|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmedena glede...
9.2.2005 16:51:40   
kimi
2 otrok. Ja kam jih bom pa dala:)-. Premišljujem ali je boljše da kupil od peg perego pramette ali da samo kupim roljkico za voziček. Kaj predlagate in ali katera ve ceno od pramette...sem ravno razmišljala pa ne vem kako bo to šlo:zmeden:.

P.S. Ali je kaj narobe, ker moj malčke sedaj ko je bolan ne je nič mleka:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zmedena glede...
9.2.2005 16:56:56   
frutka_
Kimi za rolikico še je premajhen. PP imajo zadaj stopničko za malčke morda bo lahko na tisti stal in se peljal. Če pa ne bo mogel hoditi pa oba HOP! v voziček in se bosta peljala!;)

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zmedena glede...
9.2.2005 17:03:37   
kimi
Frtuka ko bo šel na rolkico bo star 1leto in pol saj ni premajhen ali pač:zmeden:

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zmedena glede...
9.2.2005 17:10:18   
frutka_
Joj, ne vem...pri nas v vrtcu je ena mamica imela pobiča malo večjega kot tvoj pa voziček in rolikico pa sploh ni hotel stati gor, ker se je samo zibal...morda poskusi preden boste šli vsi trije na sprehod, ker so rolkice kar drage.

Aja, še nekaj!Moja znaka ima dva fantka s starostno razliko 16 mesecev. Od začetka, ko je bil mali še čisto dojenček sta ati in mamica hodila vedno na sprehod skupaj.Vsak je vozil svojega.Ko pa sta bila malo večja pa jih je kar skupaj naložila noter in sta se držala ter lepo peljala do parka. BP!koliko bo tvoj star, ko boš rodila

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zmedena glede...
9.2.2005 17:13:04   
Pia73
Sem zadnjič videla en tak fajn voziček, ko lahko eden leži zadaj eden pa spredaj sedi. Optimalno za tvojo razliko kimi. Verjetno ti bo katera vedela kaj več povedat o tem.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zmedena glede...
9.2.2005 17:14:43   
kimi
Frutka ko sem zanosila je imel 8 mesecev če bom rodila v 9 mesecu (in ne spet prezgodaj) bo mali star 16 mesecev

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zmedena glede...
9.2.2005 17:15:02   
kimi
Ja koliko pa potem stanejo rolkice

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zmedena glede...
9.2.2005 17:16:53   
nejcko
rolkice so okoli 15.000 sit, če se ne motim.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zmedena glede...
9.2.2005 17:24:37   
Anonimen
Pia, verjetno je bil Quinny tandem...ali pa kaj podobnega:zmeden:

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zmedena glede...
9.2.2005 18:11:10   
Anja
Predlagam voziček za dvojčke :)

Vidla pri znanku (razlika 11 mesecev) pa je zadeva super špilala (ta mali je spal - se ga dol položi) ta drugi pa je sedel :)

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zmedena glede...
9.2.2005 18:19:46   
malika
moj Vito bo ob rojstvu drugega star 18 mesecev in sem gledala vozičke za dvojčke. nekako sva se z mojim odločila za Quinny tandem (stane 140.000 , na e baju manj) in tako lahko oba voziš istočasno. Pramette pa stane 100.000 sit. No v tem času je moj mali shodil in vozička ševidet noče več, tako da imam eno težavo manj-hvalabogu.

razmisli o tandemu. Na http://www.infantino.info

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zmedena glede...
9.2.2005 18:19:55   
LEJLA
hEHE kimi to je bilo tudi moje prvo vprasanje:zmeden:

zadnjic je ena govorila da se dajo PP povezat v "tandem" z neko precko...pa me zanima ce je kaj res na tem in pa kateri modeli...ker midve s kimi imava obe venezio....in ce se res da bi pol se eno kupil in jih skupej zvezal...a se to da:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zmedena glede...
9.2.2005 18:37:22   
kimi
LEJLA jaz bom verjetno peg perego kupila pa ne pramette če je tako drag ni važno samo da bo peg perego in bo mali lahko stal zadaj na vozičku. Za začetek bova pa z dragijem skupaj vn peljala otroka tako, da starejši ne bo prikrajšan. Če bom šla pa sama pa ne bom šla daleč tako da bo šel starejši lahko peš. Za dvojčke voziček nimam kje vozit ker ni prostora tako da,...bom že nekaj skup spravili

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zmedena glede...
9.2.2005 19:03:14   
Jančika_
Imam isti problem. Mala dva bosta narazen 14 mesecev:ups:, v bloku ni dvigala, vozička za dvojčke ne spravim skozi kletna vrata....Vasja bo definitvno še premajhen za rolko, po moje še hodil ne bo orenk. V rukzaku ga prav daleč ne bom mogla nest, sploh ne takoj po porodu. Denarja za tako drage vozičke pa ni.:( Po moje bom probala kupit rabljenega, tistega, ko sedita eden za drugim:zmeden2:.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zmedena glede...
9.2.2005 19:40:18   
*daša*
teli trije vozički so narejeni posebej za otročke z majhno razliko:)

http://www.hauck-group.de/de/detail.asp?PLID=1&BID=1&KID=1&HID=8&UID=19&DID=257&ARTNR=500170


od abc design sta pa tandem air in tandem light

http://www.abc-design.de/

tandem air stane v toysu 239 eurov.

lp, daša

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zmedena glede...
9.2.2005 20:26:06   
Erdbeere
Jest sem pa opazila pri nas eno žensko (ne vem ali čuva vnuke al kaj...ima običajno 3 s seboj...pa ima najmanjšega v vozičku, malo večji je v zicu podobnem kot za na kolo (tisti za na balanco), ta tretjega ima pa na ramah..mislim občudovanja vredna gospa 9nebesa

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Zmedena glede...
9.2.2005 20:32:34   
LEJLA
kimi kateri vozicek pa imas sedaj?
mi mamo venezio in imamo tisto precko
si bom pa probala sposodit za par mesecev (sep, okt, nov) kaksen vozicek...potm pa ce bo tak mraz kot je bil letos in se odpravimo februarja spet ven bo pa ta prvi ze obvladau hojo

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




telegram
manu77

Prosim za sodelovanje v anketi na sledeči povezavi: http://www.mojaanketa.si/anketa/481738408/ gre za diplomsko nalogo. Hvala vsem!

da (77%)

ne (23%)


Število vseh glasov: 39

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!