|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ko se niti ne zavedaš,
18.8.2006 10:18:40   
mujcek
da napišeš preveč!!!user posted image

V upanju, da bom nekomu na tem forumu pomagala, sem neko osebo preveč razkrila! Zgodbo neke osebe sem napisala, ker sem nekomu na tem forumu hotela pomagati, da bi sprejel pravo odločitev in pri tem nisem niti slutila, da bo nekdo izvedel oz. ugotovil o kateri osebi sem pisala!!!

Iz dna srca se osebi, ki sem jo tako grdo razkrila opravičujem!!!!!!!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ko se niti ne zavedaš,
18.8.2006 10:32:11   
Anonimen
Dokler te osebe nisi poimenovala po imenu, se nimaš kaj sekirat....če se je pa oseba prepoznala sama iz tvojega odgovora, pa ne vidim razloga, da bi bilo tukaj kakšno jabolko spora....kolikor mi je znano, nisi napisala nič kaj hudega, tisti mamici si dala samo pohvalno besedouser posted image user posted image user posted image user posted image
tu je bil ta govor:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=999998

(odgovor članu mujcek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ko se niti ne zavedaš,
18.8.2006 10:40:50   
GATA
oh mujcek, če je to vse kar si napisala sploh ne vem zakaj se sekiraš. Nič ni bilo zaznati da si razkrila kakšno skrivnost user posted image ... samo mnenje sebe in druge osebe si povedala. A je v tem kaj slabega? Pomoje ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ko se niti ne zavedaš,
18.8.2006 10:57:13   
mujcek
ja nati to je bilo to!

Ta oseba se je prepoznala in mogoče jo bo prepoznal še kdo drug in ta mogoče ne pozna cele zgodbe in ne bi rada, da bi kdo preko RR preveč izvedel, ker ta oseba o kateri sem pisala tudi verjetno ne bi hotela, da vsi, ki jo poznajo vejo njeno zgodbo user posted image

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ko se niti ne zavedaš,
18.8.2006 11:25:16   
KIRA
ne se tolk sekirat. zato pa mamo nicke tu gori. ta opis bi lahko letel na marsikoga, če se je pa oseba sama spoznala, pa kaj pol saj nisi napisala po imenu.
nekateri sotako občutljivi... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ko se niti ne zavedaš,
18.8.2006 11:28:17   
Blacky30
Ampak jaz sploh ne vidim tvojega odgovora.user posted image

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ko se niti ne zavedaš,
18.8.2006 12:09:02   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Ampak jaz sploh ne vidim tvojega odgovora.user posted image


Jaz tudi ne. No pa saj ni važno. Menim, da ti ne rabi bit hudo zaradi tega, saj nisi nobenega javno razkrinkala in povedala kdo je ta oseba. Če se je pa nekdo prepoznal, pa mislim da tudi zaradi tega ne rabi bit užaljen. Glavo pokonci!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ko se niti ne zavedaš,
18.8.2006 12:10:27   
Anonimen
blacky30, poglej si link, ki sem ga kopirala malo prej gor....ena je bila v dilemi, ker so ji odkrili 3 user posted image user posted image user posted image  in ni vedela kaj bi naredila, pa so ji punce svetovale.

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ko se niti ne zavedaš,
18.8.2006 13:39:12   
piščanc
ampak jaz tudi ne vidim, da je mujcek sploh kaj pisala na temi o user posted image user posted image user posted image .

mogoče je pa rr kaj izbrisal.
nekateri so res preobčutljiviuser posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ko se niti ne zavedaš,
18.8.2006 14:09:26   
mujcek
ne vidite kaj sem pisala, ker sem prosila da se izbriše!!!

Da se razumemo, saj ta oseba ni nič rekla, da bi bilo kaj narobe, ker sem to napisala, ampak si predstavljate da brskate po RR in naenkrat vidite kako vas je nekdo opisal?????!!!

Jaz bi bila kar šokirana...

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ko se niti ne zavedaš,
19.8.2006 13:27:56   
Anonimen
Mujcek, mislim da se malo preveč žreš. Sporočila ni več, opravičila si se. Tu je pa konec zgodbe. Veš, meni se zdi, da se včasih katera opisuje (sebe, svoje domače, svojo sosedo), pa se mi zdi, kot da bi opisovala mene. Mogoče če pa bi res katera opisovala mene pa sploh ne bi dojela, da sem to jaz.

Lp, jjasna

(odgovor članu mujcek)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?