|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi dan fizioterapije :(
8.10.2004 14:34:23   
dory
Zanima me punce, tiste,ki ste hodile ali hodite z mulcki na fizioterapijo...kako vam je bilo prvic? Midva sva s terapijo zacela vceraj in tamal je celo uro tkoooooo krical, da sem bla vsa solzna tud jaz in sem na polovici ze hotla zgrabit tamalga in it...povejte kako je bilo pri vas, ker jaz sem res obupana....se tamali skoz tko jokajo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prvi dan fizioterapije :(
8.10.2004 14:50:25   
mammika
J pri meni se je jokal celo uro kar sva bla tam,sem mislila da mu bojo glasilke ven padle.Pa sem fizioterapevtko ves čas spraševala: A ga to kej boli....
Potem nama pa ni bilo več treba hodit...
LP :sloncek:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prvi dan fizioterapije :(
8.10.2004 15:04:19   
tinka-pepa
Mihec rad gre na telovadbo:sloncek:, samo vem če mu kdaj ni za telovadit ga tudi ne sili.mi smo na terapijo nekje 30-45 min, več ne zdrži.
Maj pa še je manjši tak da se meni zdi 1 ura preveč.pa še terapevtke ne pozna tak da bi morala stopnjevat s časom ( tak je meni rekla, ko sma bila prvič, da bomo vidli kak dalgo bo hotel telovadit:sloncek: )
na koliko časa pa imata terapije?

mi imamo 1x na teden v ZD
1x pa samoplačniško(tukaj je raje)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prvi dan fizioterapije :(
8.10.2004 15:30:08   
dory
Mi2 mava 1x na teden....sem pa ze resno razmisljala da ne bi vec sla...pa mislite da lahko predlagam postopno stopnjevanje...ne bi rada silila al pa se delala kej pametno...sam mali se mi je res smilil...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prvi dan fizioterapije :(
8.10.2004 15:35:46   
tinka-pepa
meni je rekla ta fizioterapevtka ki hodiva privat, da na silo ne narediš nič dobrega, naš Mihec je fejst zategnjen in ga mora prvo umirit in nežno z njim delat...
na tvojem mestu bi šla na terapije ker jih rabi, samo naj raje postopoma.
kaj se je je vstrašil al je groba?

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prvi dan fizioterapije :(
8.10.2004 15:50:57   
tinka-pepa
aja pa še to
tukaj je naslov moje fizioterapevtke če te kaj zanima kak bi se naj z Majem telovadlo...
http://nevrofizioterapija.netfirms.com/
nevem če si kaj pogledala moj album, imam nekaj slik kako telovadi mihec pri g. Jožici

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prvi dan fizioterapije :(
8.10.2004 18:54:14   
TARA in MAJ
Mi hodino že par mesecev in moram reč da je naš mali tam prav neverjetno poterpežliv glede na to kaj vse dela z njim ter prav z veseljem grem tja ker tako uživa. LEP VEČER:muca::kuza:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prvi dan fizioterapije :(
8.10.2004 22:45:34   
Urša
Ojoj, da tko jokajo? Bogi :duda:! Mi bomo mogl verjetn tud hodt. Se nč ne veselim. Sicer jo bo vozu očka, ker je zdej on na porodniški, sam vseen mi bo hudo, če bo jokala. Upam, da ta fizioterapija vsaj koristi!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Prvi dan fizioterapije :(
9.10.2004 10:24:30   
kimi
Oh ne me strašit. Ker sva midva nedonošenčka mislim, da naju to tudi čaka. Čeprav nama do sedaj še nihče ni nič omenil.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Prvi dan fizioterapije :(
10.10.2004 10:45:31   
barbarakar
A mi lahko poveste zakaj vozite otročke na fth?

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Prvi dan fizioterapije :(
10.10.2004 12:15:12   
dory
Pr nasem so najprej mislili,da je hipertonik, potem pa se je izkazalo, da to ni, pac pa ima tezave z osredotocenjem in levo stran zelo sibko...vse tezave pa izvirajo iz nosecnosti, kjer so se proti koncu pojavile tezave in mali ni dobival dovolj kisika in hrane....pomanjkanje kisika pa je pustile lazje okvare na mozganih...no ampak glede na njegovo stanje v mojem trebuscku jo je baje zelo dobro odnesel :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?