|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dilema?
14.8.2008 9:30:25   
Anonimen
Pupe živjo!user posted image

Moja poroka je sicer šele naslednje leto ampak ena stvar me žre odkar planiram vse skupaj.

Moja starša sta ločena, ampak imamo super odnose in zaradi tega nisem nikol trpela ali bila česa prikrajšana.
Z očimom živim že od 3. leta in sva kot ati-hči, zato ga tudi kličem ati, moj pravi atek, ki ga kličem očiuser posted image ( komplicirano, saj vem)je pa moj atek in jst njegova punčkauser posted image ...in sedaj me blazno skrbi, kako bom speljala, da ne bo ne eden, ne drug prikrajšan....

Ali je čudno, če me oba oddata?user posted image , res bi rada imela oba ob sebi ampak ne vem kako bi to izgledalouser posted image ...
Kaj mislite?

Hvala za vaše nasvete, odgovore, karkoliuser posted image

lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dilema?
14.8.2008 9:33:48   
NATAŠI
o to pa si v dilemi ... če te oba oddata, kaj pa vem. Ni čudno ... ali pa naredi tako da te na civilni odda eden in na cerkveni drugi user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dilema?
14.8.2008 9:35:18   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

o to pa si v dilemi ... če te oba oddata, kaj pa vem. Ni čudno ... ali pa naredi tako da te na civilni odda eden in na cerkveni drugi user posted image .


Ja, to bi bila varianta. Drugače bi bila sama tudi  dilemi, kar se tvoje situacije tiče....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dilema?
14.8.2008 9:35:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

o to pa si v dilemi ... če te oba oddata, kaj pa vem. Ni čudno ... ali pa naredi tako da te na civilni odda eden in na cerkveni drugi user posted image .


NATAŠI, hvala za odgovor...samo en mejčekn problem...poročila se bova samo civilno.

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dilema?
14.8.2008 9:36:33   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

o to pa si v dilemi ... če te oba oddata, kaj pa vem. Ni čudno ... ali pa naredi tako da te na civilni odda eden in na cerkveni drugi user posted image .


NATAŠI, hvala za odgovor...samo en mejčekn problem...poročila se bova samo civilno.



user posted image

Potem pa je dilema res velikaaaa.user posted image  Počakaj malo, mogoče pride katera punca s kakšnim pametnim predlogom.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dilema?
14.8.2008 9:40:20   
NATAŠI
ja sem pomislila na to da se mogoče le civilno poročiš .... kaj pa če gresta kar sama z možem do matičarja .. kaj pa vem no, full je težko

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dilema?
14.8.2008 9:41:45   
zimbra
Si pa res v dilemi user posted image . Priznam, da ti nič ne zavidam.. Kaj pa tvoja mami pravi? Mogoče če bi ji predstavila problem, bi ti znala svetovati.

V našem koncu pri civilni poroki očetje ne oddajajo nevest. Tam v dvorani se naprej ženin in nevesta in priči posedejo, ostali svati in žlahta stoji za njimi in nato matičar začne obred..  Oddaja neveste je le pri cerkveni poroki. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dilema?
14.8.2008 9:41:49   
Udb
V bistvu še nisem videla, da bi na civilni poroki kdo koga oddajal. user posted image Je pa res, da sem bila na civilnih samo na Otočcu - mogoče je drugje drugačna praksa.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dilema?
14.8.2008 9:44:37   
sanasan
- kaj pa če te pač oba (si sicer ne predstavljam čisto, kako to izgleda), sicer pa ni važno, kako bi to izgledalo drugim...da je le možno
kaj te tudi na civilni kdo 'odda', nisem še videla, jaz sem se pa kar sama (res pa, da je bila to ena zelo preprosta poroka)
- če pa ne bi bilo možno, da te oba, potem se jaz verjetno ne bi za nobenega odločilauser posted image ali pa morda za brata, če bi ga imelauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dilema?
14.8.2008 9:45:20   
Marogica
Na moj poroki, ki je bila samo civilna, me je "oddal" oz. pripeljal pred matičarja, kar moja moška priča(najboljši prijatelj), ne pa oče.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dilema?
14.8.2008 9:46:15   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Udb

V bistvu še nisem videla, da bi na civilni poroki kdo koga oddajal. user posted image Je pa res, da sem bila na civilnih samo na Otočcu - mogoče je drugje drugačna praksa.


Sem bila en mesec nazaj na civilnem obredu in je prijateljico oddal oče, zdej pa ne vemuser posted image

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dilema?
14.8.2008 9:47:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

o to pa si v dilemi ... če te oba oddata, kaj pa vem. Ni čudno ... ali pa naredi tako da te na civilni odda eden in na cerkveni drugi user posted image .


NATAŠI, hvala za odgovor...samo en mejčekn problem...poročila se bova samo civilno.



user posted image

Potem pa je dilema res velikaaaa.user posted image  Počakaj malo, mogoče pride katera punca s kakšnim pametnim predlogom.user posted image


user posted image čakam, čakam...

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dilema?
14.8.2008 9:49:38   
Anonimen
hm...dobra ideja, lahko bi me bratuser posted image ali prijteljica/prijatelj

< Sporočilo je popravil poopsika -- 14.8.2008 9:50:31 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dilema?
14.8.2008 9:51:20   
Bubamaraa
jaz sem se poročila tri mesece nazaj civilno in me je oddal oče, ker sem sei to res želela...

si pa v težki situaciji.... jaz bi pomoje rekla svojemu biološkemu očetu, sploh če se razumeš z njim in drugemu ateku razložila na podlagi česa si se odločila in da je bila to zate res zelo težka odločitev in da lepo prosiš, da razume in podpira tvojo odločitev...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dilema?
14.8.2008 9:52:35   
*alja*
Pri nas tudi noben ne "oddaja", sam na cerkveni poroki. Tako da se zmeni pa naj te noben ne odda, pa nebo zamer in dileme.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dilema?
14.8.2008 9:56:22   
Anonimen
user posted image sem pa res za luno..jst sem pa mislila, da "oddaja" oče tud na civilnem obredu, da tko more bituser posted image



(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dilema?
14.8.2008 9:57:20   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

user posted image sem pa res za luno..jst sem pa mislila, da "oddaja" oče tud na civilnem obredu, da tko more bituser posted image





nujno ni.... je pa men lepo, če te nekdo odda...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dilema?
14.8.2008 9:58:08   
majcci
Jaz sem bila tudi zdaj v kratkem na treh porokah.
Pri civilnem delu je bilo pri vseh enako.
Od avtonov do matičnega so skupaj šli ženin in priča, ter nevesta in priča, ter za njimi svati.
V dveh primerih je bilo tako, da smo se ustavili pred zgradbo matičnega urada in je nevesto in ženina sprejel oz. pozdravil župan oz. matičar, nato pa sta šla spet onadva prva s pričami v prostore matičnega urada oz. do prostora izvedbe poroke. Tam sta se vsedla s pričami v prvo vrsto/ 4 sedeži namenjeni njim. Ostali pa so vsedli na ostale sedeže, straši prva vrsta ostali bolj zadaj.
Na eni poroki je bilo isto, le da matičar ni sprejel pred matičnim uradom/zgradbo ampak kar v matičnem prostoru.

Ena varianta pa je, da te oddata takrat oba ko pride ženin po tebe. No, odvisno kako bostze to speljali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dilema?
14.8.2008 9:58:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

user posted image sem pa res za luno..jst sem pa mislila, da "oddaja" oče tud na civilnem obredu, da tko more bituser posted image





nujno ni.... je pa men lepo, če te nekdo odda...user posted image


ma ja meni je tudi...samo je v mojem primeru bolje, če me nobeden neuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dilema?
14.8.2008 9:59:52   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

user posted image sem pa res za luno..jst sem pa mislila, da "oddaja" oče tud na civilnem obredu, da tko more bituser posted image





ni nobenega pravila... lahko te kdo odda, lahko greš sama, lahko pa greš z možem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dilema?
14.8.2008 9:59:54   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

user posted image sem pa res za luno..jst sem pa mislila, da "oddaja" oče tud na civilnem obredu, da tko more bituser posted image





nujno ni.... je pa men lepo, če te nekdo odda...user posted image


ma ja meni je tudi...samo je v mojem primeru bolje, če me nobeden neuser posted image



tle se pa kr strinjamo...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dilema?
14.8.2008 10:03:22   
baguSka
sem pa res za luno..jst sem pa mislila, da "oddaja" oče tud na civilnem obredu, da tko more bit


prevec filme gledas draga moja... user posted image user posted image user posted image user posted image

nardis ti tocno tko kot TEBI pase!!!

nikjer ni napisanih nobenih zakonov glede tega...

to je le zelja in stvar vsakega posameznika!!

mene ni noben oddal, ampak sem se oddala kr sama! vsedla sva se vsak na svoj stol in se je obred zacel... user posted image  vsega skup je blo govora cca 5 minut... prstani, poljubcek in vojla! sem ze bla gospa!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dilema?
14.8.2008 10:05:48   
baguSka
nujno ni.... je pa men lepo, če te nekdo odda...


jst te zihr nebi dala!!!!user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dilema?
14.8.2008 10:06:40   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

o to pa si v dilemi ... če te oba oddata, kaj pa vem. Ni čudno ... ali pa naredi tako da te na civilni odda eden in na cerkveni drugi user posted image .


NATAŠI, hvala za odgovor...samo en mejčekn problem...poročila se bova samo civilno.


pole je stvar rešena, ker odda se samo pri cerkveni!!!
midva sva se tudi poročila samo civilno in sva šla do matičarja kar v spremstvu moža in koračnica nam je lih tako igrala!!!


< Sporočilo je popravil fragola -- 14.8.2008 10:09:38 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dilema?
14.8.2008 10:09:24   
sazi
V bistvu še nisem videla, da bi na civilni poroki kdo koga oddajal.

Tudi jaz ne.
Sem se poročila samo civilno, na poroki so bili prisotni starši in sorodniki, pa ni nihče nikogar oddal - še na misel mi ni prišlo. Svatje so bili v poročni dvorani, midva s pričami pa v posebni sobici in sva potem sama (za nama pa priče) vstopila v poročno dvorano. In če dobro premislim, sem bila v zadnjih letih vsaj na 6ih civilnih porokah na različnih krajih in povsod je bilo tako - nobenega oddajanja.
Na ta način tudi ne bi nobenega od njiju prizadela.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?