|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Striptis
5.9.2007 23:04:44   
Anonimen
Mene pa zanima,če se kdak poigravate z mislijo da bi tko za finančno inekcijo al pa za svoj ego zaplesale kak privat table dance?In a je katera tuki ki se je s tem preživljala?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Striptis
6.9.2007 7:22:17   
tanikaa
Ne.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Striptis
6.9.2007 7:35:23   
blue sky
Nisem zato študirala, da bi plesala table danes za preživetje user posted image , niti nimam želje po tem.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Striptis
6.9.2007 7:56:22   
Anonimen
ne k bi vsi financerji pomrl od groze :)

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Striptis
6.9.2007 8:02:08   
srki
Še nisem tako na dnu in v taki finančni stistki, da bi o tem razmišljala. Pa tudi veliko samozavesti bi si morala "pridelati", če bi se hotela v to podati.

Drugače pa, nekako ne obsojam tistih, ki to počnejo. Zakaj ne, pa si mi ne da zdajle ali kdaj drugič sploh razlagatuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Striptis
6.9.2007 8:08:57   
puncica
NE!, se pa že kak let spravljam da bi mojmu tole pripravla pa ni možnosti ne časa za priprave user posted image user posted image user posted image Da ne bo pomote da bi mu jst mal zamigala ne kakšna druga, pa še pocen bo prišel skoz user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Striptis
6.9.2007 8:16:13   
pero72
Vsak posel je zanimiv po svoje, tko da neb imel nič proti , če bi me kakšna skupina žensk najela za en tak ples. user posted image user posted image user posted image
Sam na kakšen "table" pa neb lezu , da neb dol pou.user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Striptis
6.9.2007 8:25:24   
srki
user posted image user posted image user posted image user posted image , je treba že malo spretnosti za tole, a ne.

Drugače pa, ravno včeraj sem zvedela, da so prijatli enemu za okroglo obletnico pripeljali eno punco, plesačico, ki se poleg redne službe, ki jo ima, s plesom ukvarja ljubiteljsko, ker ji je pač to všeč.

(odgovor članu pero72)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Striptis
6.9.2007 8:46:41   
MarijaPo
Valda sem o tem ze razmisljala. Ne vem sicer, ce bi glih znala, pa po moje imam tud joske premajhne (ostali atributi bi se nekak sli skos).
Tist s faksom je pa najbolj mimo. Jaz tud nisem delala topologije pri Vrabcu zato, da bom zdaj drek od Eve brisala, pa ga glih tko brisem in je prav zabavno.

Lara je prevec samokriticna.

Puncica ima pa prav. Je namrec tok huda bejba, da bi najbrz njen dragi ponorel, ce bi mu se striptiz plesala. :)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Striptis
6.9.2007 10:17:51   
nuala
Nisem še razmišljala, morda zato, ker nisem v stiski.
Če bi pa bila, se mi to ne zdi nič hujšega. Splezaš na mizo, se butasto režiš, migaš z ritjo in vsemi mogočimi pritiklinami, se slečeš, se še malo butasto režiš, pobereš cote in denar in greš domov.
Če bi me pa kdo najel pa ne vem, butasto režat se definitivno znam, joške mam pa tud jaz bolj majhne. Pač pustiš fejst podložen modrc kar gor...

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Striptis
6.9.2007 10:18:59   
Anonimen
Striptiz

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Striptis
6.9.2007 10:40:54   
gregstr
Striptease user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Striptis
6.9.2007 11:47:00   
puncica
Ej Marija dej nehi no, mi bo še nerodn user posted image  

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Striptis
6.9.2007 12:16:03   
najina pikica*
jst ga plešem...in to za mastne pare......ampak samo izbranim strankam......na zalti listi je trenutno in mislim da "zavedno"samo ena stranka.......morda nikoli ne veš  jo kdo zamenja,pustimo se presenetiti,raje pa upam,da ne........in ta stranka je moj mož user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Striptis
6.9.2007 13:04:12   
Slončica
Če bi mela postavo ko Demi Moore sigurno.Tko pa v tem življenju zgledam ko hruška in je ta dejavnost rezervirana za domačo uporabo.Mora bit pa dobr.Ko gledam punce na moto zborih jim nič ne manjka.

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Striptis
6.9.2007 19:57:42   
srki
Pa saj hruške so prav zanimive za pogledat in lušne, pa sočneuser posted image .

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Striptis
8.9.2007 22:05:17   
Rožica I
Ja, jaz tudi včasih mislim, da bi user posted image  kdaj presenetila s kakšnimi hudimi štiklarji, belo moško srajco s kravato in klobukom...in Cookerjevim  user posted image  "ta-ra-ra-ra-ra-ram,....you give me reason to live, you ... 
You can leave your hat on...user posted image


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?