|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Puranovi zrezki
25.10.2005 11:34:05   
Anonimen
v smetanovi omaki bodo danes za kosilo. Kako jih pa vi pripravite? Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Puranovi zrezki
25.10.2005 11:34:59   
Anonimen
Pa zakaj anonimnost že pri pripravi puranjega zrezka?

A zaradi ptičje gripe al' kaj? user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 25.10.2005 11:35:28 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Puranovi zrezki
25.10.2005 11:38:08   
Anonimen
jaz jih popečem na kapljici olja, dokler niso tko zlato rumene barve.. v drugi posodi zmešam gobovo juho, ki jo kupiš v vrečki (sicer v navodilih na juhi piše, da zmešaš z 1 litrom vode, ampak jaz dam raje 8-9 dcl mleka-je velik boljše).. no, to fajn zmešaš, zrezkom dodaš gobice (po želji), pol pa preliješ s to omako.. če je preredka dodaš še kislo smetano..user posted image  user posted image  user posted image

men je ful dobr..user posted image , pa mojem tud..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Puranovi zrezki
25.10.2005 11:53:41   
petra a
na olju prepražim čebulo in gobe, dodam puranove zrezke, popečem, nato dodam peteršilj in polovico jušne kocke in malo vode, prevrem, na koncu vlijem še deci sladke smetane, v katero vmešam žlico moke in to je to, na hitro

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Puranovi zrezki
25.10.2005 11:57:27   
baguSka
čak nism tazgorna, ampak vseen me zanima, zakaj vse gobe zravn mešate, če je tema smetanova omaka in ne gobova oz. v smetanovi omaki z gobicami user posted image

mene pa resno zanima, kako zgleda smetanova omaka, ker jst sm jo zadnjič probala narest: prvič mi je ratala, ko sem jo pa še enkrat probala narest, sm pa celo stran vrgla user posted image

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Puranovi zrezki
25.10.2005 12:13:34   
Anonimen
Prepražiš malo moke in zaliješ s sladko smetano (ali pa mleko). Dodaš začimbe po želji, lahko tudi malo kisle smetane.
Sicer pa jaz včasih kar čez popečene puranje zrezke zlijem sladko smetano(nič moke), malo peteršilja, česna in morda popra, pa seveda soliš prej ali pa dodaš kocko in je opravljeno.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Puranovi zrezki
25.10.2005 12:15:54   
petra a
jaz samo zrezke v smetanovi omaki ne bi jedla in kot take jih tudi ne bi pripravljala, zraven mi najbolj pašejo gobe, zato jih pripravljam na tak način


drugače pa ne moreš sfižiti omake, rabiš nekaj jušne osnove, smetano z moko vliješ na koncu samo za cca. 2 min. ker se hudičevo hitro zgosti, paziti moraš edino da ne vliješ v prevročo ponev

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Puranovi zrezki
25.10.2005 12:42:51   
Anonimen
Ja, smetana mora samo prevreti, ker drugače se naredijo "tropine". To pomeni, da se nekako sesiri, maščoba gre posebej, ostalo pa posebej. Če še nekaj časa kuhaš, se naredijo tropine, to pa je hudičevo dobra zabela (za prilogo), tako da stran v nobenem primeru ni treba metat.user posted image

(odgovor članu petra a)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Puranovi zrezki
25.10.2005 12:47:46   
baguSka
no evo te tropine so se men nardila pa nism vedla zakaj ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Puranovi zrezki
5.11.2005 22:28:25   
Nasy
Jaz pa na drobno seseckam česen, ga malce prepražim, da zadiši in sicer na olju ali celo maslu. Potem dam na česen zrezke in zalijem s smetano in še nekaj časa pustim pokrito. Včasih zalijem še z malo mleka in to je to..no, še solim vmes..drugače pa brez kockuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobre prehranjevalne navade je treba privz...
Prehrana otrok bi morala biti, v primerjavi s prehrano odraslih, energijsko bolj bogata, saj otroci še rastejo in se raz...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?