|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj kuhate na morju?
12.7.2007 11:50:31   
meta22
tiste ki kuhate na morju, dajte malo napisat kaj kuhate?! pa ne kakih znanosti, take hitro pripravljene. gremo namreč na morje v apartma s kuhinjo, in imam prvič namen tudi tam kuhati.user posted image kako bo to zgledalo nimam pojma!!! verjetno vsak dan špageti!!! dajte pomagat!

lp
meta
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj kuhate na morju?
12.7.2007 12:10:14   
srki
Rižota, sataraš, zrezki, zelenjavne enolončnice,....kakšen dan pa ven na kosilo.

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj kuhate na morju?
12.7.2007 12:18:04   
Anonimen
men pa to ni dopust če more kdo kuhat dol na morjuuser posted image  no spet ena neumesna ampak mogoče me meta ne bo napuser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj kuhate na morju?
12.7.2007 12:23:57   
srki
Saj imaš prav, Duc.20, samo meni za enkrat še ni taka muka, ker med tednom pridem domov na kuhano, tako da mi ni hudo....z leti pa mi verjetno že bouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj kuhate na morju?
12.7.2007 12:25:24   
Anonimen
Tu je že bila ena taka tema, mogoče ti kaj pomaga http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1645607

duc.20 te bom pa jaz na P.user posted image . Veš eni uživajo v kuhanju, tudi na dopustuuser posted image , nekateri ap so tak izbirčni, da ni šans da zuni jejo, al pa enostavno ni denarja za vsakodnevna kosilauser posted image . Ima takvih i onakvih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj kuhate na morju?
12.7.2007 12:32:24   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK13

Tu je že bila ena taka tema, mogoče ti kaj pomaga http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1645607

ni denarja za vsakodnevna kosilauser posted image .


Pri meni je predvsem to, dam tisti denar za draga kosila že kam drugam. Pa doma si bom letos kar dosti pripravila, da ne bo tam toliko "pacanja".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj kuhate na morju?
12.7.2007 13:17:53   
kalbo
Pri nas pa šiba roštilj na tisoč in en način, pa špageti pa orjaške palačinke na litoželezni plati... Ni lepšega kot gledat malega škrata s 30 centimetersko palačinko v roki in svetlečimi očki.


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj kuhate na morju?
12.7.2007 14:30:49   
Anonimen
mi gremo na tak dopust, da ni treba nobenmu kuhat, mamo vso hrano tmuser posted image  mi samo uživamo, raziskujemo pa okol hodmouser posted image pa sploh ni drago, sam mal je treba pogledat.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj kuhate na morju?
12.7.2007 14:32:14   
orhideja75
jaz pa na dopustu to kar mojemu prepustim. je pa največkrat kar kej na žaru. od mesa, zelenjave,...

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj kuhate na morju?
12.7.2007 14:58:23   
kalbo
Men pa ni dopust če morš skos na uro gledat kdaj bo kosiu, pa večerja. Men je preprosto v užitek zakurt plato, pa kej gor spečt.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj kuhate na morju?
12.7.2007 15:00:27   
Anonimen
kalbo, je povsod tko da maš več ur časa za to, prideš kadar ti pašeuser posted image men pa ni užitek na morju k je že tko vroče še neki kurt pa take zadeve, se raj z otroki v vod igram pa hladimuser posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj kuhate na morju?
13.7.2007 11:00:11   
meta22
sej ne,da nebi mela rada dopusta brez kuhanja!!! sem ga mela vsako leto do zdaj. sedaj pa amamo malega spančka, ki v času kosila veselo drnjoha, pa bi mamica takrat mela čas za kuhanje. na sonce tako al tako ne grem v tem času, ker bojo baje rekordne temperature.

lp
meta

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj kuhate na morju?
13.7.2007 11:21:59   
Anonimen
tko ko je kalbo reku, verjetn je najlažje pa najbolše, če se na žaru peče. ko ste na morju lahko še tvoj mož kašne morske dobrote ulovi pa spečete.

(odgovor članu meta22)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj kuhate na morju?
18.7.2007 13:12:25   
iva01
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pri nas pa šiba roštilj na tisoč in en način, pa špageti pa orjaške palačinke na litoželezni plati... Ni lepšega kot gledat malega škrata s 30 centimetersko palačinko v roki in svetlečimi očki.




mi smo jih tud letos pekli na morju, postavili smo rekord naredili smo 37 tavelikih palačink, tako da jih je bilo dovolj za celo ulico user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj kuhate na morju?
18.7.2007 13:15:08   
iva01
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20

kalbo, je povsod tko da maš več ur časa za to, prideš kadar ti pašeuser posted image men pa ni užitek na morju k je že tko vroče še neki kurt pa take zadeve, se raj z otroki v vod igram pa hladimuser posted image


navadno se na morju kuha takrat ko je na plaži in v vodi preveč vroče, da bi bilo z majhnimi otroki varno takrat bit na soncu ali se igrat v vodi, vsaj pr nas je tako, zato se takrat rajš umaknemo v globoko senčko in skupaj kaj skuhamo in se pri tem zelo zelo zabavamo, sploh kadar sin dela solatouser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil iva01 -- 18.7.2007 13:22:19 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Recept za dojenčke: Sladek krompir
Danes je glavna sestavina sladek krompir, recept pa je prilagojen za začetek uvajanja in nadgrajen za osemmesečnika in e...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Ste samoplacnik ali imate svojega osebnega zobozdravnika s koncesijo ?
gagaga

Ste samoplacnik ali imate svojega osebnega zobozdravnika s koncesijo ?

koncesija (65%)

samoplačnik (35%)


Število vseh glasov: 57

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!