5.2013 10:40:34   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image Pozabi...user posted image


Sem že user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čudežnih 7 minut! :)
29.5.2013 11:09:32   
RAKICA1
Go Lulu Go Lulu user posted image user posted image user posted image user posted image
Saj ti bo uspelo vsi smo steboj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čudežnih 7 minut! :)
29.5.2013 19:41:37   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Go Lulu Go Lulu user posted image user posted image user posted image user posted image
Saj ti bo uspelo vsi smo steboj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  Nič mi ni jasno, kaj bi rade...

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čudežnih 7 minut! :)
29.5.2013 20:02:08   
Najaa
O ti že veš, pa se delaš kot da ne veš. Tudi prav.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čudežnih 7 minut! :)
29.5.2013 20:07:16   
LuLu
Neja, od vseh RR-ovk, bi pa ti najbolj morala vedeti, da sem jaz le motivator in ne realizator mojih linkov user posted image

To delam zaradi vas. Vi - Ti si vzemi 7 minut! To je vse, kar tvoje telo potrebuje. Moje telo potrebuje 7x7 minut user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čudežnih 7 minut! :)
30.5.2013 7:09:29   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Neja, od vseh RR-ovk, bi pa ti najbolj morala vedeti, da sem jaz le motivator in ne realizator mojih linkov user posted image

To delam zaradi vas. Vi - Ti si vzemi 7 minut! To je vse, kar tvoje telo potrebuje. Moje telo potrebuje 7x7 minut user posted image

Saj te dobro poznamo in vemo ,da si ti to za sebe dala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čist dovolj imaš teh 7minuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čudežnih 7 minut! :)
30.5.2013 9:03:43   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
Saj te dobro poznamo in vemo ,da si ti to za sebe dala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čist dovolj imaš teh 7minuser posted image user posted image user posted image


user posted image  Veš, heba je to, ko ima dan tolkikokrat po 7 minut in se ne morem odločiti, katerih 7 naj porabim za te vaje. In potem med tuhtanjem, dan kar mine user posted image
Naslednji dan isto... user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čudežnih 7 minut! :)
30.5.2013 10:22:34   
RAKICA1
Vsak izgovor je dober pa tudi če je slab user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej vemo kako je pri tebi teh 7min nakoncuuser posted image user posted image user posted image pa ko bomo šli na kavico jaz ti naja bova midve z najo balonček ti pa šlangicauser posted image ki boš tko pridna in delovna

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čudežnih 7 minut! :)
30.5.2013 10:35:36   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Vsak izgovor je dober pa tudi če je slab user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej vemo kako je pri tebi teh 7min nakoncuuser posted image user posted image user posted image pa ko bomo šli na kavico jaz ti naja bova midve z najo balonček ti pa šlangicauser posted image ki boš tko pridna in delovna


Aha... to bi rada vidla user posted image  ok, pridna in delovna sem itak vedno, razen takrat, ko nisem user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čudežnih 7 minut! :)
30.5.2013 12:30:27   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Vsak izgovor je dober pa tudi če je slab user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej vemo kako je pri tebi teh 7min nakoncuuser posted image user posted image user posted image pa ko bomo šli na kavico jaz ti naja bova midve z najo balonček ti pa šlangicauser posted image ki boš tko pridna in delovna


Aha... to bi rada vidla user posted image  ok, pridna in delovna sem itak vedno, razen takrat, ko nisem user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti pridna in delovna pomoje samo takrat ko spiš pa moje še takrat neuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čudežnih 7 minut! :)
30.5.2013 16:29:42   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti pridna in delovna pomoje samo takrat ko spiš pa moje še takrat neuser posted image user posted image user posted image user posted image


po moje, po moje... šmeksi - peksi, kr neki... ne zahebavaj user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čudežnih 7 minut! :)
30.5.2013 16:47:37   
RAKICA1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja malo pa moram aneda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drugač pa to je čista resnica user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?