|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prijemanje mafinov na papirčke
30.3.2009 8:13:34   
_katja_
Prvič se mi je zgodilo, da mafini ne grejo lepo stran od papirčka. Ga skoraj pol ostane gor user posted image In pojma nimam zakaj je tako. Vem, da bi si lahko kupila silikonski pladenj in ne bi imela teh težav, ampak imam tako za veliko kot male mafine, navaden pladenj in dam notr papirčke. Take papirčke imam že nekaj časa, tako da ni od tega.

Kakšen nasvet? Hvala!

Lp
Katja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prijemanje mafinov na papirčke
30.3.2009 8:14:52   
Anonimen
jst sploh ne dajem papirckoc. imam isti tak kovinski pladenj, pa vbokline samo premazem z oljem.
in gre lepo ven

(odgovor članu _katja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prijemanje mafinov na papirčke
30.3.2009 8:22:53   
CUKRČEK
Meni se navadni "sladki" muffini nikoli ne primejo za papirnate modele. MEdtem, ko se mi pizza muffini vedno ful primejo. ZAto sem kupila silikonske modelčke, ki jih uporabim namesto papirnatih. V osnovi imam pa še vedno kovinski model. le namesto papirnatih uporabom silikonske.....super naložba.

Zakaj se mi pa primejo, pa pojma nimam. Sem jih pa probala tudi direkt v pladenj dat, pa z oljem premazat in sem jih tudi komaj ven zbezala, ker so se tako prijeli.


< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 30.3.2009 8:24:25 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu _katja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 slastnih kašic za dojenčke
Hitro preverite pet receptov za slastne in zdrave kašice za dojenčka, ki se spoznava z gosto hrano.
Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?