|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Recepti za fondi
6.12.2007 7:54:22   
orhideja75
dobila sem fondi in bi rabila recept, kako pripraviti čokoladnega ali sirovega,...
čimveč idej, ker bi rada tole za praznike mal sprobala

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Recepti za fondi
6.12.2007 8:34:28   
Marogica
Ne vem, kakšnega si dobila, vendar če si dobila mesnega, v njem ne moreš delati čokoladnega ali sirovega fondija. Le- ti so iz drugih materialov in predvsem oblike. Npr. sirov je iz keramike in zelo široka posoda, da s kruhom "mešaš" po siru.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Recepti za fondi
6.12.2007 9:43:41   
orhideja75
dobila sem za čokoladnega in sirovega. zato pa sprašujem za tak recept. najraje bi čokoladnega, pa da potem sadje notr "namakaš"

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Recepti za fondi
11.12.2007 12:33:34   
saraja
Ker se mi ta fondi prav vedno sveti ko grem mimo njega v trgovini, mi povejte kako je ta stvar realno. Je to fajn?

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Recepti za fondi
11.12.2007 14:15:12   
tinkamiška
jst ga večkrat uporabljam,

za čokoladni fondi uporabim kr navadno čokolado(lahko belo, črno, grenko, sladko...), če smo odrasli dodam kakšno žaubico(liker ali kaj bolj močnega), lahko dodaš katerokoli začimbo(cimet, ingver, poper, limonine lupinice...prepusti se domišlijiuser posted image ) , na koščke narežem različno sadje(banane, pomaranče, ananas, dinjo...spet se prepusti domišlijiuser posted image )

za sirni fondi, pa kupim kr pripravljen sir za fondi, ponavadi jih imajo v hladilnikih,kjer imajo skute, sirčke za mazanje,... narežem svež kruhek in ga potem pomakamo v to zmes. če ste mesojedci pa zraven paše še kak narezek in kakšna hladna omakica...

čokolado ali sir najprej stopim, kr v posodici za fondi na štedilniku(je treba fino mešat) potem pa dam posodico nad svečko, ki je v stojalu od fondija...

res je super tale zadevcauser posted image

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Recepti za fondi
13.12.2007 7:43:09   
orhideja75
hvala ti tinkamiška. ravno prav bo tole sedaj med prazniki. bomo absolutno probali.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Recepti za fondi
13.12.2007 12:55:42   
TIA22
jaz bi tudi imela fondi...bom božičku pisala..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Recept za dojenčke: Sladek krompir
Danes je glavna sestavina sladek krompir, recept pa je prilagojen za začetek uvajanja in nadgrajen za osemmesečnika in e...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?