|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poročna frizura - težka odločitev!!!
19.7.2006 17:43:12   
malecka_mateja
poročim se čez dva meseca in me še najbolj mantra frizura?ma katera kak nasvet?kako ste se ve odločle?so kakšne slike na netu ker jaz nič ne najdem?imam dolge lase!čisto sem že obupala!vsi pravijo kaj mi bo pasalo odvisno od počutja ampak jaz res nevem nebi rada mela spuščenih ker to lahko imam vsak dan!
prosim če mi lahko kako pomagate s kakšnimi linki od slik ali nasvetom.
hvala

< Sporočilo je popravil puncica -- 20.7.2006 8:42:11 >


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: težka odločitev!!!
19.7.2006 18:03:36   
gaja*
sem mal hitra, pa kaj pol user posted image user posted image čestitke za porokouser posted image user posted image

Kaj pa če bi šla k frizerju, pa ti on/a kaj predlaga. Nesi zraven sliko obleke, da bo imel mal več predstave, kaj bi pasalo zraven. Ponavadi imajo fajn ideje...


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: težka odločitev!!!
19.7.2006 18:31:43   
total
Itak,da morš frizerju,ti bo znal najbolj svetovat,poveš tudi kakšno obleko boš mela pa bo odločitev padla.Je pa res da današnje neveste so čist preproste in men je to ful všeč,če praviš da maš dolge lase,naj ti  frizer naredi velike kodre,mal spne,kakšen dodatek not al pa kronice pa je,pa srečnouser posted image user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: težka odločitev!!!
19.7.2006 21:01:30   
lu155
moja sestra se je poročila...imela je zelo preprosto a lepo frizuro
imela je nekaj kodrov drugače pa lase pripete na vrhu tako da so se kodri vihali izpod špange..meni je bilo zelo všeč

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: težka odločitev!!!
28.7.2006 14:47:48   
lumpy
Ma ne se sekirat, dobri frizerji to vse uredijo.

Tudi jaz sem imela takrat še dolge lase, ampak po dveh probah in 4 urah urejanja frizure na poročni dan sem bila kot princeska, ne po mojih besedah ampak besedah svatov , ki so ves čas občudovali mojo frizuro in tudi sama sem se počutila fantastično, sem jo še 2 dni potem nosila , mi je zdržala pa še bi mi, če ne bi me že glava srbela od švica user posted image .

Tako da pot pod noge, pa k frizerju, ne kompliciraj, prepusti se mu, je pa res da pojdi k frizerju ki najbolj pozna tvoj las, sama imam namreč take lase da jih drugemu frizerju sploh ne pustim pogledati kaj šele urejati ( hi, hi...)

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: težka odločitev!!!
28.7.2006 14:57:20   
Anonimen
jst sem šla ene 3 dni pred poroko k frizerju, k me je mal postrigel (lase sem imela še vedno do sredine hrbta), na dan poroke sem si pa samo lepo glavo umila in sfenala, mal polikala in je blo...čist preprosta frizura. pa mi je blo še najlepše.

(odgovor članu lumpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: težka odločitev!!!
28.7.2006 18:37:11   
kapica
Jaz imam tudi dolge lase in mi je frizerka spela lase gor. Elegantna frizura, na par mestih je nekaj kodrckov ven gledalo, res lepo. Pa drzalo mi je tudi se dva dni user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poročna frizura - težka odločitev!!!
30.7.2006 16:46:01   
* Mateja *
Jaz sem imela tud kar dolge lase in mi je frizerka dodala še lasni vložek in mal navila na figaro, mal na krtačo, vse spela in sem bla super. Me je pa štimala ene 3-4 ure, nismo pa imele nobene vaje prej, tko kot vidiš na Bridezillas.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?