|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Peugeot 206
28.2.2007 21:39:47   
pinkiponki
Tiste oz. tisti, ki imate ta avto.....kako ste z njim zadovoljni? A je res tako slab, kot se včasih sliši? Men je ful všeč in bi ga mela, pa me zanima res, kako vam dela?

Hvala

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Peugeot 206
28.2.2007 21:45:26   
Anonimen
Moj brat ga je imel; več na servisu kot domauser posted image
Pa je kupu novga in to najdražji model

(odgovor članu pinkiponki)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Peugeot 206
28.2.2007 21:46:57   
Andra
ojla,

midva z možem sva ga imela dve leti in sva bila z njim super zadovoljna. Edino kar me je motilo je to, da nima dosti prostora, zato ga za družinski avto ne priporočam.
Je tako bolj ženski...

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Peugeot 206
28.2.2007 21:47:05   
Janeja
Zakaj pa naj bi bil slab? user posted image

Jaz ga vozim že 5 let in nisem imela z njim niti najmanjšega problema. Sicer ga imamo kot drugi avto, ker je pri dveh otrocih za kakšno potovanje mogoče malo premajhen. Bom pa sigurno ostala na Peugeotu tudi kasneje, ko bom tega zamenjala, ker mi je res všeč.

Mislim, da ti ne bo žal, če ga boš kupila.


(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Peugeot 206
28.2.2007 21:51:43   
Disney
Jaz ga imam že peto leto in ti povem,da do zdaj nisem imela nobenih večjih problemov.Pa imam kar nekaj kilometrov in sem z njim ful zadovoljna.Tudi kolega ga ima že 4 leta in gre vsako poletje z njim na dopust v različne države...Bolgarija,Portugalska,pa nima nobenih problemov.Jaz ga ne menjam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Peugeot 206
28.2.2007 21:54:57   
atinav
Mi smo tud imeli ta avto in mi je bil zelo, zelo dober...ja pa še full lepe barve je bil take opečnato oranžne...res dober avtouser posted image .

< Sporočilo je popravil atinav -- 28.2.2007 21:55:36 >


_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Peugeot 206
28.2.2007 21:56:41   
Andra
Aja še to sem prej pozabila napisat.
Najprej sem imela 106, potem 206 in sedaj vozim 307.
Meni je Peugeot zakon!
Še mož, ki ja bil včasih zagrizen za VW, je prijetno presenečen nad samo vožnjo in 307 je ful udobna in prostorna.

(odgovor članu Disney)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Peugeot 206
28.2.2007 21:57:58   
Anonimen
A je res tako slab, kot se včasih sliši?


V nekaterih primerih res. Kakor imaš pač srečo. Kvarijo se vsi avti, eni bolj, drugi manj, nobeden pa ni perfect.

(odgovor članu pinkiponki)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Peugeot 206
28.2.2007 22:26:37   
2 Sraki
Pozdrav

Šele pred kratkim sva postala ponosna lastnika P 206 SW 1.4 hdi.
Tako o neki nekvarljivosti žal ne morem govoriti. Dejansko porabo pa ima avto 4.6l/100km- torej nič.
To je edini avo, ki ga imava (prej sva vozila oldtimerja R5 (l. 1988).
Lahko pa pohvalim P kar se tiče prostornosti. V nizkem razredu je to trenutno edini avto v karavanski različici, kar omogoča dovolj prostora za vsak voziček (volumen prtljažnika je 370l, širina pa je nekaj čez 105 cm).
Odločala sva se za poceni avto, ki bi zadoščal potrebam manjše družine in na srečo sva še ujela izredno ugodno ceno. Tudi zavarovanje je isto, kot bi bilo, če bi kupila npr. cliota. Tako da, upam, da nam bo še dolgo služiluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Peugeot 206
28.2.2007 23:32:02   
* Mateja *
tud jaz sem slišala veliko pripomb čez 206. Jaz imam 207, pred tem sem imela 407 in sem super zadovoljna, nimam pripomb, zato mi ne gre u glavo kaj bi moralo biti pri 206 tok narobe, da se nekatrim tako kvarijo!
Jaz jih zaenkrat nimam, priporočam!

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Peugeot 206
1.3.2007 7:12:15   
dory
to je tko kukr narajmas...eni pljuvajo cez puntota...pa meni super siba glede na leta...zej pa sem v fazi menjave...obolela sem za 206sw, pa me je cist impresionirala 207....tko da bom verjetno kmalu vozila slednje...



(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Peugeot 206
1.3.2007 7:24:13   
BAMBINA_
Midva sva ga kupila lani aprila, pa do sedaj nisva imela nobenih problemov (3x trkam na les user posted image ). 

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Peugeot 206
1.3.2007 9:55:50   
Pajaca
Jaz sem si raj 207 kupila...... se bi skoz vozila tko je luškan

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Peugeot 206
1.3.2007 9:58:55   
Anonimen
Midva imava 206 karavan zdaj mislim, da četrto leto. Nikoli noenih problemov, razen enkrat se mi je ključ razkodiral, da niesem mogla vžgat. Nič takega, počakaš deset minut pa je.

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Peugeot 206
1.3.2007 10:17:04   
mišk
Peugeoti so zakon!!! Poleg tega, da imajo najlepše oblike avtov, se mi zdijo tudi zelo vzdržljivi. Jaz imam zaenkrat sicer še P 106, star je osem let in ima prevoženih več kot 255.000 km! Ja, prav ste prebrale! Nobenih problemov, no ja, pač klasične stvari, k se jih more pač redno menjat. Razen enkrat mi je šla zadnja prema, baje da gre pri Peugeotih rada.
Mami ima 206 sw hdi in je tud super zadovoljna.
Tudi jaz bom ostala na Peugeotihuser posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Peugeot 206
1.3.2007 13:51:51   
KOZLEK
Jaz sem mela P205 dizla, podedovanega po dedku, starega 17 let je delal kot urca. Dedek je pa kupil 206, zdej je star 6 al 7 let pa razen rednih servisov, še ni videl mehanika.

Bi pa mela 407SW črnega.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Peugeot 206
1.3.2007 20:10:25   
jera3
IZVIRNO SPOROČILO: Andra

ojla,

midva z možem sva ga imela dve leti in sva bila z njim super zadovoljna. Edino kar me je motilo je to, da nima dosti prostora, zato ga za družinski avto ne priporočam.
Je tako bolj ženski...

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Peugeot 206
1.3.2007 20:18:33   
jera3
Jaz ga vozim že 3 leta in nisem imela nobenih težav, mogoče je pa za družinski avto res mal majhen, včasih ko peljem nečaka (oba sta v otr. sedežih), gre zelo na tesno, drugače sem pa zadovoljna.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Peugeot 206
2.3.2007 7:00:12   
dory
..pa se bistvo sem pozabla...moja dva vozita 307 in v štirih letih kar ga imata ni bilo ene same težave...soseda,ki ga ima ravno tako, tudi štiri leta, pa ni bilo leta,da ne bi bil na servisu....ampak ji je tko fajn avto,da ga ne menja za nič na svetu....torej kukr narajmaš..

sam 206 je res mejhna zadeva...

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Peugeot 206
2.3.2007 7:24:32   
pinkiponki
No hvala, da ste ga tko pohvalile user posted image . Bi bil pa to itak drugi avto, ker večjega družinskega že imamo, tako da glede tega ni nobene dileme.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Peugeot 206
2.3.2007 10:36:38   
kitty
Jaz z njim nimam niti enga najmanjšega problema. Redno ga servisiram in to je to. Je zelo mehek za vozit. Je med prvimi modeli, ki so l.2000 prišli ven. Torej ga vozim že 7 let. Vem pa nekaj , ko bom kupovala naslednjega bo spet francoz.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Peugeot 206
2.3.2007 11:44:47   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: Zvončica in Peterpan

Pozdrav

Šele pred kratkim sva postala ponosna lastnika P 206 SW 1.4 hdi.

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Midva imava 206 karavan zdaj mislim, da četrto leto.



A lahko napišeta, kako se obnese z otročkom, vozičkom, avtosedežem ,...
Meni je ful všeč, mojega R pa skrbi, da bo premajhen. Zdaj imava fiat punto s 3 vrati, pa bo treba kupit kaj večjegauser posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Peugeot 206
2.3.2007 13:39:17   
Anonimen
Nebi ga mela, kr sem ga neakj časa lahko vozla pa sem vidla da je za en drek.user posted image PA ŠE CRKUJEJO FUL

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Peugeot 206
2.3.2007 13:55:27   
maja979
IZVIRNO SPOROČILO: atinav

Mi smo tud imeli ta avto in mi je bil zelo, zelo dober...ja pa še full lepe barve je bil take opečnato oranžne...res dober avtouser posted image .


tudi jaz imam take barve peugeota. pa še pomično streho ima. sem ful zadovoljna z njim. je pa res da je to bolj ženski avto, sicer pa ga imamo kot drugi avto. kot družinski avto pa imamo picassoja

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Peugeot 206
2.3.2007 23:26:11   
pinkiponki
Maja, dobr se mate, men sta ta dva, ki jih imate najbolj všeč...sm namreč tut že picassoja sanjala, samo je za 2. avto skor prevelik.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?