|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   subvencije za mlade družine
28.9.2007 20:35:16   
Anonimen
jutri je zadnji dan za oddajo vloge a ne?
ampak jaz sem se zdajle šele na to spomnila. a je kera tu oddajala na podlagi gradbenga dovoljenja?
ker če prov razumem rabim za vlogo predložit samo kopijo pravnomočnega gradbenega dovoljenja in kopijo kartice a je to res?
ha sam kje nej v soboto dobim notarja al koga da bi mi uveril kopijo grrrrr. a mislite če pošljem neoverovleno kopijo in dopišem da overovleno pošlem naknadno da bojo upošteval?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: subvencije za mlade družine
28.9.2007 20:43:05   
tajtaja
Jaz sem dala na podlagi gradbenega, ampak že lani, tako da sem letos samo ponovno dala vlogo.
Po mojem bo najboljše, če pošlješ, kar imaš, potem pa te bodo itak konaktirali, ker vloga ne bo popolna.
Jaz ne bi zraven dopisala, bi bolj izhajala iz tega, da sem spregledala, da mora biti overjeno???!!user posted image
To je moje mnenje, ti pa.....user posted image
Želim ti, da bi ti veljalo.


ps Spremljam tvojo zidarijo in me čudi, da že lani nisi vložila?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: subvencije za mlade družine
28.9.2007 20:46:28   
Anonimen
user posted image mah nisem ker imam malo šans da bomo sloh dobl, ampak klinc bom probala :) smo tako v riti da mi vsak cent šteje. če bo bo če ne pa žal ne user posted image

aja a veš kaj še me zanima klele piše da morš predložit še zemljiškoknjižni izpisek ki ne me bit starejši od 30 dni, oz št parcele, in vložek in katastrsko občino. kašn vložek misljo?

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: subvencije za mlade družine
28.9.2007 20:52:59   
sazi
št. zemljiško knjižnega vložka

tudi jaz mislim, da je najbolje, da oddaš - piše, da bodo za nepopolne vloge klicali za dopolnitev - med tem si zrihtaj overitev kopije, da boš imela pripravljeno
če drugače vse štima ne vem, zakaj bi imela malo šans, da dobite? Imate tako visoke dohodke? Kolikor si pisala, da plačujete "tu mač vrtca" mi ne zgleda, da bi imeli preveč za dohodkovni kriterij
mi smo oddali, ampak na podlagi kupoprodajne pogodbe

mi nismo dali zraven ZK izpiska, ampak napisane obvezne podatke (katastrska občina, št. parcele, stanovanja in št. vložka)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: subvencije za mlade družine
28.9.2007 20:57:17   
tajtaja
Na ZK izpisku ti piše pod katero št. vložka je.
Mislim da sem to tam prepisala, se ne spomnim prav.user posted image

Kar se tiče da si v riti, te jaz popolnoma razumem, ker zadnje čase ne delam drugo, kot študiram, od kje vzeti, da dokončamo in se selimo.
Se mi zdi, da so kar ene cifre, pa moj še letos sanja fasadouser posted image . Le kje bomo jemali???user posted image
Fino je tudi pri subvenciji, da je na druž. člane in ko preračunam na nas sedem, se kar pozna...user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: subvencije za mlade družine
28.9.2007 21:07:25   
Anonimen
še zdej ne vem kaj je to zemljiško knjižni vložek? kukr da sem včer vložila dobla eno št ampak fizično izpiska pa še nimam al kva?

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: subvencije za mlade družine
28.9.2007 21:18:25   
sazi
ne, ta št. ZK vložka nima veze z izpiskom - oz. to ni potrdilo, da čakaš na izpisek
meni npr. v prodajni pogodbi hiše piše, da kupujem objekt, ki stoji na parceli št 999/11, vložek št. 5555 katastrska občina "tainta"
nekje moraš imeti to zapisano, če ste oddali vlogo za vpis v ZK

no in pravkrar sem ugotovila, da bom mogoče imela težave točno zaradi te številke vložka
namreč, ko sem oddajala vlogo, še nisem dobila od sodišča potrjeno, da smo vpisani v ZK - sem papir dobila včeraj in mi piše, da smo vpisani pod novim vložkomuser posted image
upam, da mi zaradi tega ne bodo zavrnili subvencije - že itak sem imela polno problemov in hude stroške, ker sme morala poslati overjeno kupoprodajno pogodbo, ta je bila pa na ZK in je čakala na vpis

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: subvencije za mlade družine
28.9.2007 21:26:33   
Anonimen
prodajni pogodbi hiše piše, da kupujem objekt, ki stoji na parceli št 999/11, vložek št. 5555 katastrska občina "tainta"
nekje moraš imeti to zapisano, če ste oddali vlogo za vpis v ZK

no in pravkrar sem ugotovila, da bom mogoče imela težave točno zaradi te številke vložka
namreč, ko sem oddajala vlogo, še nisem dobila od sodišča potrjeno, da smo vpisani v ZK - sem papir dobila včeraj in mi piše, da smo vpisani pod novim vložkom
upam, da mi zaradi tega ne bodo zavrnili subvencije - že itak sem imela polno problemov in hude stroške, ker sme morala poslati overjeno kupoprodajno


aha..no js sem pa kr odločbo sodišča predložila da sva vpisana v zk...a bo to ok?

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: subvencije za mlade družine
28.9.2007 21:37:11   
sazi
po mojem bo OK, saj na tej odločbi pišejo vsi potrebni podatki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: subvencije za mlade družine
28.9.2007 21:39:18   
Anonimen
aha kul. ma sej če bo kej manjkalo bodo pa že povedal

zdele mi je skaana rekla da lahko tut original pošleš gradben dovolene pa ga na željo vrnejo. nevem a ga čem pošiljat al ne?

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: subvencije za mlade družine
28.9.2007 23:04:27   
sazi
jaz originale zelo nerada spuščam izpred oči - nikoli ne veš, kje jih lahko izgubijo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: subvencije za mlade družine
29.9.2007 12:08:14   
Anonimen
JA SEJ nism dala originala samo okopijo pa bom magar naknadno dostavla še ovrjeno če bo sploh treba

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?