|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
30.11.2012 13:02:05   
razglednica
....in jih zapre ter posluša kaj se pogovarjamo.in to me grozno jezi, sem ji že rekla pa nič ne zaleže, enostavno se naredi norauser posted image . Študirala sem že o veternih zvončkihuser posted image , vendar se mi to zdi drastično, a ima katera kakšno drugo idejo???

lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
30.11.2012 13:04:48   
uškinamama
A ne potrka?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
30.11.2012 13:05:47   
cebela2
ključ . . .

ali pa ajmr vode nad vrata user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
30.11.2012 13:44:05   
razglednica
to bi naredila, vendar nič ne bi pomagalouser posted image

najboljša možnost je da se zaklenemouser posted image

.....nikoli ni slišala za trkanjeuser posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
30.11.2012 14:09:02   
ronja
Vaša vhodna vrata ali imate skupen vhod? Če so to samo vaša vhodna vrata, potem je rešitev ključ. Če imate skupen vhod, potem je pa težje, najboljše bi bila še ena vrata v vaš del, pa tista zakleneš... Meni se ne zdi nič narobe z zaklepanjem.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
30.11.2012 14:09:23   
mateyka
zakaj bi bil zvoček na vratih (kot v trgovini) kaj bolj drastičnega kot zaklepanje? jaz bi dala zvoček; naj jo objavi kot v cajtngu vsakič ko ne potrka in se zašunja not. če zaklepaš, boš mela pa "duhce" v bajti - kljuka se ti bo prepogibala non-stop na vhodnih vratih user posted image plus skoz je treba mislit da se vsakič zaklene (če boš kdaj pozabla, bo mogoče uspela prit na tiho not), če maš pa zvonček, pa pač on opozori vsakič ko kdo gre not in čao.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 30.11.2012 14:12:40 >

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
30.11.2012 15:09:40   
cilla
Prihajajo prazniki. Lahko na vaša vrata naštimaš unega pojočega snežaka s senzorji gibanja user posted image Po praznikih pa uno pojočo ribo, ki so jo včasih prodajali na Top Shopu. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
30.11.2012 16:22:56   
PinaNina
Sem tudi za zvonček user posted image , boš vsaj vedla da prihaja. Morda jo pa to pol odžene user posted image

Drugače pa menjava kljuke in ključa. (kljuka zunaj bunka, da rabiš ključuser posted image )

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
30.11.2012 18:13:08   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: PinaNina
Drugače pa menjava kljuke in ključa. (kljuka zunaj bunka, da rabiš ključuser posted image )


to sem mela jaz en čas. fajn zadeva dokler nisem ključa pozabla doma (v ključavnici!) in odšla ven, vrata so se pa zaprla za mano. bi bilo user posted image če ne bi bila taka štala zarad tega user posted image

(odgovor članu PinaNina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
30.11.2012 18:14:43   
Stanislava_
Naredi isto kot ona user posted image .

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
30.11.2012 19:41:18   
pelin
Sori ampak tole ne štekam najbolje....tašča tiho odpre vrata in jih tiho zapre nazaj in posluša?Kako pa kaj sliši, če stoji pred zaprtimi vrati? user posted image nisem mogla da ne bi, ker je tako mal čudno napisano....predvidevam, da verjetno stopi not predenj jih potiho zapre....če to dela, jaz ne bi rabla nobenih zvončkov, pojoče ribe, ključa...če bi jo nekajkrat snela da to počne bi ji take naštrikala, da bi jo kmalu minilo prisluškovati...mislim...v lastni hiši pa premišljevat o tem kako bi taščo dobil na delu , če bo prišla vlečt na ušesa...nima tega za delat...lahko se še toliko dela norčka...bi ji že tolikokrat in tako razložila, da bi me razumela...malo hrbtenice pa le imej...kaj pa boš naredila, če boš ugotovila, da kuka okrog in špega? Boš dala črne zavese na okna in zabasala ključavnico in kukalo na vratih z žvečilnim...?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
1.12.2012 18:14:06   
Sadrika
Pri nama je isto, samo, da to dela moja mama. Pa imamo tudi zvončke na vratih in se je naučila odpirati tako, da se ne slišijouser posted image
Včasih, ko sem sama in npr.kuham z vklopljeno napo in jo naenkrat zagledam pred sabo, se ful ustrašim, velikokrat tudi mojega tako prestraši, pa sva ji že večkrat natrobila in pravi, da ne ve več kako naj vstopi, ker kao vedno potrka in pozdravi, ko vstopi. Čisto drugače je pri fotru, njega pa slišiva že, ko prihaja po stopnicah user posted image user posted image user posted image

Kakšna je rešitev? Verjetno res ključ, ampak nama nekako ni zdaj, ko pa se nikoli nisva zaklepala, da ne bi bilo kakšne zamere. Je pa hecno, midva recimo nikoli ne hodiva k njima dol, onadva prihajata tudi po večkrat na dan in je prav smotano, ko morava čakati, da gresta spat, da lahko midva user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
1.12.2012 18:32:39   
LuLu
Čakaj malo... menjat ključavnice, zvončke nabavljati... kaj ste hišo kupli? Še stroške si boš delala? Svašta! Tašči zlepa ali zgrda povej, da nima kaj to delati. Ti je ena že napisala.. hrbtenica punca... ne dovoli, da ti to dela.
Sicer pa ... kjer je tašča, tam je sin... je on še večja reva, da ne poskrbi, da mama ne dela budale iz vas?

(odgovor članu Sadrika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
1.12.2012 18:41:24   
bubu_bibi
lahko bi spretno prešla na temo, da sta zadnjič ono stanovanje gledala, pa zdaj bodo še cene padle in mogoče ne bi bilo švoh bit čisto na svojem, takrat bi lahko to in ono... in na koncu retorično vprašaj, le kako naj to sporočiva tvojim?

ali pa se skrij za vrata in ko vstopi, skoči ven in zavpij bu! pa ne pozabi jo močno objeti, da ti skup ne pade. user posted image

sicer jaz bi verjetno partnerja naterjala, da naj to uredi, ker so to očitno neke njihove navade. pa v čast si štej, da te imajo za 'svojo'. user posted image

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
1.12.2012 21:15:31   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Sadrika

Pri nama je isto, samo, da to dela moja mama. Pa imamo tudi zvončke na vratih in se je naučila odpirati tako, da se ne slišijouser posted image


LOL, kva je zvita user posted image očitno je najbolj zvončke pospravit in motion alarm kupit, ki piska, ko se kdo premika v njegovem polju in mimo tega ne more niti miš user posted image user posted image user posted image

.. in je prav smotano, ko morava čakati, da gresta spat, da lahko midva user posted image


no ja, po 20 uri bi pa lahko zaklepala že zato da vaju kdaj kak vlomilec ne preseneti med seksom user posted image pa res, sej če tok pozno hodita okol in bosta zaklenila, pa č povejta da bosta začela zaklepat ker sta se odločila da bosta imela intimne večere in jih nočeta v zadrego spravljat. pa saj ne mislita da živita v celibatu, ali pač? user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 1.12.2012 21:17:56 >

(odgovor članu Sadrika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
3.12.2012 21:40:19   
ZmajTolovaj
Mislim, svašta. Skalpirala bi jo, dobesedno. Kaki zvončki, pitbula pred vrata, pa čao.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
4.12.2012 1:30:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
4.12.2012 7:29:09   
bskrle
Vrata malo bolj zavijte, da se teže odpirajo, mi smo to naredili pri vhodnih, da jih otroci težje odpirajo.
Drugače pa zvočkeuser posted image

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
4.12.2012 7:49:06   
oktober11
sploh ne vem zakaj bi kdo mogel opravičevati zaklepanje. meni je zaklepanje samoumevno, tako kot umivanje zob. nikoli nisem imela odklenjenega stanovanja, predvsem iz razloga da me ne bi kaki nepoznani "obisk" presenetil. po moje je to iz osnovnošolskih let, ko sem bla kako uro sama doma in se je konstantno ponavljalo: bodi zaklenjena. in ja, prav fini filing mi je da vem da me ne more noben "ukrasti". mam očitno strah pred odklenjenimi vrati user posted image

da pa se tašči (al pa mami) ne da dopovedati tega, se mi pa skoraj neverjetno zdi. poveš - zlepa ali zgrda. mogoče bo par dni povešen nos, potem pa bo ok. vsak ima pravico do svoje zasebnosti, te pa naj bo to v stanovanju v taščini/mamini hiši, ali če si čist na svojem.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
4.12.2012 10:18:36   
razglednica
imam palčka na senzor gibanja in sem ga namestila v hodnik , zdaj pa samo žvižga ko odpira vratauser posted image ,
...včasih se tudi zaklenem ampak ne vedno (pozabim)

....moja hrbtenica je ravna, je že umirala en teden pa nisem popustilauser posted image , ker nisem naredila po njenemuser posted image , a pa še z njenim bratom sem se skregala in sem svojemuuser posted image dala ultimat naj se odseli od svoje hiše in naj gre k njenemu bratu, če mu je važnejši kot naša družinauser posted image ( to pa je neka druga zgodba)

lp,

hvala za nasveteuser posted image

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
19.12.2012 20:55:09   
Mijavček
Ufff... minimalni pogoji za življenje so; hrana, toplota pa zasebnost.
Moja tašča je tudi uletavala v našo hišo kadar se ji je zazdelo.... živi samo čez dvorišče... Pa sem najprej mojemu težila,d anaj ji reče, ampak on je tako... najprej 100 let ne bo nič rekel, potem ko je pa mera polna , se pa na mrtvo skrega... Potem sem ji pa sama rekla, da imamo radi svojo zasebnost in intimo in da sem navajena, da se pri nas trka na vrata, če živimo v isti hiši oziroma zvoni pri vratih. Rekla sem tudi,(na prijazen način) da meni niti na misel ne pride, da bi kar uletela v njihovo hišo, ker spoštujem prosotr in čas od drugih ljudi.
Njena trma ji ni dala,da bi zvonila pri vhodnih vratih, toliko pa upošteva, da zdaj potrka na lesen del vrat od vetrolova, preden gre not... Bolš kot nič....

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
19.12.2012 21:31:46   
Toopsy
Joj, midva imava nevem kako naj jo poimenujem, noro njegovo babi. Seveda imava zvončke na vratih, da slišiva vsakiš, ko uleti v najino stanovanje. poleg tega hodi v stanovanje tudi takrat, ko naju NI doma! in takrat, ko mene ni. Vaa to je za znort, ne da pa se ji dopovedati prav nič. za piko na i, pa sva danes prišla domov, na najinem balkonu se je znašla smrekica, lučke so vštekane tako, da ne moreva zapreti vrat od balkona, pepelnik od fanta, pa je bil v kopalnici, da vse smrdi. sploh nevem kaj naj rečem!??

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata
12.3.2013 2:37:17   
v3sn4

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

ključ . . .

ali pa ajmr vode nad vrata user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?