|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Previjalna mizica Acqua
2.6.2005 10:07:28   
*maja
Zanima me če jo morda katera ima in kako je zadovoljna z njo. Koliko časa približno je uporabna in, če se jo seveda sploh splača kupiti.
No še link, da boste vedele o kateri previjalni govorima :

http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/3133/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Previjalna mizica Acqua
2.6.2005 11:03:54   
TVN
Živjo, jaz je sicer nimam, vendar lahko samo povem, da punce večinoma pravijo, da tovrstne rešitve niso najboljše (nestabilnost!). Bo pa še katera povedala, ki ima res prave izkušnje s previjalno.

Jaz bom zadevo rešila tako, da bom kupila previjalno desko v BC (dim. 85 x 55) in jo namontirala na najino komodo v spalnici.

Vidim, da si že precej na koncu z nosečnostjo, zato srečen porod in vse dobro!

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Previjalna mizica Acqua
2.6.2005 11:35:01   
Udb
meni se zdi blazno majhna!! Tudi mi bomo imeli predalnik z veliko desko na vrhu!

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Previjalna mizica Acqua
2.6.2005 11:40:55   
pravljica
meni je pa tudi ta všeč...ampak tako draga se mi zdi

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Previjalna mizica Acqua
2.6.2005 12:00:06   
Jančika_
Čisto odkrito - premajhna. Ko se začne piškot obračati, jo lahko spraviš na podstrešje. Meni se zaradi hrbta zdi fajn, da otroka čim dlje previjaš na previjalni, kjerkoli drugje imam sama veliko problemov.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Previjalna mizica Acqua
3.6.2005 10:28:58   
Grascakinja
V materinski šoli jo odsvetujejo:
- premajhna
- nestabilna
- nima varovalne ograjice
- preveč lahko se premika
- skoraj nič odlagalne površine (tisto spodaj je larifari)

Vedet moraš, da si je treba pred previjanjem otroka vse pripravit na previjalno, od pleničk do obleke, ker ga nikoli ne moreš pustiti samega gor, nit sekundo, ker se lahko dol prevrne. Na tej je pa prostor komaj za dojenčka, kaj šele za lavorčka, zložence, oblekce, kremico, olje, vatko... Naša bo 75*85 s 4 predali in polico nad njo, pa se mi zdi še premajhna.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Previjalna mizica Acqua
3.6.2005 11:11:28   
soncek&luna
jaz sem jo videla v zivo...in me ni prepricala:(...se pa se nisem odlocila kako bom vzela

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?