|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kraja neveste
31.8.2007 12:12:16   
LUNA06
Čez dni se poroči moja kolegica, jaz pa bi jo rada ukradla na poroki.Pa ker tega še nikol nisem počela oz. nise bla zraven, bi prosila za nasvet. da ne bom preveč neumno izpadla.Torej kdaj, kako, za koliko časa, kdo jo odkupi in kako?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kraja neveste
31.8.2007 12:44:08   
Nika v službi
Meni sicer ta običaj ni všeč, zato sem jaz dovolila le, da me za nekaj časa skrijejo. To se je zgodilo malo pred polnočjo oz. tik pred rezanjem torte. So me skrili in me je moral mož skupaj s svojo pričo iskat.
Potem sva zaplesala en romantičen valček, tisti, ki me je skril, je pa moral "za kazen" spit en kozarček, iti v kot klečat za pol ure, pa pojesti je moral vse rožice (dekoracija) s poročne torte.

Tako bolj za šalo.


(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kraja neveste
31.8.2007 13:11:38   
Naty*Taja
Ponavadi je luštno, če jo ukradejo kako urco, 45 min pred polnočjo in potem če je priča sama ne najde, jo pripelješ ene 15 minut do polnoči nazaj. To pa zato, da je res lahko torta ob polnoči, da nebi bilo tako kot pri kolegici, ko smo torto imeli šele okrog enih. No, pa če jo ti pripelješ moraš imet pripravljeno eno dobro kazen za pričo - npr. pri nas je mogel priča po dvorani nabirat drobiž, recimo samo po 1, 2, 10, 20 centov da je napolnil krigl. Potem so se pa hecali, da naj to nazaj razdeli tam kot je dobil user posted image , Gre pa kahko to muzikantom.
Če pa jo on najde, mora pa on tebi dat. Npr. moj ko je bil priča je mogu šajtrgo furat - druga priča ga je za noge držu in je mogu okrog po dvorani...
Je pa fajn, da se malo z muzikanti zmeniš, da sodelujejo potem. Lahko pa tudi šopek ukradeš, pa ženinov suknjič..... In potem sledi kazen, ki si jo pa le pripravi v naprej. Pa kako izvirno in ne preveč kruto, primerno populaciji.
Fino se imejte.
P.S. Jaz sem se mogla sama ukradit, ker so bili oni fantje, ki so hotli šopek nevedni. Šopek je priča držala kot nora, mene pa ne...in sem kr jaz fante za seboj potegnila in smo zbežali v sosednjo gostilno. user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kraja neveste
31.8.2007 15:52:14   
koala
Će misliš kaj takega izvest, se prvo kot prvo posvetuj z nevesto, če sploh je/sta za tak hec. Kot drugo je res to najbolj primerno po vseh ceremonijah, jaz sem bila na eni poroki, ko so nam nevesto ukradli takoj po poroki na matičnem (smo imeli med civilno in cerkveno poroko dve uri časa) in jo pripeljali nazaj šele 5 minut pred začetkom cerkvene, ti povem da je bilo vzdušje pokvarjeno ker smo bili vsi nervozni.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kraja neveste
31.8.2007 16:29:45   
Anonimen
Se strinjam, treba se je držat dveh pravil: prvo da se nevesta strinja in drugo da mora biti ne glede na vse nazaj pred polnočjo.

Ponavadi se jo ukrade med plesom, ker imajo takrat ženin in priči preveč dela s plesnimi koraki in niso pozorni na svojo najdražjo user posted image

Mene, BTW, je ukradel župnik user posted image  Tekla sva kot zmešana, ker naju je ženin opazil in se z bikovskim krikom pognal za nama user posted image

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kraja neveste
31.8.2007 18:01:37   
hrabra miška
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Se strinjam, treba se je držat dveh pravil: prvo da se nevesta strinja in drugo da mora biti ne glede na vse nazaj pred polnočjo.

Ponavadi se jo ukrade med plesom, ker imajo takrat ženin in priči preveč dela s plesnimi koraki in niso pozorni na svojo najdražjo user posted image

Mene, BTW, je ukradel župnik user posted image  Tekla sva kot zmešana, ker naju je ženin opazil in se z bikovskim krikom pognal za nama user posted image


user posted image Še dobro da te ni potem on oženil. Ta je pa dobra. da mi je tole za videt ko z župnikom bežiš.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kraja neveste
31.8.2007 18:06:59   
hrabra miška
Ja res se moraš z nevesto tole prej pomenit,ker so ene lahko užaljene.
Mene je na moji poroki hotel ukradet moj brat. In sva se zmenila da bova skočila skozi okno,ker sva poznala gostilno in sva vedela da ni visoko. Si predstavljate mene v krinolini skozi okno,madonca kar poletela biuser posted image . No,zadnji trenutek me je moja sestra ujela za obleko da nisva skočila. Moja sestra je pa bila moja priča. Hvala bogu da me je. Ker so pod tem oknom skopali ful veliko jamo in so v njej imeli drva. A si predtavljate mene v rešilcu v poročni obleki,ker sem na svoji poroki hotela pobegniti skozi okno. Jaz si ne predstavljam. Vem pa,da bi bili po moje časopisi polni člankov o polomljeni nevesti. Samo da se je vse srečno končalo.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kraja neveste
2.9.2007 19:56:33   
Naja30
hrabra miška, si me pa nasmejala! Saj ni smešno no, nevesta v jami in potem v rešilcu, pa vseeno user posted image

Jaz sem pa sama hotla, da me ukradejo. Sem se že prej zmenila z vsemi in je bila prava akcija. Že pred obredom so kovali načrte user posted image  No, moja priča je nekaj slutila in se me je držala kot rit srajce. Ampak za izurjene načrtovalce je bil dovolj le trenutek nepazljivosti in že smo tekli proti avtu in do taprve gostilne. To je bilo smeha, ko sta prišla za nama možek in njegova priča!user posted image  Eni svatje so bili pa užaljeni, ker niso poznali običaja in so misli, da morajo it domov user posted image  user posted image  Tako da je dobro, da se res zmeniš z bendom, da malo popesti zadevo in da na znanje, da pride nevesta nazaj user posted image

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kraja neveste
5.9.2007 22:10:35   
Pupica
Jaz sem se mogla sama ukradit, ker so bili oni fantje, ki so hotli šopek nevedni. Šopek je priča držala kot nora, mene pa ne...in sem kr jaz fante za seboj potegnila in smo zbežali v sosednjo gostilno.
user posted image user posted image user posted image

To ni bla kraja, temveč pobeg!!!!user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kraja neveste
9.9.2007 14:09:41   
Naty*Taja
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kraja neveste
10.9.2007 10:10:27   
Pikaču
Jaz sem bila na poroki, kjer so nevesto ukrali. Vam povem, da je bila poroka po tem dejanju pokvarjena in večina svatov se je razšla. Namreč, ženin je bil tako jezen na nevesto, ker se je pustila ukrast, da je blo vpitja in trme, še dobro da je bla muzka naglas, da se ni vse slišalo, tko sta vpila eden na druzga. Nazaj je prišla nekaj do enih, pol sta pa torto jedla, je pa popizdu pa stol na tla vrgu in odšel. Nevesta je tud hotla kr zapustit prizorišče, pa jo je potlej mama od ženina nekako prepričala. Ampak to ni to, poroka ni imela več tiste iskrice, k jo mora met. No ko se je umiril, je blo pa spet lupčanja in stiskanja.

Jaz na svoji poroki nisem želela, da me ukradejo, sem tud prej povedala, pa tud prvezal so me pol na štrik, pa me je možek s seboj peljal povsod.
Zato res prej vprašaj, ali lahko to izvedeš.


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kraja neveste
10.9.2007 10:24:18   
teta beta
IZVIRNO SPOROČILO: EMA19

Namreč, ženin je bil tako jezen na nevesto, ker se je pustila ukrast, da je blo vpitja in trme, še dobro da je bla muzka naglas, da se ni vse slišalo, tko sta vpila eden na druzga. Nazaj je prišla nekaj do enih, pol sta pa torto jedla, je pa popizdu pa stol na tla vrgu in odšel. Nevesta je tud hotla kr zapustit prizorišče, pa jo je potlej mama od ženina nekako prepričala.


To pa mora biti res zabaven življenjski sopotnik z veliko smisla za humor user posted image . Kraja neveste in šopka je stara šega. Ko smo mi bili nedavno na poroki in ukradli nevesto je rekla, da bi bila prav užaljena, če bi bila nevesta, ki je ne bi hoteli ukrast. Sicer pa se pogovori z muzikanti, ker imajo s tem največ izkušenj in bodo gotovo dali še kaj dobrih idej za kazni. Tako za priče kot tudi za ugrabitelje.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kraja neveste
28.10.2007 18:25:09   
vaney
jaz pa za običaj kraje neveste nisem vedela (pred svojo poroko nisem bila še na nobeni) in tega nisem pričakovala. prav tako tega ni poznala moja priča. ven iz gostilne so me spravili pod pretvezo, da imajo v avtu darilo zame, v isti sekundi sem bila že v avtu in z vesoljsko hitrostjo smo se odpeljali. šli smo v najbolj nagužvano gostilno daleč okrog. si predstavljate; sobota zvečer, gužva in jaz v poročni obleki. ajajaj.priča je to videla, ampak večine svatov ni poznala in je mislila, da sem šla s kolegi na pijačo. po enih 45 minutah sta ženin in njegova priča videla, da ni rešitve in sta se pripeljala v gostilno. ženin je dal za pijačo in smo šli nazaj. vrnili smo se glih 10 minut pred polnočjo. po eni strani je bilo zabavno, po drugi pa malo manj. veliko bolj bi bilo, če bi mi prej povedali, kaj načrtujejo, še posebej, ker ne jaz, ne moja priča običaja nisva poznali.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kraja neveste
28.10.2007 19:27:54   
koala
teta beta stara šega gor al dol, nekateri so pač proti temu. In roko na srce na poroki se ponavadi tudi pije, ko človek ni trezen in če po vrhu vsega tega običaja ne pozna lahko pride do velike zamere. Jaz sem že proti taki hecom, sploh če se nevesto še nekm pelje, nekako bi še prenesla če bi jo skrili na mestu slavja mapak v avto, ko so po večini vsi že nekaj spili? Ne hvala. Vem za en primer, ko se je slavje sprevrglo v veliko žalost, ker so nevesto odpeljali (samo v drugi del mesta cca10 min vožnje) oa se je ta vožnja končala z prometno nesrčo v kateri je prav nevesta izgubila življenje.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kraja neveste
2.11.2007 20:51:00   
alja01
No zdej si pa zamislte pr vas so ble cele štale k so nevesto ukradl, pr nas smo pa sam šopek skril in je bla že cela štala. Madona, madona, pa sej to so običaji.

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?