|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boš septembra doma???
1.8.2011 19:46:45   
matejchy
kaj naj bi predstavljala ta reklama, ki se vrti na kanalu a ?????

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boš septembra doma???
1.8.2011 19:53:38   
Felicita
pomoje je/bo napovednik za kake filme... 

< Sporočilo je popravil Felicita -- 1.8.2011 19:54:00 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boš septembra doma???
1.8.2011 19:55:36   
matejchy
je pa zelo "neokusna" reklama, da tisti ded v žensko oblečen razkazuje mednožje, pa čeprav zakrito...

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boš septembra doma???
1.8.2011 20:00:38   
liliana
A to je tista reklama, da je tisti moški v pozi Sharon Stone iz Basic Instinct...?

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boš septembra doma???
1.8.2011 20:00:51   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

je pa zelo "neokusna" reklama, da tisti ded v žensko oblečen razkazuje mednožje, pa čeprav zakrito...


lol, to je drugač parodija na sharon stone v basic instinctu http://www.jsrpages.co.uk/scanss/stone/sharon%20stone%2004%20in%20basic%20instinct.jpg (verjetno morm napisat da je... kaj jest vem, spicy vsebina)


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boš septembra doma???
1.8.2011 21:10:28   
m_o_i
99,9% sem, da je to reklama za kmetijo....

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: boš septembra doma???
1.8.2011 21:35:41   
MissTerious
Hehe, drage moje, saj to je point vsake reklame....da vam da mislit....da vas čimdlje in čimbolj pritegne....in vas očitno je. Bi pa nekaj pokomentirala...ne vem, zakaj nekatere pravite, da so neokusne te reklame? Meni osebno so prav smešne...parodija na Basic instinct pa res ni neokusna...če je sam film zaslovel prav po tem prizoru, je bila uporaba le-tega odlična poteza
ustvarjalcev reklame.Sploh veste, koliko milijonov je prinesel ta film?Koliko poozornosti je dobil?

Tistega, ki se je spomnil tega koncepta, danes sigurno vsi trepljajo po rami...ker je zadel žebljico na glavico! Ali pa "I like to move it, move it! segment, ko oponaša opico iz tiste risanke....svetovno izpeljano! Mislim, da je to napovednik za sezono, ki prihaja....torej BOŠ SEPTEMBRA DOMA? Takrat se začne nova sezona...Uživajte! user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: boš septembra doma???
1.8.2011 23:31:41   
m76
 ..a ni to un tip iz reklame  dobre vile??? Men se zdi, da je to šele uvod v nadaljevanje špasnih reklam....bomo vidl zakaj se gre )

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: boš septembra doma???
2.8.2011 8:50:09   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: MissTerious

Hehe, drage moje, saj to je point vsake reklame....da vam da mislit....da vas čimdlje in čimbolj pritegne....in vas očitno je. Bi pa nekaj pokomentirala...ne vem, zakaj nekatere pravite, da so neokusne te reklame? Meni osebno so prav smešne...parodija na Basic instinct pa res ni neokusna...če je sam film zaslovel prav po tem prizoru, je bila uporaba le-tega odlična poteza
ustvarjalcev reklame.Sploh veste, koliko milijonov je prinesel ta film?Koliko poozornosti je dobil?

Tistega, ki se je spomnil tega koncepta, danes sigurno vsi trepljajo po rami...ker je zadel žebljico na glavico! Ali pa "I like to move it, move it! segment, ko oponaša opico iz tiste risanke....svetovno izpeljano! Mislim, da je to napovednik za sezono, ki prihaja....torej BOŠ SEPTEMBRA DOMA? Takrat se začne nova sezona...Uživajte! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  JAAAAAAAAAA, men so pa najboljši :)) full mi je dober tist, ki Horacia iz CSI Miami oponaša user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu MissTerious)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: boš septembra doma???
2.8.2011 14:45:15   
*bubi*
Se da to reklamo kje na netu videt? Očitno premalo gledam TV user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: boš septembra doma???
2.8.2011 14:50:14   
Anonimen
Bi pa nekaj pokomentirala...ne vem, zakaj nekatere pravite, da so neokusne te reklame? Meni osebno so prav smešne...parodija na Basic instinct pa res ni neokusna...če je sam film zaslovel prav po tem prizoru, je bila uporaba le-tega odlična poteza
ustvarjalcev reklame.Sploh veste, koliko milijonov je prinesel ta film?Koliko poozornosti je dobil?


meni je neokusno to, da se dedc obleče v žensko in to naj bi bilo potem smešno user posted image isto sranje je na radiu, v gledališču... bljak user posted image

(odgovor članu MissTerious)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: boš septembra doma???
2.8.2011 23:23:29   
liliana
Bistvo reklame je itak, da si jo zapomniš.....da ti vzbudi čustva, pa naj so to pozitivna ali negativna......važno je le, da si jo zapomniš in da nisi ravnodušen do nje (kar pomeni, da se je sploh ne spomniš).....



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 9:00:34   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Bistvo reklame je itak, da si jo zapomniš.....da ti vzbudi čustva, pa naj so to pozitivna ali negativna......važno je le, da si jo zapomniš in da nisi ravnodušen do nje (kar pomeni, da se je sploh ne spomniš).....






Evo negativna čustva: miljonkrat ponovljena reklama za tunino Calvo. Poznam znamko, ampak jo nikoli ne kupim. Ker mi je šla reklama tako na živce (zaradi pretiranega ponavljanja).

Te reklame za september pa so zgolj slaba kopija originalov.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 9:16:42   
Pia*
Jaz pa sploh ne vem a kakšnih reklamah govorite.user posted image

Učitno pri meni niso dosegli tega namena, da bi se jaz zapomnila je pa res, da v večini gledam televizijo, ko vem da je ob 20h kakšen dober film(ga že dolgo ni bilo) ali pa ko likam jo imam prižgano ampak težko sledim dogajanju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 9:32:30   
JB
S prvim septembrom naj bi bila pop, popbrio in kanal a, plačljivi mislim da okrog 16 eur na mesec....in sicer neka taka fora...prvih par nanizank( baje da tud velja za filme) zastonj...potem pa če plačaš lahko gledaš naprejuser posted image Sicer čist neuradna informacija, sem izvedela od nekoga ki se ukvarja s temuser posted image

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 9:46:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: JB

S prvim septembrom naj bi bila pop, popbrio in kanal a, plačljivi mislim da okrog 16 eur na mesec....in sicer neka taka fora...prvih par nanizank( baje da tud velja za filme) zastonj...potem pa če plačaš lahko gledaš naprejuser posted image Sicer čist neuradna informacija, sem izvedela od nekoga ki se ukvarja s temuser posted image


user posted image a da placam RTV zato ker mam televizor, Siol da imam paket, pol pa se posamezne programe posebej???

(odgovor članu JB)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 10:26:39   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: JB

S prvim septembrom naj bi bila pop, popbrio in kanal a, plačljivi mislim da okrog 16 eur na mesec....in sicer neka taka fora...prvih par nanizank( baje da tud velja za filme) zastonj...potem pa če aš lahko gledaš naprejuser posted image Sicer čist neuradna informacija, sem izvedela od nekoga ki se ukvarja s temuser posted image


Kaj user posted image user posted image Pa ja niso normalni .... plačujemo položnico za RTV, plačujemo položnico za digitalno televizijo (sicer v sklopu trojčka, ampak jaaa...), tiste programe, ki jih mož želi gledat ni na osnovni shemi, torej je potrebno spet plačat tarazširjeno shemo (ok, moževa krivda, pa dobro naj buli tu pa tam v tiste ribe, pa jahte, pa jadrnice....), a zdaj naj pa plačujem še za ušiv pop tv, kjer so že njihova poročila neprebavljiva, da ne bi niti o tem, da ponavljajo Policijsko akademijo 300x na leto, v ostale proste termine pa uštulijo Blondinke iz Harvarda in ostalo sr***. Da o mehiških, brazilskih, takih i onakih nadaljevankah, niti ne izgubljam besed. Zarad mene lahko pop kar odklopijo, brez slabe vesti, ker jim ne bom za tole plačala niti ficka. Tako da upam, da so samo govorice user posted image

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 10:34:05   
alda
reklama mi je user posted image , ravno zaradi nagravžnega tranvestita.
Če so že naredili tak koncept, bi lahko poiskali malo boljšga  tipa!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 10:48:08   
Pia*
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: JB

S prvim septembrom naj bi bila pop, popbrio in kanal a, plačljivi mislim da okrog 16 eur na mesec....in sicer neka taka fora...prvih par nanizank( baje da tud velja za filme) zastonj...potem pa če aš lahko gledaš naprejuser posted image Sicer čist neuradna informacija, sem izvedela od nekoga ki se ukvarja s temuser posted image


Kaj user posted image user posted image Pa ja niso normalni .... plačujemo položnico za RTV, plačujemo položnico za digitalno televizijo (sicer v sklopu trojčka, ampak jaaa...), tiste programe, ki jih mož želi gledat ni na osnovni shemi, torej je potrebno spet plačat tarazširjeno shemo (ok, moževa krivda, pa dobro naj buli tu pa tam v tiste ribe, pa jahte, pa jadrnice....), a zdaj naj pa plačujem še za ušiv pop tv, kjer so že njihova poročila neprebavljiva, da ne bi niti o tem, da ponavljajo Policijsko akademijo 300x na leto, v ostale proste termine pa uštulijo Blondinke iz Harvarda in ostalo sr***. Da o mehiških, brazilskih, takih i onakih nadaljevankah, niti ne izgubljam besed. Zarad mene lahko pop kar odklopijo, brez slabe vesti, ker jim ne bom za tole plačala niti ficka. Tako da upam, da so samo govorice user posted image



Podpis!

€ ne premaknim za pop tv, resno! Katastrofa od filmov, ne vem kdaj sem nazadnje kakšen film pogledala zvečer. Tako da hvala bogu za Partis!

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 10:57:29   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.


Evo negativna čustva: miljonkrat ponovljena reklama za tunino Calvo. Poznam znamko, ampak jo nikoli ne kupim. Ker mi je šla reklama tako na živce (zaradi pretiranega ponavljanja).

Te reklame za september pa so zgolj slaba kopija originalov.


Kljub temu pa je to ena najbolje prodajanih znamk tune v Sloveniji.......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 11:30:21   
JB
No sem še 1x vprašala in baje je ta reklama ravno za to kar sem napisalauser posted image ..........tud jaz ne mislim plačevat še dodatno za te programe,je veliko boljših kot pa ti trije...mislim da bodo izgubili veliko gledalcevuser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 11:44:35   
sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: JB

No sem še 1x vprašala in baje je ta reklama ravno za to kar sem napisalauser posted image ..........tud jaz ne mislim plačevat še dodatno za te programe,je veliko boljših kot pa ti trije...mislim da bodo izgubili veliko gledalcevuser posted image



Kaj da bo plačljivo? Pol pa naj kar imajo plačljivo samo ne verjamem da jim bo tak koncept laufal konec koncev nimajo nekaj full gledljivega pa nonsotop se vse ponavlja.

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 12:27:22   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.


Evo negativna čustva: miljonkrat ponovljena reklama za tunino Calvo. Poznam znamko, ampak jo nikoli ne kupim. Ker mi je šla reklama tako na živce (zaradi pretiranega ponavljanja).

Te reklame za september pa so zgolj slaba kopija originalov.


Kljub temu pa je to ena najbolje prodajanih znamk tune v Sloveniji.......


Jap, verjamem. Samo jaz ne padam na razne več beline, miljon km dolge trepalnice, 50% popust, jubilejne akcije ipd. reklame.
Mene so za večno odbili, pa če je to najboljša tunina an svetu. jo ne kupim.

So mi pa všeč reklame, kjer se nasmejem, recimo tista snažilka za triglav. Kar pa še ne pomeni, da bom tudi kupila njihove produkte. Za to se bodo morali precej bolj potrudit user posted image .

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 12:49:11   
hmm...
Koliko jaz gledam pop tv so dopoldan Tv prodaje, neke nanizanke (če jih sproti ne gledaš itak ne veš o čem se gre, meni je to brezveze), ponovitve mehiških, turških, venezuelskih nadaljevank, spet tv prodaja, nadaljevanke, zvečer ob 20 ali 21 kakšen brezvezni film (vsaj meni imajo skoraj vedno brezvezne), po filmu spet kakšne nanizanke in tu se konča.

Kanal a pa je malo drugačen ampak meni tut brezvezen.

Pop brio pa še v življenju nisem gledala.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 12:58:05   
Petka09
No, jaz pa ne štekam potem tega koncepta, da bi dali takšno reklamo, ki bi dejansko pomenila to, da bo od septembra potem vse plačljivo. Potem bi bilo to razumljeno kot da se norce delajo; češ, reklama, kjer je parodija na neke filme (Basic Instinct itd.) in na koncu vprašanje "Boš septembra doma?" - in bi potemtakem to pomenilo, da bo od septembra za plačat, če boš hotel to še naprej gledat.

Meni bi bilj tale reklama nakazovala na to, da se začne nova sezona in da mogoče mislijo okrepit ponudbo filmov ali pa da bodo mogoče septembra začeli z novimi serijami, oddajami, filmi, reality show-i......

Z dodatno plačljivostjo pa itak samo požanjejo še več negodovanja pri gledalcih. Kdo pa jim bo plačal stokrat videne Policijske akademije, Jeana Clauda van Dammea, Stevena Seagala, Jackiea Chana?....

Sicer pa, če bolje pogledam, mislim, da se vseeno v SLO Pop in KanalA še vedno najbolj gledata in najverjetneje tudi morebitna plačljivost tega ne bo spremenila.

Aja, potem, če ne boš plačal, ti jih bodo vrgli iz kabelskih in raznih Siol, Amis paketov?? Hm, potem se bo povečala gledljivost nacionalke... Konc koncev ljudje nekje morjo videt dnevna poročila user posted image .

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?