|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 18:02:08   
rija
V dno duše me je ganil tale post....in ker sem optimist, verjamem, da jih ni veliko takih....user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mojca345


Privat varstvo ...hahhaha....Taki starši gredo ponavad v privat varstvo. to se popolnoma strinjam, ker upajo, da bodo tam dosegli SVOJE, ker kot smo že ugotovili, oni pač VSE VEDO kaj in kaj je treba delat. Iskreno ti tak starš požre toliko živcev, da jih potem doma nimaš več. Tak starš bi moral meni plačevat 500 eur na mesec, da bi jest njenega otroka vzela v varstvo, ker otrok najbrž ne bi bil problem, ampak ona. Toliko komplciiranja za prazen NIČ.

Ko pa domov pridem, se p aponavadi samo še derem na svojega moža, ker nimam živcev. Sodelavka ponavadi pride v službo že vsa razjarjenja že par let, ker si vi starši sploh ne znate predstavljat kaj ta poklic zahteva od človeka : psihično in fizično predanost.

Če je kateri poklic zaj**** je to vsekakor vzgojitelj, pa še tako malo je plačan. Moj oče mi je zadnjič rekel, da bi rad, da še kaj živcev prišparam, ker jih potem za svoje lastne otroke nebom imela. In se popolnoma strinjam. Na ješ se teh otrok, tega kričanja, teh staršev...Za bruhat je...

Boga tista reva, k bo vas dobila v varstvo, misleč sam dobro, v uvajanju pa se bo potem pokazalo VSE LEPO....







_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 18:07:38   
Anonimen
Tak clovek s svojim razmisljanjem dalec najbolj skodi sebi. Vcasih bi ga se pomilovala, danes mi je pa vseeno zanj.
Itak pa mislim, da je vecina stvari te avtorice kr neki.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
15.9.2009 18:08:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 18:09:13   
Anonimen
Zal se ne motis.
Ce je bilo prej govora o tozbah in ne vem kaj...se mi zdi, da je gospa zrela za kaksno obdelavo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 18:29:46   
muška
psihička - dobesedno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 18:35:43   
Kerensa*
Kristus (in to od ateistke!)...

V zasebno varstvo (sicer ponavljam že znano, a kljub temu) dajejo otroke PREDVSEM starši, ki ne dobijo javnega varstva. To zasebno varstvo ponavadi plačajo 2x več, kakor bi javnega. Vseeno je, ali je zasebno varstvo precenjeno ali ne (kjer je povpraševanje, nastane ponudba - osnovnošolska logika, pač), ampak ne verjamem, da bi starši prednostno dajali v zasebno varstvo otroke zato, ker bi želeli uveljavljati svojo voljo (pa kakršnakoli je pač že). Da želijo večji nadzor nad dogajanjem, je pa jasno (pa tudi pričakujejo ga upravičeno, glede na to, da je v vrtcu po 15 otrok v skupini, v zasebnem varstvu pa 5x manj in glede na to, da večje posvečanje otroku plačajo dvojno) - kateri starš pa ne želi sodelovati pri vzgoji lastnega otroka toliko aktivno, kolikor mu čas, denar in družba to dopuščajo? In pri zasebni varuški je svoje vidike vzgoje (za katere želiš, da se v največji možni meri izvajajo tudi v varstvu) veliko lažje razložiti - in tudi pričakovati, glede na čas, ki ga ima varuška za otroka. V javnem vrtcu dosežeš kvečjemu vegeterijansko prehrano in možnost nesodelovanja pri športnih aktivnostih, vse ostalo pa je podrejeno programu, glede na starost in vrtec.

O povezavah s posvojitvijo pa ne bom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 18:51:30   
water lily
Na srečo je treba do psihologa pred posvojitvijo.....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 18:53:44   
mika
Sem sledila tej temi, pa enostavno nisem bila sposobna odgovorit. Verjamem, da obstajajo mame, ki non stop nergajo, ampak po večini je to zato, ker jih skrbi za otroke in bi rade le odgovor, kako bo poskrbljeno za otroka v vrtcu.

Hvala bogu, res...hvala bogu, da je večina vzgojiteljic ljubečih in s srcem pri svojem delu. zato nekatere mame tu gor teško verjamejo, če se najde mama, ki potarna nad vzgojiteljico. Enostavno se  zdi nemogoče, da bi obstajala takšna vzgojiteljica, kot je mojca345. ampak so. Sem že večkrat napisala česa vse so zmožne nekatere vzgojiteljice in učiteljice. Veliko vlogo pri tem ima tudi vodstvo. Če je to zanič, potem takšne vzgojiteljice ali učiteljice imajo prosto pot početi kar se jim zdi.

V našem vrtcu smo se vedno lepo pogovorili, kadar je bilo kaj narobe. Če bi pa naletela na vzgojiteljico kot je mojca345, bi se definitivno morala prekvalificirati, ker praga vrtca kot vzgojiteljica  ne bi smela več prestopit.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 18:54:44   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Na srečo je treba do psihologa pred posvojitvijo.....


Eni znajo fajn glumituser posted image

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 18:56:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Na srečo je treba do psihologa pred posvojitvijo.....


Eni znajo fajn glumituser posted image


Bi rekla, da k sreci.
Ce bi res delali kot govorijo, bi bila groza. Tako pa imam obcutek, da vse ostaja zgolj v neki (bolni) domisljiji.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 18:59:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muška

psihička - dobesedno user posted image


aha.

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 19:00:24   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Na srečo je treba do psihologa pred posvojitvijo.....


Eni znajo fajn glumituser posted image


Bi rekla, da k sreci.
Ce bi res delali kot govorijo, bi bila groza. Tako pa imam obcutek, da vse ostaja zgolj v neki (bolni) domisljiji.


Zdaj pa te ne razumem najbolj. Zakaj k sreči?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 19:01:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Na srečo je treba do psihologa pred posvojitvijo.....


Eni znajo fajn glumituser posted image


Bi rekla, da k sreci.
Ce bi res delali kot govorijo, bi bila groza. Tako pa imam obcutek, da vse ostaja zgolj v neki (bolni) domisljiji.


Zdaj pa te ne razumem najbolj. Zakaj k sreči?



Ker imam obcutek, da je obnasanje zgolj produkt domisljije in ne resnicno dogajanje. Zato k sreci.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 19:07:54   
water lily
Ma kaj pa vem če znajo fajn glumit.....če bi že vedla kako ljudi okol prsta vrtit nebi na rr napisala kar je napisala....
Jaz mislim da se njej zdi to nekaj najbolj normalnega in če se ti zdi normalno tudi skrival ne boš a ne...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 19:29:26   
blaža
kaj prilimate prosim link od debate, ki jo omenjate? hvala, ki nisem na tekočem, pa me vseeno zelo zanima.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 19:31:37   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forum/m_4489007/mpage_2/key_/tm.htm

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 19:57:15   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Ker imam obcutek, da je obnasanje zgolj produkt domisljije in ne resnicno dogajanje. Zato k sreci.


Potem bi res bilo k sreči. ampak glede nato, da je večina uporabnic avtorici teme pisala v smislu, da komplicira, je mojca najbrž pričakovala razumevanje in si dala duška.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 20:04:11   
nadya
Ja... njen post je tudi meni v prejšnji temi padel v oči.... Res žalostno, da ima nekdo v sebi vso to jezo in slabo energijouser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 20:15:07   
nadya
No zdejle sem šla brati še na temo posvojitve in sem razmišljala, da mogoče pa vsa ta jeza (mogoče žalost) izvira zaradi dotičnega problema. To bi mi razjasnilo vso jezo na mamice, otročke.....user posted image
Seveda s tem ne opravičujem njenih besed....

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 21:27:46   
veverca25
ja očitno je to zaradi njenih osebnih problemov ,ampak to za moje mišlenje tudi ne opravičuje takšne zlobe.da jo ni sram ,ubogi nedolžni otročki.srčno upam da neboš nikoli občutila materinske ljubezni ker si tako zlobna-NEVEM ČE JE KAJ MOŽNOSTI DA SE SPREMENIŠ.ŽALOSTNO da takšne vzgojiteljice obstajajo

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 21:30:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veverca25

ja očitno je to zaradi njenih osebnih problemov ,ampak to za moje mišlenje tudi ne opravičuje takšne zlobe.da jo ni sram ,ubogi nedolžni otročki.srčno upam da neboš nikoli občutila materinske ljubezni ker si tako zlobna-NEVEM ČE JE KAJ MOŽNOSTI DA SE SPREMENIŠ.ŽALOSTNO da takšne vzgojiteljice obstajajo


no, sam tud ti nisi ravno šolski primer prijaznosti user posted image

(odgovor članu veverca25)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 21:31:18   
Anonimen
tole je doticna oseba napisala na drugi temi

meni osebno je bližji slovenski otrok. meni se pravzaprav ni za dojenčka sploh imet. v varstvu sem že sita teh enoletnikov in previjanja...mislim resnično se čez čas NAJEŠ vsega tega dela... raje bi otroa 2,5 ali 3 leta starega. ravno tako ga lahko še vedno navadiš na sebe, na nov dom in vse....


Resnicno sem zalostna,da si vzgojiteljica in zelo hvalezna,da nisi vzgojiteljica mojemu sinu. user posted image

(odgovor članu veverca25)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 21:32:40   
špelin@
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 21:33:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

tole je doticna oseba napisala na drugi temi

meni osebno je bližji slovenski otrok. meni se pravzaprav ni za dojenčka sploh imet. v varstvu sem že sita teh enoletnikov in previjanja...mislim resnično se čez čas NAJEŠ vsega tega dela... raje bi otroa 2,5 ali 3 leta starega. ravno tako ga lahko še vedno navadiš na sebe, na nov dom in vse....


Resnicno sem zalostna,da si vzgojiteljica in zelo hvalezna,da nisi vzgojiteljica mojemu sinu. user posted image



tole se men bere skor kt bi kdo psa kupovaluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 21:49:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: skamp

tole je doticna oseba napisala na drugi temi

meni osebno je bližji slovenski otrok. meni se pravzaprav ni za dojenčka sploh imet. v varstvu sem že sita teh enoletnikov in previjanja...mislim resnično se čez čas NAJEŠ vsega tega dela... raje bi otroa 2,5 ali 3 leta starega. ravno tako ga lahko še vedno navadiš na sebe, na nov dom in vse....


Resnicno sem zalostna,da si vzgojiteljica in zelo hvalezna,da nisi vzgojiteljica mojemu sinu. user posted image



tole se men bere skor kt bi kdo psa kupovaluser posted image



Meni pa tko, kot bi bil ze navelican krompirja in zelja vsak dan..zdaj bi pa ipak ene spagete za spremembo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Kaj vam je lepše za deklico?
ruby19

Kaj bi izbrale?

Sara (81%)

Sara Ana (19%)


Število vseh glasov: 261

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!