|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je to resss?
10.6.2005 20:12:38   
natalina
no bom kar pr vas vprašala,28t dvojajčni dvojčici,predvčerajšnjim se mi je trebuh res čudežno spustil, prej me je vse tiščalo pod rebri pa v želodec...zdej pa je vse bolj dol pa križ boli ko :hudicek:. no in me mal prej vidi soseda in nardi celo paniko "joj kolk se ti je trebuh spustil, pa ti boš šla že rodit" pa kr neki no!
zdej pa res ne bom mirna, kaj pravte!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   a je to resss?
10.6.2005 20:40:19   
Anonimen
Jaz sem rodila v 29.tednu in ne vem, če se mi je spustil trebuh:ups:. Me je pa bolelo v ledvenem predelu ko :hudicek:!

Če ne boš mirna se rajši pojdi pokazat. Boš vsaj pomirjena!

Bojana

(odgovor članu natalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   a je to resss?
10.6.2005 21:23:12   
Anonimen
Jaz bi tudi šla, če se ti je spustil trebuh in te boli v križu. Naj pogledajo, morda ti bodo dali injekcijo za razvoj pljučk, če se otroka res slučajno že kaj pripravljata na prihod na naš svet.

(odgovor članu natalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   a je to resss?
10.6.2005 22:32:25   
natalina
hvala vama za pomoč,bom počakala, kaj bo jutri zjutraj,drugač pa res boli v križu kar hudo no,samo ne vem al se kej dogaja al vse pritiska,poročam
jutri kaj bo!


(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   a je to resss?
10.6.2005 22:33:47   
Anonimen
O.K. Lepo spančkaj.

(odgovor članu natalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   a je to resss?
11.6.2005 1:05:13   
Margareta
Veš kako, meni se je trebuh spustil dva meseca pred porodom, ne lažem in sem bila prepričana, da bom kaj prej rodila, pa sem 9 dni čez pdp:zmeden:

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   a je to resss?
11.6.2005 20:17:10   
Anonimen
Kaj je zdaj s vami tremi, natalina?
jaz sicer vedno uletim, ko je že vse prepozno, ampak hotela sem rečt, da če te tolk v križu boli, da upam, da si se šla pokazat?

(odgovor članu natalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   a je to resss?
11.6.2005 20:40:08   
natalina
evo mene!:muca:

v bistvu je blečina mal popustila, so me pustili zjutraj mal spat, samo mal me bega ker sta tako mirni danes moji punčari, no zgodilo se mi je pa še nekaj, kar še moji zdravnici ni jasno...zjutraj se zbudim in moje roke oz. prsti in dlani so rjavi, kot bi prijela eno zarjaveto železo, te fleki se pojavljajo samo po rokah oz. dlaneh, potem kličem mojo osebno zdravnico (se poznamo) in ji zadevo povem in rečem, če mi mogoče "železo ven udarja" ma dobesedno tko zgleda!!!

ona se je sicer smejala, da to ni možno(teoretično), da pa pridem v ponedeljek na"servis", no te flekci so se pred eno urco začeli že na obrazu, ampak to ni pigment,lahko si predstavljaš kot, da bi se neenakomerno na debelo namazal s kremo za samoporjavitev!! HALOOO svašta.

no in če do jutra ne spravim skupaj še mal gibov, pa res grem via Ljubljana!

hvala za skrb, se tipkamo!

p.s. a je mela kakšna mogoče te rjaste fleke??

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   a je to resss?
11.6.2005 20:42:42   
Anonimen
Prvič slišim za te flekce. :zmeden: Odpri novo debato mogoče bo kera več vedela!

Sem prej pomislila nate in sem mislila, da si se šla pokazat!

BOjana

(odgovor članu natalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   a je to resss?
11.6.2005 20:50:14   
Anonimen
Tudi jaz prvič slišim za takšne fleke, čeprav nekaj v zvezi s spremenjeno pigmntacijo pri nosečnicah vem da sem brala. Pa sem pozabila, kaj.

(odgovor članu natalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   a je to resss?
11.6.2005 22:36:53   
Anonimen
Jaz sem bila rjava nad usti,kolegica pa po celem obrazu.Kmalu po porodu je zginilo:bravo:

(odgovor članu natalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?