|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Feng šui
16.11.2006 20:41:01   
GATA
En pozdravček vsem,

imam vprašanje, ki se nanaša na feng šui. Je kdo mogoče zidal po tej metodi? Ali urejal stanovanje, hišo, vrt?
Zanimiva se mi zdi tale zadeva, ne vem pa ali je kaj resnice na tem ali ne. Ker bolj ko berem manj mi je jasno user posted image .

No, če kdo to sploh pozna bolj od "blizu" se priporočam za kakšno inf., bom pa vesela vsakega komentarja user posted image .

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Feng šui
16.11.2006 21:23:18   
Anonimen
Zanimiva se mi zdi tale zadeva, ne vem pa ali je kaj resnice na tem ali ne. Ker bolj ko berem manj mi je jasno .


Temu se reče v slovenskem prevodu ZDRAVA KMEČKA PAMET. iz katere so predvsem bušmani (beri američani) naredili svetovni buuuuum in tržno uspešnico. (je pa res da američanom kot narodu malček manjka zdrave pametiuser posted image ).

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Feng šui
16.11.2006 22:25:53   
Anonimen
Feng shui ali pa zdrava kmečka pamet - meni je všeč. user posted image

Kupila sem si Feng shui enciklopedijo in jo že en lep čas pridno študiram. Tukaj, kjer sem (v najemu), ne morem veliko narediti, ampak za čas, ko bom pa na svojem, bo pa stanovanje po tem principu. Kot prvo dobro izgleda in kot drugo - škodovati ne more.

Edino, kar prakticiram že zdaj, so zlati kovanci na rdeči niti. In delujejo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Feng šui
16.11.2006 22:44:21   
GATA
Kerensa, kje si pa kupila to knjigo? A je prou tko naslov - feng shui enciklopedija?

Za katero stvar pa delujejo teli kovanci na rdeči niti?      No če deluje pol je res kej na tem...

No v določenih pogledih je res skor podobn zdravi kmečki pameti, sam kakšne stvari so pa temu odmaknjene, al pa mi ne znamo tko gledat na te stvari.

Sicer če kitajci to menda prakticirajo že kar dolgo... sam ne poznam nobenega kitajca user posted image , zato pa tle sprašujem user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Feng šui
21.11.2006 19:28:01   
Anonimen
Jaz sem si tudi uredila stanovanje po Feng Shuiu. Imam knjigo FENG ŠUI ATLAS (Werner Waldman, David Gilberto Chong Lee), pa na netu imaš en kup strani, kjer si lahko ogromno prebereš.

http://www.fengshui-akademija.com/

http://www.fengshui.si/

http://www.fengshuiarts-sp.si/

http://www.lagea.com/fengshui.html

Od kar mi tole prakticiramo (skoraj eno leto), naš otrok bolje spi. Jaz se bolje počutim in rada sem doma. Sem prepričanja, da recimo, otroku ne smeš v sobo dat preveč rdečih reči, ker spodbujajo agresijo. Če je otrok nemiren, mu ne barvaj sobe na živo rumeno ali žive barve. V kuhinji absolutno ne sme biti rdeče barve, ker je tam že tako veliko ognja. Ogledala. Uf, o tem bi lahko pisala. Energijski prepih. Veliko veliko teh stvari je. Pa recimo, da v spalnici ni fino imet fotografij otrok. Je pa fino imet kaj rdečega, ker spodbuja strast.
Zdej je tako, lahko to vzameš kot lari fari, lahko se pa poglobiš v to in začneš uživat. Ampak mora te zanimat.
Jaz bom sigurno (ko bom velika in mi bo mož začel zidat hišo user posted image ) vse, ampak res vse naredila po Feng Shuiu.

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Feng šui
22.11.2006 12:10:53   
GATA
sunqueen,

hvala ti za delitev svojih izkušenj glede tega user posted image . Pa hvala za linke. Bom tole zadevo pomoje kar naštudirala, ker me res zanima. Če kaj doprinaša k boljšemu počutju pa še toliko bolje.

Ker močno upam, da bomo tudi mi začeli zidati hiško, pa malo rišem, tko da bo zadeva iz nule in bom poskusila vključiti tudi kaj od feng šui-ja. Sam je tale zadeva hudo obsežna. No upam, da bo kaj pametnega ven prišlo user posted image .

Mogoče kaj veš o poševnih strehah oz. bivanje pod tako streho?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Feng šui
22.11.2006 17:05:23   
Anonimen
GATA,
ne vem, sicer točno, ampak nekaj sem pa vseeno prebrala o mansardnih stanovanjih. Mi ga nimamo, pa se nisem poglabljala v to.
No, okno ne sme biti tik nad posteljo, ker tako energija neovirano teče proti spečemu otroku. In sploh, če je postelja pod poševno streho, bojda moti spanec. Poskrbi, da bo posteja postavljena ob ravno steno (tista, ki gre navpično gor).
No, toliko...več se pa sama poglabljaj user posted image user posted image

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Feng šui
22.11.2006 22:53:19   
GATA
Hvala sunqueen, se bom še naprej poglabljala user posted image , upam, da ne bom zabredla pregloboko user posted image .

Sem pa najdla en forum - upam, da je dober... no mogoče te bo zanimalo http://www.tao-si.com/phpBB2/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Feng šui
27.11.2006 16:34:20   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
in kot drugo - škodovati ne more.

To je diskutable.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?