|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otrok brez imena
14.9.2006 20:19:29   
KBM
No danes,bom pa začela brati to knjigo,upam da je superuser posted image

Lep večer

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otrok brez imena
14.9.2006 20:32:11   
Anonimen
to je prvi del.. potem imaš še izgubljeni fant, mož po imenu dave

pa prijetno branje.. jaz ravno berem od nore roberts: plimovanje.. tud super knjige-vse!!

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otrok brez imena
14.9.2006 20:58:27   
frutka_
Super?! meni se zdi zelo tragična...

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otrok brez imena
14.9.2006 21:45:52   
puncica
ko sem brala to knjigo mi je bilo na trenutke kar slabouser posted image , sploh ko je opisoval kaj vse je moral pojesti. Ubogi revež, ma včasih se mi je zdel da je kr mal neresnično. Sploh pa ne razumem kako se lahko en človek takooooooo spremeni, to mi pa nikol ni bilo jasno. Ja zdej pa berem Izgubljeni fant, potem pa še Mož po imenu Dave.



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otrok brez imena
15.9.2006 12:44:49   
KBM
No jaz sem jo uspela danes pebrati,res je zelo žalostna,da je lahko ena "mama"tako kot se bi reklo v tem primeru tako kruta do svojega otroka,tako nečloveška brez srca - res revček maliuser posted image user posted image user posted image

Tudi jaz bom šla v knjižnjico iskat še nadaljevanje Izgubljeni fant in Mož po imenu Dave

Lp Mojca

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otrok brez imena
16.9.2006 11:06:39   
Anonimen
Pri tej knjigi sem se pa jokala in jokala. Kako je lahko kdo tako brez srca, da dela take stvari svojemu lastnemu otroku ??????? Vsa čast Dave-u, da se je iz tega pekla pobral.

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otrok brez imena
16.9.2006 17:45:12   
Laubica
TE 3 knjige so PRAVA GROZLJIVKA  jaz vam sploh ne morem povedat kaj bi z to ŽENSKO POŠASTJO naredilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otrok brez imena
18.9.2006 10:56:30   
ninocka
Jst sem tud brala te tri knjige (jih mam doma), pa mi je slo na jok, ko sem brala prvo. Pri drugih dveh se mi je pa potem ze zdelo, da se dolocene stvari ne ujemajo user posted image . Ne pravim, da se ni zgodilo in taksna mati si zasluzi 100x povrnjeno, kar je nardila sincku. 

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otrok brez imena
13.10.2006 9:36:44   
Geja
Tudi jaz sem prebrala to knjigo in ne moreš verjet kaj vse se dogaja na tem svetu. Je lahko mati res tako kruta do svojega otroka. Jaz tega enostavno ne razumem..

Bravo DAVEuser posted image  da nisi zašel... in da ti je uspelo !!!

Geja

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
13.10.2006 9:48:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Geja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?