|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uporabniški računi pri Windowsih
14.2.2007 22:45:43   
Anonimen
Spet jaz z enim in istim problemom user posted image

STvar je taksna - na laptopu imamo XP-je in en racun, ki je stalno v uporabi. In to niti ne bi bil problem za izdeloavo novih racunov itd., ce ne bi bil ta racun Administrator. In ker zelim spremenit nacin prijave (prijavni zaslon in hitri preklop med uporabniki), moram zbrisat nek CSNW. In sedaj seveda tega racuna Administrator ni med gumbki za prijavo .. do njega pridem pac prek safe mode-a.

Svoj racun z geslom (administratorski) ze imam, guest account sem vklopila ... Kaj in kako moram zdaj narest, da bodo vsi novo nastali racuni delovali in da bo mozen dostop do teh fajlov, ki so zdaj vsi na Administratorju.

Vem, da je vcasih napisalo, ce si hotel dodati geslo ze obstojecem accountu, da se lahko neki podatki izgubijo al da ni varno (ker bi potem tega obstojecega Administratorja zaklenila, da drugi nimajo dostopa do mojga accounta).

Tnx,

Ribica
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uporabniški računi pri Windowsih
15.2.2007 9:01:01   
Nixxon
Poglej če res ni več Admin računa, kar malo dvomim. Če praviš da v safe mode je, potem obstaja. Ne vem zakaj bi bilo potrebno brisat karkoli, tisti CSNW pa tut ne vem kaj je.

Datoteke lahko navsezadnje preneseš tudi tako, da jih v safe mode prekopiraš na eno novo mapo na trdem disku, ter potem prekopiraš v svoj novi username. Ali pa zapečeš na DVD ter nato skopiraš v svoje nove dokumente, ter obenem izkoristiš priložnost da imaš backup vseh dokumentov.

Ponavadi je tako, da lahko Admin račun skriješ. Tudi pri meni doma imam dva username-a, moj in ženin, admina se pa na prvi strani nikoli ne vidi, obstaja pa. Pod User accounts se ga vseeno vidi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uporabniški računi pri Windowsih
17.2.2007 11:48:23   
Anonimen
Aha.

CSNW je treba brisat, ker drugace se ne da nastimat tistega prijavnega okna - da samo na gumbek kliknes in ni hitrega preklopa med uporabniki. Zdaj se odpre samo tako sivo okence, kamor vpises username in password (ce je) in to je to. Ce pa skenslam ta CSNW in se naredi uno pozdravno okno, pa imam moznost prit samo v moj racun npr **** in v guest account, v account z imenom Administrator pa ne.

Ja, bi zapekla vse na DVD, pa laptop nima DVD pekacauser posted image user posted image user posted image  


(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uporabniški računi pri Windowsih
19.2.2007 11:30:06   
Nixxon
Seveda se da. Gre za nastavitev pogovornega okna ob prijavi, izvedljiv v vsakem XP okolju. Edino moraš imeti videz oken na XP, ne pa tastarih, bolj kvadratnih verzijah. Zdele ne vem kako, ker mam služben računalnik, ta ma pa mal samosvoje nastavitve.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uporabniški računi pri Windowsih
19.2.2007 18:58:08   
Anonimen
Ja da se ja, ce imas tko kot je blo pri prejsnjih Windowsih - okncek siv. Jaz pa hocem gumbke s slikicami user posted image  No sej zdej sem ze naredila accounte - sebi skrbniskega, ostalim omejene user posted image  Tko da zdaj samo za vsak slucaj vse file na CD-je zapecem, potem pa vsakem prenesem njihove mape. Pa Outlook moram nastimat, pa MSN nima smajlijev itd. .. ah ja.

Hvala!

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uporabniški računi pri Windowsih
20.2.2007 9:49:44   
Nixxon
Kaj so zate prejšnji Windowsi?

XP pozna obe verziji, tako okenca kot navadno pogovorno okno. Preklop med obema JE MOŽEN BREZ BRISANJA, sem že enkrat to štelal, se pa ne spomnem kako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uporabniški računi pri Windowsih
20.2.2007 21:14:25   
Anonimen
Ja pri meni ne gre user posted image  Ce hocem iz sivega okenca, kamor sam vtipkas username, nastimat 'gumbke', mi napise, da moram najprej odstranit CSNW, ker to ne omogoce (client service netware?). Ko pa zbrisem, pa gre. In ko skenslam to in dam nazaj na ''stari'' nacin, ce pa ta CSNW ikonca na nadzorni plosci spet pojavi.


(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uporabniški računi pri Windowsih
21.2.2007 9:25:51   
Nixxon
Zanimivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uporabniški računi pri Windowsih
21.2.2007 19:52:09   
Anonimen
Kaj ni to opcija Change the way users log on or off. In potem daš kljukico not na Use the welcome screen.

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uporabniški računi pri Windowsih
21.2.2007 19:57:41   
Primoza
Admina se v xp ne da izbrisati. Lahko pa si ustvariš user account z omejenimi možnostmi, s katerim se nato prijaviš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Uporabniški računi pri Windowsih
22.2.2007 9:46:30   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Kaj ni to opcija Change the way users log on or off. In potem daš kljukico not na Use the welcome screen.


Ja, to je pomoje to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Uporabniški računi pri Windowsih
22.2.2007 21:20:16   
Anonimen
Ta kljukica mi je onemogocena zaradi CSNW-ja user posted image  Drugace ne bi jaz tople vode odkrivala, ce bi blo tko simpl .. user posted image

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Uporabniški računi pri Windowsih
22.2.2007 23:34:00   
Anonimen
Evo, o tem govorim ..
To remove the NetWare for fast account switching you need to uninstall it from your network. Go to network connections in your control panel, from there you will see your regular ISP connection and most likely some other connections. Right click and click properties on the connection you don't use. In the list you should see 'Client service for NetWare', highlight it and click the uninstall button. That's it, NetWare has been removed and you can change users fast again without losing your work.

:::WARNING:::
If you run any type of network, do not disable NetWare, if you do the network will not work anymore, only remove if you no longer require a network connection.

I hope that helps


Seveda se ga ne da tko simpl odstranit .. grem zdaj probat .. vse ostalo sem ze prenesla na disk ..

LP, Ribica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Uporabniški računi pri Windowsih
23.2.2007 8:43:25   
Nixxon
Svašta, prvič vidim. To maš doma na navadnem računalniku? Katere windowse maš pa inštalirane?

No, saj je vseeno, samo da dela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?