|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poroka
1.11.2007 19:10:56   
baby22
ali se poročiti?
kako sploh načeti to temo s partnerjem? kaj pa priprave?
jaz bi se zelo rada poročila, vendar ne vem kako načeti to temo s partnerjem? skupaj sva že 6 let in imava tudi majhnega user posted image . gre nama super tako da nama manjka le še poroka... zame je to zelo lepa stvar, nekaj najlepšega kar se ti zgodi v življenju,    pa če potem traja ali ne... če traja še toliko lepše...
me pa zanima, kako ste vi začeli as to temo... ste morali partnerja morda celo prepričevati za poroko? koliko časa prej začeti s pripravami? kako zbirati obleko? ??????
prosim za nasvete in vaše izkušnje...  hvala in l.p.


_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poroka
1.11.2007 19:20:07   
Skabi
Nama obema poroka predstavlja neko vrednoto. Noben nobenega ni prosil, po rojstvu prvega sina sva oba začutila željo. Priprave so odvisne od tega , kakšno poroko bosta imela. Mi smo se lepo počasi pripravljali dobre 3 mesece, cela žlahta in prijatelji so nama pomagali in je bilo vse enkratno.

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poroka
1.11.2007 19:21:45   
Anonimen
Če sta 6 let skupaj, sta se pa gotovo že kdaj pogovarjala tudi o tem, tako da najbrž vendar veš, kaj on o tem  misli.

(odgovor članu Skabi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poroka
1.11.2007 19:36:03   
Gina
Midva z bivšim sva bila tudi že kar nekaj časa skupaj, imela otroka, on pa se ni o tem nič pogovarjal. Pa bi mi moralo kapniti, zakaj ne, pa mi ni. In na nek način sem mu jaz po kapljicah to servirala, da sva skupaj prišla do tega, da bi se poročila. Ni me zaprosil, skupaj sva se zmenila. Vendar je bilo narobe. Meni se zdi, da si mora moški želeti poročiti, če naj bi to bilo smiselno. Moj ex se ni hotel poročiti v bistvu iz poštenosti do naju obeh. Čutil je, da nisva popolnoma za skupaj. Kasneje sva se ločila. Moj zdajšnji partner me je sam od sebe zelo romantično zaprosil, in meni se je zdelo to čisto nekaj drugega, kot prvič - čutila sem, da si želi biti z menoj. Obstajajo tudi taki moški, ki jim poroka ne pomeni v resnici nič (po pravici, meni dandanes tudi ne). Vendar se mi zdi, da če bi takemu namignila, da si tega res želiš, da bi jim večinoma potegnilo in bi svojo žensko zaprosili. Zaradi ljubezni do nje.
Tako da..., jaz bi mu namignila, če mu še nisi, vendar nikakor, pod nobenim pogojem ne bi več sklepala poroke tako, kot sem jo prvič. Vselej ostaja priokus tega, da se ni on odločil sam. Kaj pa vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poroka
1.11.2007 20:10:13   
julija24
Zdrava!

Sm mela podoben problemček tud sama,a je na srečo trajal le kratek čas. Medva sva skupi dobra 4 leta in po pravici povedano tud nisva mela debate kako in kaj o poroki. Sem pa tja je kdaj nanesel pogovor na to sm ne dostikrat. Ponavadi sm kar sama načela to temo,kar na lepem...
Dokler se nisva pogovarja o naraščaju, ko sem zanosila me je zaprosil,sam od sebeuser posted image ,in normalno sem bila v user posted image . Potem sva pa oba začela nekak tud o poroki govort pa se pripravlat, vem da sva hodila tudi na tista predavanja o zakonu ki je bil pri nama en velik plus...
Medva sva septembra začela (obleke,prstani,ansambel,gostilna) 20.oktobra sva se pa poročila...in verjemi se da!
Rezultat:srečno poročena!user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poroka
2.11.2007 8:04:59   
Anonimen
Midva sva skup tudi že dobrih 5 let, pa še vendo neporočena. Imava že otroka in sva se o poroki začela pogovarjat že ko sem zanosila... pa dobro leto po tem še vedno živiva na koruzi. Nič nama ne manjka, čeprav priznam da bi se tudi sama rad poročila. Vendar moj pravi naj se pustim presenetit... da bo kmalu, tako da jaz še čakam.

Sem pa kakšne dve leti nazaj tudi jaz sama načela to temo, ker se on ni nič spomnil... Jaz sem ga enkrat zvečer, ob klepetu, ko je bilo vse mirno in spokojno vprašala, če kaj razmišlja o tem da bi se poročil in pogovor je lepo stekel pozno v noč. Tako da lahko tudi ti tako poskusiš.

Veliko sreče

(odgovor članu julija24)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poroka
2.11.2007 8:10:20   
Anonimen
Prej sem nekaj zamočila in nisem vedela ali je sporočilo objavljeno, pa sem dvakrat pisala.
Se opravičujem,
To je tako če si nov na forumu
Lp

(odgovor članu baby22)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poroka
2.11.2007 8:30:00   
Teni_
Pa vprašaj ga kar direkt: Čuj, kaj če bi se midva poročila?

Tako nekako je izgledalo pri nama. Nisva vzganjala neke romantike, je pa res, da sva oba vedela, da se enkrat bova, samo datuma še nisva vedela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poroka
2.11.2007 8:56:56   
poliloni
IZVIRNO SPOROČILO: baby22

koliko časa prej začeti s pripravami? kako zbirati obleko? ??????



Jaz sem vse opravila v dobrem mesecu - si ne predstavljam, da bi trajalo dlje, saj bi šlo preveč živcevuser posted image . Jedilnike (za vsakega gosta) sem tiskala zadnjo noč pred poroko, hkrati pa zavijala darilca za goste - norišnica, a je uspelouser posted image
Manj kompliciranja, pa gre vse lažje... A kaj ko sem jaz zelo zakompliciranauser posted image




_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poroka
2.11.2007 13:44:13   
matt
hja, mene je taprosil prvič kar sredi morja med plavanjem  user posted image user posted image user posted image  seveda sem popila nekaj vode... kljub temu, da sva imela priči in plavala proti otočku s kapelico, ga nisem resno vzela... Drugič me je zaprosil kot je treba, na najino 10. obletnico, s prstančkom, pa še pokleknil je, kljub temu, da še ni čisto okreval od operacije kolena... pa še me je čakal dobro leto, preden sva končno dahnila da, madona sem en user posted image  (no, prej nisva mogla živeti skupaj, pa se je bilo brez veze ženit)


Nisem ga nič prosila, sva si oba želela ta korak po tolikih letih, vidva pa se le pogovorita .... vsaj namigni mu, če bo hotel bo že razumel... Sedaj sva poročena dobro leto in je zelo lepo ko me predstavi kot svojo ženko...

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poroka
2.11.2007 13:47:31   
matt
aja, priprave so potekale vzporedno z mojo diplomo, urejanjem pa še selitvijo v hiško  vse skupaj  - nekje 3 mesece, imela sva tudi nekaj starih običajev, povabljenih pa je bilo 80.... ja, ja vse se da...

(odgovor članu matt)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poroka
2.11.2007 23:34:32   
Mateja82
Pogovor o tem ti ni treba načeti. Enostavno ga zaprosi za roko.

Priprave so odvisne kakšno poroko si želita. Midva bova veliko večino stvari urejala in naredila sama, ker nočema nikogar obremenjevat, zato sva tudi začela melo prej in  bova postopoma pripravljala. Ravno tako če imaš željo da naprimer poteka slavje na priljubljeni  lokaciji moraš pohitet. Midva sva šla rezervirat 9 mesecev prej - imeli so  že vse zasedeno za maj, junij in julj edino 3 maj je bilo še prosto.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu matt)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poroka
9.11.2007 10:24:25   
baby22
hvala ya vse napotke, matt me pa nekaj yanima>praviš, da si sama tiskala jedilnike in zavijala darilca za goste, kakša darilca si pa imela?meni se namreč tisti konfetki zdijo preveč vsakdanji, zato bi rada kako idejo, da bi bilo drugače... sicer si želim preprosto, pa vendar veliko-svečano poroko... povabljenih sicer ne bi imela veliko mogoče okoli 30, 35.
u bistvu ješe vse v zraku, tako da tudi za lokacijo še ne vem, drugače sva z gorenjskega konca, in mi tudi malo ni jasno, kje bi bilo zelo lepo...
prosim še za kak nasvetek, morda iz lastnih izkušenj, ali pa je katera bila na kaki  poroki, pa ji je bilo zelo všeč...
hvala za informacije in l.p.

_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poroka
9.11.2007 10:25:55   
baby22
pardon, vprašanje za jedilnike in darilca je bilo za poliloni in ne matt, se opravičujem...

_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?