|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Eyeliner
10.4.2007 12:25:57   
ery
Oj..
ali se še uporablja ali je že izven mode? To se naredi tanka črta čisto pri trepalnicah a ne' Pa vam uspe?
ne vem, ali bi šla kupit črnega ali rjavega ali ne... user posted image

_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Eyeliner
10.4.2007 12:31:03   
Blink1
Jaz vedno uporabljam črnega. Sem se kar navadila...najraje pa imam tistega, ki ima čopič.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Eyeliner
10.4.2007 12:39:25   
ery
N&N ali narediš čisto tanko črto? kako se pa recimo potem še po veki namažeš?

_____________________________




(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Eyeliner
10.4.2007 14:08:17   
Anonimen
no to pa meni nikoli ne rata..sm zemr ko ena mašakara poluser posted image user posted image

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Eyeliner
10.4.2007 18:29:12   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: škorpijonček

no to pa meni nikoli ne rata..sm zemr ko ena mašakara poluser posted image user posted image


Jaz isto. user posted image Pol bi se pa ponavadi še s senčilom namazala, pa nikol ne vem, kaj naj prej, ker vem, da se bom z eyelinerjem morala stokrat popravljat. Se da kako to naučiti, da nekak zgleda?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Eyeliner
10.4.2007 21:02:37   
eya
Jaz tudi ne znam. Sem parkrat probala, pa sem obupala.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Eyeliner
11.4.2007 3:17:09   
Anonimen
Jaz uporabljam črnega, pa če je moderen ali pa, če ni. Meni je cool. Da bi bila pa črta ob obeh očesih kdaj enaka, sem pa že zdavnaj obupala. Rešitev? Senčilo za veke. user posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Eyeliner
11.4.2007 11:20:33   
tinkamiška
Ja za te črte je res potrebna vajauser posted image Najlažje se jo zariše tako, da začnete pri zunanjem delu očesa, se pravi pri repku, ki pa ne sme it dlje kot do tam, do koder pride guba, ko odprete oko. Potem pa potegnete proti sredini očesa do polovice. Potem pa začnete na notranjem delu kotička očesa in čisto ob trepalnici vlečete do tam kjer ste prej končale. Upam da si predstavljateuser posted image

Sem že enkrat pisala, da imam jst tak eyeliner, ki je v kamnu in moram zmočit čopič za nanos. Ko se pa posuši, pa lahko še malo zabrišem črto in zgleda bolj naravno, pa še kakšno napakico se da skrit. Potem pa senčko čez nanesem in rata tak zlo mehek prehod med črti in senčkouser posted image Ne vem, pa če se ga da kupit tudi v trgovinah z kozmetiko, sem že enkrat spraševala, če katera to ve...

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Eyeliner
11.4.2007 14:10:53   
ery
Ne vem ali bi ga kupila ali ne? ne vem zakaj sem se tolk zapičla vanj. user posted image  A se lahko uporablja tudi podnevi ali je bolj za večerno ličenje?


_____________________________




(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Eyeliner
11.4.2007 18:15:07   
tinkamiška
seveda ga lahko uporabljaš tudi za dnevno ličenjeuser posted image , jst bi za dnevnega uporabljala rjavega(mam zelene oči in rjave lase), se mi zdi manj vpadljiv, ampak je čisto odvisno od osebe. nekatere prenesejo več make-upa, nekatere pa manjuser posted image odvisno kako si navajena.

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Eyeliner
12.4.2007 16:31:54   
zungi
jaz uporabljam črne barve eyeliner. Moja tehnika mazanja je malček drugačna, jaz začnem črto vleči iz sredine očka proti koncu, nato se pa lotim še notranjega dela očka - mi je lažje kot iz zunanje strani proti notranji.
Je pa tako, da vaja dela mojstra. Večkrat ko boš risala črto, lepša bo.

Jaz vedno najprej uporabim senčilo za veke in šele nato namažem eyeliner in na koncu seveda obvezno trepalnice.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?