|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Madal bal - javorjev sirup
29.5.2007 18:13:38   
caillou
Se je katera lotila te prečiščevalne diete in kako je zgledalo ?

Jaz sem po dieti po 17 uri ne jej nič kar shujšala, sedaj bi se pa lotila še čiščenje telesa. Kako zgleda in ali so kakšni hudi stranski učinki ?

Lep dan želi, Caillouuser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Madal bal - javorjev sirup
29.5.2007 18:23:09   
Miss Piggy
Jaz sem to že enkrat skoraj kupla, pa sem se po posvetu s fatmacevtko premislila. Ob tem sirupu naj bi samo sirup pil in NIČ jedel....hudo.
Zgubi se baje ful kg, sam po moje je to bolj al manj voda, ki bi jo tud brez sirupa zgubila, če ne bi jedla nič. Pa kar drag je, se mi zdi.user posted image


(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Madal bal - javorjev sirup
29.5.2007 19:07:32   
Njuškalo
Ta sirup je za prečistit telo ful dober.user posted image Ni tako težko zdržati 10 dni brez hrane,kot se zdi.Težki so prvi trije dnevi,naprej pa je vedno lažje.
Meni je bil pri tem sirupu samo to problem,ker je tako groznega okusa,da kaj tako groznega še nisem probala v življenju.user posted image Če bi obstajalo kaj ,kar je po učinku podobno temu sirupu,samo ima boljši okus,bi se takoj lotila prečiščevanja!

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Madal bal - javorjev sirup
29.5.2007 20:18:33   
Anonimen
Jaz sem se šla to kakšnih 10 let nazaj, pa mi je bilo tako grozno, da ni za povedat. Drugi dan zvečer bi po mojem umrla, če ne bi jedla.

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Madal bal - javorjev sirup
29.5.2007 20:30:47   
Dream
Kolegica je s tem sirupom hujšala in sem imela kar precej veliko željo po tem tudi sama, kljub temu, da sem bila takrat skoraj miss po postavi. Potem pa je začela po nekaj dnevih padat skupaj, nakar so jo morali pljati celo v bolnišnico, menda zaradi dehidriranosti. Ne vem, če bi si upala, ker imam že tako ali tako težave s prenizkim pritiskom, tako da sem po eni strani že podvržena občasnim nezavestnim stanjem. Če bo katera napisala še kaj več pozitivnega iz svojih izkušenj, si morda premislim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Madal bal - javorjev sirup
29.5.2007 20:44:59   
caillou
Pa kako dehidrirana, če je pa potrebno popiti od 2 do 3 litre tega sirupa dnevno ?

No, jaz sem danes drugi dan na tem postu in vam povem, da lačna dobesedno nisem nič, imam pa ogromno željo po okusu take in drugačne hrane. Niti nimam nobenih želodčnih težav. Ponavadi mi je krulilo in me tako močno zvijalo in napihovalo če nisem jedla, ob tem sirupu pa nič.

No, bomo videli. Če bo prehudo, bomo pa jedli, kaj pa drucgauser posted image .


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Madal bal - javorjev sirup
29.5.2007 21:19:29   
Rožica I
CAILLOU- večkrat sem bila na čiščenju z Madal Balom, tudi pa 15 dni in več. Moje izkušnje glede tega so 1A!
Počutje super, okus super (dodala sem sicer več limoninega soka), izguba kg super!

Edin minus je bil odvajalni čaj, ki je v mojem telesu napravil takšno agresijo, da nisem vedela ali naj se zjutraj vržem preko balkona, ali bruham, ali kaj user posted image ! Torej nekaj pogruntaj glede vsakodnevnega odvajanja (klistir, odvajalni čaj, odvajalne tablete..), saj je to ZELO POMEMBNO. Drugače lahko pride do precejšnjih komplikacij! In pa obvezno dnevno vitaminske tablete.


Sedaj že nekaj časa 2x letno izvajam post s sveže stisnjenimi sokovi, mi bolj paše, saj je precej raznoliko in
resnično super.

Želim ti čimbolj miren in prijeten post, ki te bo prečistil in napolnil z neverjetno energijo user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Madal bal - javorjev sirup
29.5.2007 22:27:33   
Dream
Nimam pojma! Tudi meni ni štimalo, ker sem  jo videla, ko je to čez dan pila!!! Tko da tule je očitno v ozadju še kakšna druga bolezen...

Rožica I: kako izgleda tvoj post s sokovi?

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Madal bal - javorjev sirup
30.5.2007 6:44:01   
dory
prvi in drugi dan gre...potem pa ti je sama misel na okus po tistem sirupu tako mucna,da ti gre na bruhanje...po tem preciscevanju ze ob pogledu na cokolado dobis gor +2kg :)...tko jst se na tak nacin ne bi sla vec preciscevat...

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Madal bal - javorjev sirup
30.5.2007 7:33:33   
caillou
Rozica, povej mi še nekaj . Katere vitaminske tablete si ti jemala ?
Je Metin čaj pred spanjem dovolj dobro odvajalo, ali bi potrebovala kaj močnejšega ?



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Madal bal - javorjev sirup
30.5.2007 7:54:24   
Julija08
Jaz sem se postila z Madal Balom že kar par let enkrat letno po 10 dni. Ponavadi tam marca (da se prečiščim od zime). Moram reči da sem ful zadovljna, moraš pa imeti kar dosti volje.

Nujno je da vzameš odvajalno tableto oz. odvajalni čaj (meni bolj paše tableta (mislim da Verolax ali nekaj takega)).
Moj user posted image  je šel že tudi 2x z mano in je zdržal. Letos pa se še nisem lotila kar ne najdem volje. Verjetno bom šla pa tako, da bom 3 dni jedla sadje, zelenjavo in sokove, potem 5 dni Madal Bal in potem spet 3 dni sadje in zelenjavo.

Glede škodljivosti pa tako. Nekateri pravijo da je ful dobro, drugi da ful škoduje. Meni je super. Mislim, da je potrebno probati, pa vidiš. Itak pa pravijo, da je dobro če se občasno postiš v tem sirupu so pa "kao" vsi vitamini. Zelo pomembo pa je odvajanje!!! (ne smeš preskočiti čaja oz. tablete).
Moj sodelavec se je poleg tega celo klistiral.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Madal bal - javorjev sirup
30.5.2007 10:37:02   
filipinka
Mislim, da je bilo davnega leta 1999, ko sem se tudi sama postila z Madal Balom. Moj post je trajal 9 dni. Cimra v studentu, se je vedno smejala, ker sem baje cele noci jedla in prezvekovalauser posted image . Ampak sem zdrzala! Verjetno tudi zato, ker sva bila na sveze zaljubljena in to je bla glavna motivacija. Shujsala sem takrat enih 8 kg. Nisem, pa takrat jemala nobenih vitaminov in nobenih odvajal, ker enostavno nisem vedela.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Madal bal - javorjev sirup
30.5.2007 10:55:14   
eva1
Jaz sem tudi šla že ene 5x to prečiščevanje z badal balom 10 dni-prve dva dni si lačen, pol pa gre...edino sirup proti koncu še komaj piješ, ker je ogaben-oz. se naveličaš okusa...jaz sem dala veliko limone notr, pa je šlo! Odvajala verolax, v sirupu pa je dovolj hranilnih stvari in vitaminov, tako da jst drugega nism pila! No ja vodo valda, pa vedno sem ga manj popila koker piše(tamalo flaško za 10 dni) pa sem se čist ok počutla-tut shujša se dobro, sicer gredo takoj 3 kile gor ko začneš jest, ampak glaven namen je itak prečiščevanje!

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Madal bal - javorjev sirup
30.5.2007 13:00:13   
Rožica I
Rožica I: kako izgleda tvoj post s sokovi

-----------------------------------------------------------------------
Sveže stisnjeno sadje ali/in zelenjava s sokovnikom.
Predlagam, da stopiš do knjižnice, najmanj 5 knjig dobiš o tem. Pomembno se mi zdi, da si mal prebereš o zadevi (glede odvajanja, počutja, izbire sadja in zelenjave, jemanja dodatkov...)
Počutiš se pa super (30% energije, ki jo drugače porabiš za prebavo, ti ostane viška- to je pa ogromno, veš! user posted image ); lahko bi gore premikala, možgani (očiščeni "balasta") laufajo 100/h (zelo koristno v času izpitov user posted image )..
V glavnem zelo priporočam user posted image


Rozica, povej mi še nekaj . Katere vitaminske tablete si ti jemala ?
Je Metin čaj pred spanjem dovolj dobro odvajalo, ali bi potrebovala kaj močnejšega ?
------------------------------------------------------------------------
Mislim, da UNicap za ženske, skratka z minerali in multivitamini.
Metin čaj je zelo priporočljiv v času posta, ampak ni odvajalo. Posebej moraš torej nabaviti odvajalni čaj ali tablete. En način je tudi klistiranje, zame najmanj agresiven. Preberi se kaj o tem ali vprašaj v prvi lekarni.

Obvezno pa moraš popoti določeno količino Madal Bala, da dobiš vse, kar telo rabi, + seveda še dodatno količino vode, čaja...

Dosti volje, in ko je kriza topel čaj user posted image !!!



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?