|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jaz sem se pa odločila za hujšanje
2.7.2007 21:54:46   
Serendipity
Ojla!


OK, odpiram novo temo - spet hujšanje! Torej moja malenkost se je danes izmerila in ugotovila, da niti ni taaak malenkostna!

Joooj! user posted image  Ampak sem se odločila, da je zdaj dovolj! Čas da naredim nekaj sama s sabo!
In zdaj se sprašujete, zakaj za vr* pa odpiram novo temo. Torej, rabim motivacijo, so-hujševalke, podporo, nasvete, ipd. Ste za akcijo? user posted image

Moj načrt:
1. več razgibavanja (uh, pilates prihajam)
2. tek, sprehodi, ipd (kuža bo srečen, ker sem ga zadnje čase zaradi različnih obveznosti zanemarjala in ga podturila nečakinji za sprehode)
3. sadje in zelenjava (no, tu ne bo problema, man oboje rada)
4. ločevanje (mi je enkrat valalo, da nisem jedla skupaj beljakovin in OH)
5. konec, nepreklicno se odpovedujem večerjanju z mojim user posted image  ! Kaj ta človek vse poje.. On je, meni se pa na rit vesi user posted image .
6. smlk smlk Kratochvil (picerija v MS) zavestno se ti odpovedujem, prav tako Kebabčiju in Pajduju.. ADIJO..smlk smlk smlk user posted image
7. se trenutno ne spomnim, ampak še kaj bi se našlo... (hehe, sladoled, čokolada, čips, evrokrem ... in potem se čudim za moj pridelek?!?!?)

Torej, se mi katera pridruži? user posted image

Če ne pa vsaj vzpodbudico ob trenutkih slabosti (beri: čokolada) user posted image

Tri štiri ... jutri začnemo! user posted image

ps: Zahvaljujem se Paštetovem krüju, da me je ''prisilila'' da sem izmerila moje oblinice user posted image  Hvala. user posted image
Joj, pa še nekaj - če vas slučajno moti moj post (jah se dogaja), me kar spodite user posted image
Aja - začetni kg: 71 user posted image  user posted image ..končni pa...no vsaj minus 5.. Nisem zahtevna.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jaz sem se pa odločila za hujšanje
2.7.2007 21:57:18   
Marogica
Se ti ne pridružim, ti pa želim obilo uspeha.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jaz sem se pa odločila za hujšanje
2.7.2007 21:59:34   
BLAŽIKA
Bi se ti pridružila ampak grem naslednji ponedeljek na Djerbo na all incl. pa se ga nebi rada  odpovedala. Mogoče pa se ti pridružim po dopustu.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jaz sem se pa odločila za hujšanje
3.7.2007 8:08:35   
puncica
ČEstitke za odločitev, sama sicer mal drugač delujem in na nek način zgubljam kilce ampak ti želim veliko uspeha user posted image user posted image user posted image pa ne obupat, po prvih neuspehihuser posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jaz sem se pa odločila za hujšanje
3.7.2007 8:58:48   
tejčica
user posted image  za odločitev. Najtežje je zbrati voljo da začneš.

Jaz sem na 3md in imam danes 3. dan. Sladica!!!user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jaz sem se pa odločila za hujšanje
3.7.2007 9:25:11   
L & L
user posted image user posted image user posted image user posted image , za odločitev, samo začeti je treba.
Nikoli ni prepozno.
Želim ti veliko uspeha.
LP

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jaz sem se pa odločila za hujšanje
3.7.2007 11:30:48   
barcaffe
user posted image user posted image čestitke za nov korak user posted image user posted image

Tukaj nas je kar nekaj, ki trpimo, za lepšo postavco.
Te bomo bodrile, ko ti bo hudo, in s veselile s tabo, ko boš vesela, in boš končno vzljubila tehtnico!!!


user posted image user posted image


(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jaz sem se pa odločila za hujšanje
3.7.2007 15:12:06   
rr.mm.dd
ma ne vem ... ali bi ti rekla, da dajva skupaj hujšat, ali bi šla v kuhinjo, kjer me čaka čokoladica Životinjsko carstvo...user posted image user posted image user posted image

Najprej grem po čokoladico. Cel dan vas bom še brala in mogoče pa me "prevzameš" user posted image

Za vzpodbudo, kje se da še "pršparat" pa naj ti namignem še sladolede in sokove

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jaz sem se pa odločila za hujšanje
3.7.2007 20:33:00   
Serendipity
Ojla!


user posted image  Hvala punce za vzpodbudo!

No, jaz sem bila pa danes priiidna... user posted image  sem malo prej prišla oz se privlekla (ja no, tamala (nečakinja) me je privlekla domov) s kolesarske ture. Koliko kilometrov, ne vem rečt, glede na ritniške bolečine bi lahko rekla da ziher kakih 10, 15 km... user posted image  Mislim, da tja do 10, bi bilo pa vseeno.

No, pa jedilnik je bil kar fajn - solata s sezonsko zelenjavo in gamberčki za koslilo, pa jogurt za večerjo. Zajtrk pa sem prespala user posted image !

rr.mm.dd. - jap, še sladoled. Sokov pa tak ne pijem imam raje vodo user posted image . Hehehe, saj životinsko carstvo je mičkena čokoladica... Mnjami..čokolaaaadaaaa.. Heheh, ne ne I am Strong....

Torej, držte pesti, da se začetna motivacija le še poveča, kilce pa zmanjšajo! user posted image

Lep pozdrav vsem RR-jevkam!

(odgovor članu rr.mm.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?