|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zelenjava po poljsko?
5.10.2010 21:56:58   
špelin@
A mi lahko nekdo razloži, kakšna je zelenjava po poljsko? Zasledila sem že ta izraz v raznih jedilnikih, ampak nikjer ne piše, kaj to "po poljsko" pomeni user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zelenjava po poljsko?
5.10.2010 21:59:20   
špelin@
Hehe, samo da sem tule zastavila vprašanje, mi je striček Gugl pomagal najti željeno - http://www.delo.si/clanek/73833

"Pa še po poljsko   Zelenjavo skuhamo kakor za različico po angleško. Kuhano odcedimo in potresemo s sesekljanimi trdo kuhanimi jajci, potem pa še z drobtinami, svetlo prepraženimi na lešnikovem maslu. Po nekaterih virih lahko zelenjavo potresemo tudi s sesekljanim peteršiljem ali s sesekljanimi plemenitimi zelišči (drobnjak, peteršilj, krebuljica, pehtran)."

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zelenjava po poljsko?
6.10.2010 15:51:41   
pelin
Pri nas rečemo zelenjava po poljsko vsej vrsti zelenjave, ki jo skuhaš v slanem kropu in odcediš, nato pa zabeliš z drobtinicami...ponavadi tako zraven pečenega mesa jemo kuhano kolerabo, korenje, krompir in cvetačo....Vse narežem na večje kose, ter skuham v slanem kropu.Na koncu precedim, ter zabelim z drobtinami...mmmm, nam to fuuul potegne...user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je hrana na piknikih varna za nosečnice?
Sezona piknikov je že v polnem razcvetu in vsi komaj čakamo dobrote z žara. Kaj pa nosečke? Si lahko privoščite jedi z ž...
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?