|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prebranac
18.5.2008 19:56:28   
zvesta
Še nikoli ga nisem jedla, pa bi ga enkrat ta teden poskusila narediti. Kakšnega z mesom.

Nimam pojma kaj gre vse not še razen fižole, zato bi bila vesela vaših receptov.

Hvala v naprej...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prebranac
18.5.2008 20:47:51   
debeluška
Jaz ga najprej skuham in potem ga dam v glineno posodo in v pečico da se zapeče. Da nebomo jedli samo prebranac spoham zraven še zrezke in seveda solato.


lp

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
18.5.2008 22:57:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu debeluška)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prebranac
19.5.2008 11:59:05   
sonček33
Jaz predlagam kupljenega. Od ETe v piksni. Je zelo zelo okusen. Samo streseš ga v primerno posodo, naj položiš na polovičke (počez) prerezane klobase, ali hrenovke in pečeš enih 10 minut v pečici na 180 stopinjah. Če imate radi pekoče, daš v prebranac še malo narezanih feferonov. Zraven pa veliko skledo solate.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prebranac
19.5.2008 14:08:31   
zvesta
hmmm... zanimive ideje....Hočem še, da izberem najboljšo...
Se mi pa že sline cedijo... Ta teden ziher pade nekaj od tega...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prebranac
20.5.2008 8:54:57   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Jaz predlagam kupljenega. Od ETe v piksni. Je zelo zelo okusen. Samo streseš ga v primerno posodo, naj položiš na polovičke (počez) prerezane klobase, ali hrenovke in pečeš enih 10 minut v pečici na 180 stopinjah. Če imate radi pekoče, daš v prebranac še malo narezanih feferonov. Zraven pa veliko skledo solate.


Tast dela enako in je zelo okusen in hitro narejenuser posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prebranac
20.5.2008 16:36:17   
Sulfinija
Še moj recept za prebranec:

2 konzervi rjavega fižola,2 zeleni papriki,2-3paradižniki,zelo veliko čebule,3 stroki česna,3 velike žlice olja,1 žlica vegete,sir.

Čebulo nareži na lističe,papriko in paradižnik prepolovimo in narežemo na debele rezine.Pečico segrejemo na 200 stopinj.V večji teflonksi ponvi na olju prepražimo čebulo,dodamo česen,paradižnik in papriko,ter slanino ali hamburger ali pršut,da zelo dober okus.Pokrijemo in dušimo pet minut.Dodamo ocejen fižol in vegeto.Premešamo in po okosu solimo,lahko še dodamo kake druge začimbe.
Vse skupaj stresemo v ognjevarno posodo in po želji potresemo z naribanim sirom in pečemo okrog 20.minut oziroma tako dolgo,da se vsa tekočina zapeče.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prebranac
20.5.2008 18:29:19   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Še moj recept za prebranec:

2 konzervi rjavega fižola,2 zeleni papriki,2-3paradižniki,zelo veliko čebule,3 stroki česna,3 velike žlice olja,1 žlica vegete,sir.

Čebulo nareži na lističe,papriko in paradižnik prepolovimo in narežemo na debele rezine.Pečico segrejemo na 200 stopinj.V večji teflonksi ponvi na olju prepražimo čebulo,dodamo česen,paradižnik in papriko,ter slanino ali hamburger ali pršut,da zelo dober okus.Pokrijemo in dušimo pet minut.Dodamo ocejen fižol in vegeto.Premešamo in po okosu solimo,lahko še dodamo kake druge začimbe.
Vse skupaj stresemo v ognjevarno posodo in po želji potresemo z naribanim sirom in pečemo okrog 20.minut oziroma tako dolgo,da se vsa tekočina zapeče.

LP Mojcauser posted image


Ta mi je všeč. :)
Sem pa kupila danes tistega od Ete in če mi bo sam okus, struktura in vse všeč, bom sama poskusila spacat enega skupaj.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobre prehranjevalne navade je treba privz...
Prehrana otrok bi morala biti, v primerjavi s prehrano odraslih, energijsko bolj bogata, saj otroci še rastejo in se raz...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?