|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj se mi bolj splača
6.12.2006 11:10:05   
Anonimen
upam, da sedaj ne bom deležna preveč kritik, zaradi mojega vprašanja

tako je

z fantom mama enega otroka, in jaz sem kot samohranilka, sedaj sem zvedela da sem noseča spet z istim fantom, dobivam jaz socialno ker sem na zavodu, če bi bila skupaj prijavljena ne bi dobila nič iz socialnega ker ima on kao previsoko plačo, otroške pa bi za oba otroka v obeh primerih dobila najvišje, zato me zanima se mi splača finančno še dalje bit kor samohranilka ali ne in KJE OZ KOLIKO denarja bi se to poznalo, če morda veste

hvala za pomoč in mnenje
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj se mi bolj splača
6.12.2006 11:21:07   
bskrle
Zagotovo se ti splača biti samohranilka, kako jih boš na CSD prepričala, ej pa drugo vprašanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj se mi bolj splača
6.12.2006 11:25:28   
Anonimen
Definitivno se ti splača bit še naprej samohranilka, še bolj kot prej. user posted image  Na CSD pa jih itak ne briga s kom sexaš, ne? Se je pač zgodilo, da sta se spozabila. user posted image

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj se mi bolj splača
6.12.2006 20:04:49   
lelaval
Samohranilka. Na CSD pa jih nič ne briga tvoje intimno življenje - se je pač zgodilo in otroka boš obdržala, fanta pa ne.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj se mi bolj splača
6.12.2006 20:13:55   
Anonimen
hmmm ne vem kok jih nič ne zanima če imaš 2x z istim moškim otroka??!! ne rečem da bi bil zmeaj z drugim, tako pa že sumljivo izgleda

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj se mi bolj splača
7.12.2006 7:10:53   
Anonimen
ja saj tudi jaz sem mnenja da zaradi tega ker je na srečo-mojo isti očka bi imela težave na csd, pa nevem no, če je razlike nekje do 15000 se mi ne splača hodit tja, eh kaj pa vem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj se mi bolj splača
7.12.2006 7:40:40   
Anonimen
kako že pravijo: pazi, da te pazi ne zapazi, ker če te pazi (CSD) zapasi, potem se pazi in bo hudo. Ene ste pa res smešne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj se mi bolj splača
7.12.2006 16:43:23   
Meggi
Draga, to delajo!!!


Veliko jih je!!!!!!!1 Če so tam glupi in država, ki vse to neukine, pač. Sam mi ko smo na papirju poročeni pa ravn tako mormo jest. Pa v isti situaciji od csd NE DOBIMO NIČ.

In tako boš lahka par let doma, s fino plačo, po svojem ritmu. Otroke daš v vrtec zastonj, pa gremo.

          SVAKA ČAST VSEM!

          

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj se mi bolj splača
7.12.2006 20:29:10   
jade1
Meggi se strinjam s teboj. Sicer me ne briga naj delajo kar hočejo ampak mislim, da bo prišel dan, ko bo tudi tega konec, ko bodo začeli malo kontrolirati kdo okrog prinaša socialno pa jim bodo vzeli pomoč in zahtevali denar za nazaj. Takrat bo šele hudo. Se mi pa zdi tole skrajno nefer do tistih, ki so res v takih razmerah pa dobijo manj kot bi potrebovale.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj se mi bolj splača
8.12.2006 7:46:58   
Mina1
No, sicer pa vsak slej kot prej naleti na mino, pa brez zamere.



_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj se mi bolj splača
8.12.2006 10:39:33   
ms3
moj nasvet: POROČI SE!!! ti povem iz lasnih izkušenj, se najbolj splača. maš urejen status ti in otroci, kar je najbolše za normlen psihološki razvoj otroka. socialna podpora pa je enaka, če si poročen ali nisi - dohodki so enaki mar ne?!

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj se mi bolj splača
8.12.2006 13:13:42   
Strawberrie Cherrie
ms3: ne dohodki niso enaki - kajti, če si mati samohranilka, se štejejo za otroški dodatek in ostale zadeve samo TVOJI dohodki, ko pa si poročen itd, pa je situacija malo drugačna...se štejejo tudi partnerjevi, se pravi, da ti že otroški najmanj za enih 10tisoč sit padejo.
Sicer se pa strinjam s teboj, da ima v poročeni družinici otrok najbolj normalno življenje; eni si pač ne morejo/ne moremo privoščiti biti 'poročeni'...

(odgovor članu ms3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj se mi bolj splača
8.12.2006 19:52:16   
ms3
mislim, da za poroko ni problem v tem ali si lahko privoščič da si poročen, kot ti praviš ampak je to stvar želje in vredno. v današnji družbi pa ima vrednpta poroka in družina žal bol slab položaj. koruzništvo je žal "in". ampak vam povem vsem, ki boste to brali da je poroka 100000000000 boljša od t.i. koruze. vem, to se pač odloči vsak sam. ok, zaključujem to debato, zna bit preveč zatežena, vsak se sam odloča za svoje življenje.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj se mi bolj splača
8.12.2006 19:53:44   
ms3
se opravičujem za tipkarske napake, sem tipkala z eno roko.

(odgovor članu ms3)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?