|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   decemberke
5.6.2005 18:58:14   
cuma
Lepo pozdravljene sonosečke!
Kako ste kaj:)?
A že imate kej problemov z zapiranjem zadrg na hlačah:ups:?
Kako pa kaj slabosti in ostale tegobice:(?
Baje vstopamo v najlepše obdobje - 2.trimesečje :bravo::bravo::bravo:
A si že kaj ogledujete bodočo opremo?
Kaj pa imena?
Joooj sem radovedna ;)
En pobožek vašim trebuščkom in lepo se imejte! :metulj::rozica::metulj:
Lp od :nosecka:cume
Neposredna povezava do sporočila: 1
   decemberke
5.6.2005 19:31:15   
nina42
Lp

Jaz imam hlače že nekaj časa večje, ker sem se že zredila za 10 kg. Ni mi pa jasno zakaj povsod piše, da naj bi se v prvih treh mesecih zredil za 5% potem za 25% itd. kot, da se ne moreš drugače. Jaz sem se v prvem mesecu in pol od spočetja zredila, od takrat pa nič več, zdaj pa sem že v 16 tednu.

Pri imenih pa je tako, da sva za fantka že zmenjena za punčko pa še ne točno, čeprav jaz upam, da bo fantek.

Nekaj opreme že imam, vsega pa še ne. Saj vem, da je še veliko časa, ampak že komaj čakam, da bebek pride.

Pa ve?
Lepo se imejte!:sloncek:

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   decemberke
6.6.2005 6:54:48   
Anonimen
Lep pozdrav!

Pri naši hiši smo v cca. 11. tednu (kakšen dan gor ali dol) in resno razmišljamo o menjavi garderobe. Niti enih kavbojk ne morem več normalno zapeti. Ravno prejle sem gledala fotografije v albumu od Ciprese - imam točno toliko trebuha, kot ga je imela ona v 19. tednu, pa ne nosim dvojčkov ali trojčkov (vsaj sodeč po ultrazvoku ne). Prav skrbi me...
Nosečniških slabosti nimam popolnoma nič, prav tako jih nisem imela pri prvem otroku pred leti... Če ne bi bilo trebuha in slikice z ultrazvoka, sploh ne bi vedela in verjela, da sem noseča...
Imeni imamo že izbrani - Robert in Manca, šele čez kaka 2 meseca pa bomo vedeli, kaj bo...
O opremi še ne razmišljam... Nisem še iz kritičnega obdobja (če sploh lahko tako rečem, saj je v bistvu cela nosečnost vedno pod vprašajem)... O tem bom razmišljala v zadnjem mesecu za ta nujne stvari, ostalo pa kasneje... Imam še nekaj malenkosti od prvega otroka na rezervi...

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   decemberke
6.6.2005 7:07:21   
Anonimen
Dobro jutro!

Jaz pa še kar stare hlače nosim, trenutno še nisem nič nabrala, ampak sem imela malo rezerve od prej, tako da imam še čas.
Počutje je dobro, čakam na 2. pregled ta teden.

Midva na NS nisva izvedela, kaj bo, tako da bo treba do morfologije počakat. Potem se bova podala tudi v nakupe, zaenkrat še ne smem po trgovinah letat :)- Je moj :love: rekel, da bova po poroki začela gledat in nakupovat. Pa saj je res še nekaj časa, čeprav nimava čisto nič! Imen pa tudi še ne smem zbirat, vsaj na glas ne. :)- Po moje on še ni dobro dojel, da bo očka, pa ga še nič mrzlica ne daje. Jaz sem pa že prej tako rada razmišljala o imenih in male cotike gledala ;)

Lep dan vsem, danes ne bo tako grozno vroče.

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   decemberke
6.6.2005 12:06:20   
keja
Pozdravljene,
Jaz sem se zredila cca 5 kg, in so mi skoraj vse hlače že premajhne. Bolj kot v trebuh se redim v tazadnjo.
Počutje tudi pri meni OK.
Jaz o nakupih še ne razmišljam, bom pa počasi mogla, saj nimam nič za dojenčka. Sploh pa še ne vem kaj je potrebno kupit.
O imenih še nisem razmišljala, je pa najbrž težko izbrati lepo ime.
Ali obstaja kakšna knjiga s slovenskimi imeni?
LP

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   decemberke
6.6.2005 12:16:17   
BlankaT
Pozdravljene. Mi smo trenutno v 15. tednu :duda:(joj kako čas hiti) in naše počutje je slabo. Po jutrih mi je še vedno slabo in včasih morem celo iti objemati školko. Kar pa se tiče oblačil pa že nekaj časa nosim nosečniška oblačila, na srečo jih še imam nekaj iz prejšnje nosečnosti:bravo:. Sem si pa že nekaj novih naročila in sedaj čakam na dostavo:sloncek:.

Midva sva bila na NS 25.5. kjer so naju pomirili in nama povedali, da je tokrat vse OK (prejšnjo nosečnost sem mogla v 22. tednu prekiniti) in kr kamen se nama je odvalil od srca. Za spol nisva vprašala, ker sva se odločila, da se bova pustila presenetiti. Imena pa še tudi nimava popolnoma določeno, se še nekako odločava.

No sicer sem tudi tokrat že od 6. tedna doma, ker sem pričela krvaveti. Sedaj sem vredu, celo ven že grem in ker sem doma na podeželju lahko grem malo okoli po vrtu in si vzamem kakšno svežo jagodo :sloncek:.

Lp in čim mirnešo nosečnost Blanka:rozica:

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   decemberke
6.6.2005 12:18:06   
nina42
Jaz sem vidla v trafikah, da imajo neke knjige z imeni (slovenskimi), ki jih izdajajo pri revijah MAMA ipd.

Jaz sem pa dobila po nogah take male rdeče črtice.
Kaj so to popokane žilice ali strije?

Po trebuhu zaenkrat še nič:bravo:

Lp in uživajte, Nina

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   decemberke
13.6.2005 13:33:11   
anabana
Še jst :bravo: rok 1.12.05, zredila za 7 kg :sloncek: . Imam pa eno vprašanje: A vas tudi kej bradavičke srbijo? Mene so zdej začele in ni glih fajn. Ne sicer skoz . Kaj bi to lahko bilo? Na videz ni videti nč posebnega.

lp

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?