|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniška obleka za poroko
14.9.2006 11:02:43   
LUNA06
..pa ne prav tista poročna, ampak tista za potem, ko se preoblečeš.
Ali morda ve katera kam naj jo grem iskat?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniška obleka za poroko
14.9.2006 11:15:37   
malecka_mateja
dala sem si jo šivat jaz!ker nosečniško obleko boš zelo težko dobila!ali pa se splohne preoblečeš!
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniška obleka za poroko
14.9.2006 11:24:10   
LUNA06
no potem pa prosim še za kakšno šiviljo v lj ali okolici
sej eno mam doma, sam je ne bi rada obremenjevala, ker šiva že zase in za staro mamo

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniška obleka za poroko
14.9.2006 11:55:53   
sašaš
V Popku tudi sešijejo po tvoji želji.

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniška obleka za poroko
14.9.2006 19:15:20   
malecka_mateja
za lj ti nemorem pomagat ker sem sama iz mb!sicer pa en predlog!jaz sem si jo dala sivat in naj ti povem da sem ffffffufuuuuuuuulllllllll razočaranauser posted image user posted image user posted image !moja šivilja je zelo priznana dobra in draga amapk meni ni všeč obleka in ni po mojih željah!zato sem se jaz odločila da imam tudi po polnoči kr poročno!glej na konc koncev dam za obleko skoraj 100.000 jurjov samo za izposojo in potem se grem preobleč!odpade ker je tako lepa da jo bom imela kar še za po polnoči poznam dosti nevest ko se niso preoblekle in je bilo čisto kul!odločitev pa je tvoja!jaz mam sicer obleko katera ima zadaj 5 metrov vlečke in je bilo težko izvedljivo sedaj pa sem se zmenila da mi vlečko naredijo tako da si jo lahko snamem in je stvar rešena!
LP papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniška obleka za poroko
14.9.2006 20:47:07   
trdozimc
Jaz sem imela pa kar ene tako bolj elegantne nosečniške hlače v šampanjec barvi (kot so bili tudi čevlji za k obleki) in majčko - od polnoči naprej in smo plesali do zoreuser posted image !

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?