|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stroški prevoza - državna uprava
18.10.2006 10:00:58   
Olivija
pa nas je doletela nova uredba o povračilu potnih stroškov. Ker pa jaz še nikoli nisem kupila mesečne vozovnice, nameravam vnesti zesek enodnevne vozonice. Zanima me pa sledeče, ali moram vnesti tudi mesečno? Ker če mi bodo obračunavali prevoz glede na mesečno, potem bom dejansko 15000-20000 tolarjev v minusu, kar pa ni tako majhen znesek.

Thx

O.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stroški prevoza - državna uprava
18.10.2006 10:35:56   
živa
Če ti plačujejo mesečno, potem ti jo morajo plačati tudi tisti mesec, ko si samo en dan v službi, sicer pa ti stroške vračajo po dnevih. kako pa je s tem, pa ne vem, najbrž različbo.

Lp,

živa

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stroški prevoza - državna uprava
18.10.2006 10:42:47   
Olivija
ti povrnerjo, če dejansko kupiš mesečno vozovnico. Pri meni je pa ta problem, da moram dostikrat z avto v službo zaradi tamalih dveh in zaradi tega ne kupujem mesečen vozovnice. Če grem pa z avto, moram pa plačat za parkiranje (center LJ) user posted image , kar pa ni tako majhen znesek.

Mah, ej sploh nevem. Po eni strani hočejo zvišat rodnost, po drugi te pa zafrkavajo. Kako naj jaz koristim najcenejši prevoz (2xbus in vlak), če moram ta veliko do 16:00 pobrat iz vrtca, vmes pa še ta malo. Čist sem user posted image , kakšne pametne službe v KR pa tudi ni user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stroški prevoza - državna uprava
18.10.2006 11:49:45   
MAREC06
Hojla!
Tudi jaz sem zaposlena v državni upravi, trenutno na prodniški. A to so zdaj nekaj novega uvedli, sama sem sicer uveljavljala kilometrino, a to zdaj ne bo več možno?

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stroški prevoza - državna uprava
18.10.2006 12:24:01   
Olivija
ne, ne bo možno, če imaš na razpolago javni prevoz. Podati pa moraš ceno najcenejšega javnega prevoza.

(odgovor članu MAREC06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stroški prevoza - državna uprava
18.10.2006 12:52:14   
srki
Navesti moraš najcenejšo varianto, zato je brez veze, če boš navedla enodnevno vozovnico, ker ti jo bodo itak skenslali.

So pa ti obrazci tako butasto napisani, da moraš 10-krat prebrat, kaj hočejo. In ne vem, kaj so dali varianto enodnevno vozovnico, če bodo vsem obračunavali mesečne. Kar nekaj, pa km od doma do službe.....Ah, brez veze, naj ti tisti dnar nekam vtaknejo!

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stroški prevoza - državna uprava
18.10.2006 13:45:07   
petraz
Točno tako kot je napisala Olivija. Žal, pa vam povem, da bodo tako eni šli v svojo zgubo... user posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stroški prevoza - državna uprava
18.10.2006 14:12:48   
puncica
Jaz sem pisala samo ceno enkratne vozovnice in žetona, če bo ok, pol vredu, drugač mi bodo pač vrnili domov, ker sem na porodniški, za enkrat ni noben kompliciral.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stroški prevoza - državna uprava
18.10.2006 14:13:36   
Olivija
kaj pa, če se vsi skupaj upremo... user posted image , ker mi gre totalno na živce, da smo tako ponižni in se jim pustimo. Res pa, da v sindikatu nisem, tako da nevem čisto točno kam se obrnt.

Že itak nas je letos doletel vrtec in meni 20.000 res ni malo denarja, ker s tem denarjem že skoraj lahko vrtec pokrijem. Brez veze (bi rekla naša Ana). Potem naj pa človek še stanovanjski problem reši, če imamo pa neto denarja skoz manj user posted image

< Sporočilo je popravil Olivija -- 18.10.2006 14:15:39 >

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: stroški prevoza - državna uprava
18.10.2006 16:30:44   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija
nameravam vnesti zesek enodnevne vozonice. Zanima me pa sledeče, ali moram vnesti tudi mesečno?

Delodajalec plača stroške najcenejšega prevoza z javnim prevoznim sredstvom. To je mesečna, če pa si v enem mesecu samo tri dni v službi ti pa izplača 3 dnevne vozovnice. Skratka vedno mesečno, razen kadar je seštevek dnevnih vozovnic manjši od mesečne.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?