|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam prijaviti?
31.8.2007 19:24:49   
bamby
Moj user posted image  je danes spet prišel ves penast domov, ker je v Mercatorju hotel kupiti nekaj gradbenega materijala po akcijski ceni, ki naj bi veljala že od včeraj 30.8., pa so bile še prav vse po stari normalni ceni.  Izgovorili so se, da tistega, ki je zadolžen za popravek v računalniku, danes ni bilo v službo user posted image . Ampak to se je prav isto zgodilo že pri prejšnji "akciji", ki sploh ni bila akcija.
Zdaj mu je počil film. Jim je zagrozil, da pride jutri spet in če ne bodo pošlihtali, kot je treba, da jih bo prijavil.

Zdaj pa vprašanje za vas. Kam jih lahko prijavimo za neizvajanja akcijskih cen, ki so javno objavljene?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam prijaviti?
31.8.2007 19:27:11   
Anonimen
Tržna inšpekcija.

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam prijaviti?
31.8.2007 19:30:36   
bamby
Mi lahko konkretno pomagate s kakšno tel. št. ali njihovo internetno stranjo?
Prosim!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam prijaviti?
31.8.2007 19:34:37   
lokvanj20
zdravo!
sem nova tuki gor.  kolker jst vem bi se mogle te cene avtomatsko znižat v računalniku, takrat ko so akcije.  ( delam v mercatorju zato vem user posted image ).
ja taksne je treba prijavit, upam da jutri dobite po znižani ceni materjal.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam prijaviti?
31.8.2007 19:44:43   
bamby
Je menda pogledala s črtno kodo prav v računalnik, pa ni bilo cene v akciji, na žalost. Sem pa že pravkar poiskala informacije za tržni inšpektorat RS in jutri mož res da prijavo, če ne bodo cene urejene. Ker to je že višek vsega, da ne morejo porihtat cen. Ne bi vedela, kolikokrat prej je že bilo tako, da so akcije šle mimo brez akcij. Za 1x nazaj smo sigurni, saj je bil zaradi njihove malomarnosti ali lenobe pri enem nakupu ob 10€. Delamo hišo in je potrebno dosti materiala, pa je treba pogledat na vsak €.

(odgovor članu lokvanj20)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam prijaviti?
31.8.2007 19:56:02   
FORZA
Jas bi se prej pritožla na upravo v LJ, oz. še prej  poklicala vodjo
tega centra in poskušala na ta način.
Sigurno bi kaj ukrenili glede tega.
če pa ne bi pa pol na tržno inšpekcijo.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam prijaviti?
31.8.2007 20:05:32   
Gina
Uf, pa ne še mercator!Se mi je zdelo, da so še edini malo manj malomarni. Meni se to redno dogaja v Bauhausu (saj je tisti na kajuhovi house, ne max upam) - s tem da me je nazanje še prodajalka nap...., da če hočem svoj denar nazaj, naj kar lepo grem do info, ki so na čisto drugem koncu, da ga bom dobila, da če ne, naj grem pa brez denarja (ki so mi ga ukradli) domov, da mi ga ona ne bo dala, če črtna koda ne dela, še ni spremenjena. In dogaja se mi to tudi v Lj. Interšparu v BTC-ju - njih sem pa prijavila na tržno, ko se mi je to tretjič zgodilo in ko so bili ravno tako nesramni. NO, od takrat se mi to ne dogaja več, ker ne hodim k njim. Se mi je pa 1x to zgodilo tudi v Šparu v Postojni. Tam so se mi pa zelo opravičevali za dogodek.

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam prijaviti?
31.8.2007 23:35:29   
miki miška
niso resni,ko jih bo opazilo več ,bo pa problem

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
31.8.2007 23:59:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miki miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?