|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slaba mami
9.12.2007 11:47:16   
Anonimen
poznam eno punco,ki ima pri 24letih 3 sine.
2 letnega in 4.mesecna dvojcka.
mama ju zelo zanemarja.
je posvojena,nima pravih starsev.
vceraj sem mamo njeno obiskala,in mi je povedla.da otroke vedn pusca tam,da jih merka (je zelo stara,tezko hodi),da hodita s partnerjem okoli,da ne placujeta za nic,vse samo ona.
njen partner hodi v avstrijo v sluzbo in zasluzi dobr,da poskrbi za clane,ampak ne,raj ima le zase in punco.
mama njena je rekla,da nikol ni dobro poskrbela za otroke,njen 2 letni sin se sedaj nima osebne,maltretira sina in mamo.
vceraj je jokala,in me je tako stisnilo,mojega moza se bolj.reko je,da bi sel to frcafelo prijavit na socialno,da ji otroke odvzamejo.
meni je ša tako hudo za njeno mami,kak lahk pomagam_user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slaba mami
9.12.2007 11:54:00   
lelaval
IN zakaj ne prijavi na socialno? Otroci si zaslužijo ljubeče okolje, ne pa zanemarjanje. In mama - pišeš, da je že starejša, pa ji pusti pazit 2-letnika in 2 majhna dojenčka? user posted image Da bi bilo to tu pa tam za kakšno urco (pa še to jaz ne bi upala), ne pa, da jih venomer pazi. Na tvojem mestu bi jo  jaz takoj prijavila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slaba mami
9.12.2007 11:54:09   
natalia
te to briga?

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slaba mami
9.12.2007 11:59:13   
Anonimen
A si to videla na lastne oči? Imaš dokaze? Sama pa imaš urejeno družino, a ne?
Po tvojem pisanju sodeč.........

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slaba mami
9.12.2007 12:00:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natalia

te to briga?


bi bilo tebi lepo,da ženska,ki jo rade volje obiskuješ,ji kej pomagaš,joka,kr je sama za vse,da ji hčerka vsili otroke in gre?
poleg tega jo zali in je rekla včeraj,da ni njena hčerka,da bo ona to prenašala.smili se mi user posted image



(odgovor članu natalia)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slaba mami
9.12.2007 12:04:48   
CatJa
'Mama njena' je očitno ni dobro vzgojila. Ups, najbrž so geni krivi, ker je posvojena.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slaba mami
9.12.2007 12:06:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: natalia

te to briga?


bi bilo tebi lepo,da ženska,ki jo rade volje obiskuješ,ji kej pomagaš,joka,kr je sama za vse,da ji hčerka vsili otroke in gre?
poleg tega jo zali in je rekla včeraj,da ni njena hčerka,da bo ona to prenašala.smili se mi user posted image





To bo mogla rešit mama, ne ti. Naj pač pove da nima moči merkat vnuke tako dolgo in naj neha plačevat stvari. Ti nimaš tle kaj narest.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slaba mami
9.12.2007 12:09:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A si to videla na lastne oči? Imaš dokaze? Sama pa imaš urejeno družino, a ne?
Po tvojem pisanju sodeč.........


Pa kaj je s teboj? A si vedno tako žleht?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slaba mami
9.12.2007 12:12:02   
Anonimen
sem videla na lastne oči ja,sm se nekaj časa duržila z njo,ko sm bla v spodnji etaži v porodnišnici,ona pa zgoraj k je že reodila,me je vsakih 20minut klicala,nej priem gor,da je šla na čik,js sm pa mogla merkat dvojčka.
in,ja mam poštlihtane zadeve,otrok ne dajam merkat nobenemu,če je res nujno,dam,za to,da se grem potepat,pa ne.vzamem otroke zravn,al pa ne grem.
je že rekla posvojenki,da otrok ne more vedn čuvat,in jo je ozmerjala.in ja,bla sm zravn.mama je zarad tega napora mogla v bolnico,kr je skup padla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slaba mami
9.12.2007 12:18:06   
natasaom
ne vem,če lahko ti kaj narediš.bo morala mama na socialno..imam znanko,ki je tako puščala otroke mami.po par dni jo sploh ni bilo domov..1x je mami prekipelo in je poklicala socialno..bilo je že tako daleč,da so prišli po otroke..punca se je zamislila in se umirila-vsaj upam,ker otroci so še vedno pri njej.in sedaj,če pride na kavo jih pripelje s seboj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: slaba mami
9.12.2007 12:28:57   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

njen 2 letni sin se sedaj nima osebne,


A to je merilo za zanemarjanja otrokauser posted image  Kaj pa 2-letni otrok rabi osebno, sploh če ne hodijo v tujino??? Moja hči ima 3 leta in pol, pa tudi še nima nobenega dokumenta (ne osebne, ne pasaporta), ker po tem ni bilo še potrebe) A sem zato slaba mami?

Drugače pa težko presodim, kaj in kako, ker bi bilo potrebno še drugo plat zgodbe slišati, vendar če si prepričana, da je res tako grozna mami, jo le prijavi na socialno, pa naj oni presodijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: slaba mami
9.12.2007 12:35:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

njen 2 letni sin se sedaj nima osebne,


A to je merilo za zanemarjanja otrokauser posted image  Kaj pa 2-letni otrok rabi osebno, sploh če ne hodijo v tujino??? Moja hči ima 3 leta in pol, pa tudi še nima nobenega dokumenta (ne osebne, ne pasaporta), ker po tem ni bilo še potrebe) A sem zato slaba mami?

Drugače pa težko presodim, kaj in kako, ker bi bilo potrebno še drugo plat zgodbe slišati, vendar če si prepričana, da je res tako grozna mami, jo le prijavi na socialno, pa naj oni presodijo.


hodijo v tujino.a le fant in ona.otroke pustita,in greta.zadnic sta se pelala nekam.z otroki.in fantovo mamo.je zacela babnica prepir iskat.tip je pa divjal.otroci so bli pa v avtu.in malo je manjkalo,da bi se zaletel.no,sej usen.
hvala za nasvete.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: slaba mami
9.12.2007 12:36:47   
Anonimen
Mislim pač, da se to tebe ne tiče.... Mama si je po mojem sama kriva, ker to dopušča.. Morala bi rečt - basta! In, ker ne zna strogo nastopiti, pač nastane tako, kot sicer je....

Poznam eno takšno, pa je dobila od mame šus, da naj gre, ali pa se naj začne z otroki ukvarjati, ker so njeni. Ženska se žal ni zresnila, in tako so otroci pri njeni mami, oziroma njihovi babici, ženska pa sameva v svetu sama... Brez pomoči kogarkoli....


< Sporočilo je popravil Angel_Rebelde -- 9.12.2007 12:41:06 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: slaba mami
9.12.2007 12:48:27   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

hodijo v tujino.a le fant in ona.otroke pustita,in greta.


To tudi midva z možem prakticirava; otroke dava babici in dedku in grevauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: slaba mami
9.12.2007 12:51:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

hodijo v tujino.a le fant in ona.otroke pustita,in greta.


To tudi midva z možem prakticirava; otroke dava babici in dedku in grevauser posted image


poglej,nem neki pisarla pa to.ti si sla v tujino,k je bil otrok star se ne en mesc,sploh k sta dvojcka.mislm,da ne.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: slaba mami
9.12.2007 12:53:28   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

hodijo v tujino.a le fant in ona.otroke pustita,in greta.


To tudi midva z možem prakticirava; otroke dava babici in dedku in grevauser posted image


Ja, tudi midva. Pa mala tudi še nima osebne.user posted image Mislim, kakšne kriterije imate ene, da žensko določite, da je slaba mama.user posted image
Drugače mi je pa čudno, če je tako slaba mati, da jo njena mama ne prijavi CSD-ju.

_____________________________

:)

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: slaba mami
9.12.2007 12:58:29   
*Uršula*
Ja madona a ene res zanalašč nočte nč zastopt kaj vam hoče punca povedat a ste res tko žleh pa sam gledate kje jo boste ujele. Pač se punci smili mami ker je preobremenjena in je samo iskala pri vas nasvet. Ampak bog ne daj kaj pametnega svetovat , rajš jo začnite napadat ker itak je to prva stvar ki jo  nardite.
Pa tiste punce ki ste prijazno svetovale ne zamert ker to ni letrlo na vas.
Draga anonimna - drugače pa rezen tega da se s punco lepo pogovoriš in upaš da se jo bo kaj prijelo milsim da nimaš več kaj narest. Razen da jo prijaviš na socialno. Upam da boš uredila najbolje.
Pa lep pozdrav.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: slaba mami
9.12.2007 13:02:53   
ElaM
Meni je pa to žleht, da nič ne stori, ji nič ne reče, razen, da sika tukaj po forumu. Vsaka zgodba ima dve plati.

_____________________________

:)

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: slaba mami
9.12.2007 13:20:05   
Anonimen
. Pač se punci smili mami ker je preobremenjena


No, če se ji bolj mami smili kot pa otroci, jaz nimam nobene lepe besede za njo. Zaradi otrok pa bi jim poslala socialno malo pred vrata.

Kja živijo vsi skupaj?

(odgovor članu *Uršula*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: slaba mami
9.12.2007 13:23:30   
Anonimen
mama ju zelo zanemarja.

kak lahk pomagam


Naredi kaj lepega dveletnemu otroku.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: slaba mami
9.12.2007 13:25:05   
nejcko
Zakaj smo žleht?
Veš, vsak človek ima svoja merila o tem, kaj je dobro in kaj slabo, in če mogoče še od drugih sliši, da določena  zadeva ni tako grozna in ni primer zlorabe, se tiste stvari, ki jih ima sicer za zanemarjanje, precej skrčijo. In potem ne zgledajo tako grozno.

Sem ji pa napisala, kakor tudi večina "ta prijaznih", da če misli, da mati res zanemarja otroke, naj jo prijavi socialni. Kaj pa naj ji svetujem drugega? Primera namreč ne poznam in lahko sodim le na podlagi napisanega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: slaba mami
9.12.2007 13:27:45   
Anonimen
zadnic sta se pelala nekam.z otroki.in fantovo mamo.je zacela babnica prepir iskat.tip je pa divjal.otroci so bli pa v avtu.in malo je manjkalo,da bi se zaletel.no,sej usen.


Si pa zelo na tekočem s podrobnostmi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: slaba mami
9.12.2007 13:34:23   
Naja30
Spet se nekdo vtikuje kamor ne bi bilo treba.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: slaba mami
9.12.2007 14:37:06   
silvya
Merila so različna, zato jaz mislim, da bi vsaka od nas pri vsaki drugi našla kaj, kar se tiče vzgoje, kar ji ne bi bilo všeč.
To kako ima neka druga družina urejeno med sabo je njihova stvar. Če babici ne paše pazit otroke se jaz vprašam zakaj jih sploh pazi? Zakaj tega ne pove posvojenki, da ji je to v breme in zakaj je to povedala ravno tebi anonimna?
Veš kaj lahko storiš? Naslednjič, ko ti bo to omenila ji lepo povej, da je ona tista, ki se mora pogovorit s posvojenko in z njo razčistit zadeve. Šele po neuspešnem pogovoru bi bilo smiselno poklicati socialno. Ker klicati njih za vsako malenkost je tudi brezveze in lahko naredi otrokom več škode kot koristi.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: slaba mami
9.12.2007 15:14:51   
Anonimen
mic,tako je,ko mi mama vse pove.js ji ne morm rec,daj tih bod,poslusam jo,in jo potolazim.
poskusala se je ze pogovoriti z njo,ona pa ji govori da sanja in da nej neha nakladat.in,ne vtikavam se,ampak ce je kaj,bom tut pomagala.zivijo pa vsi skup ja.in tut otroci se mi smilijo,a bolj njihova babi,kr je precej obremnjena.ce vsaj mame nimajo zmeraj ob sebi,imajo pa ljubeco babico.
res vas ne razumem.nasilje tukaj normaln da je.partner jo pretepa,pred otroki,jemlje mamila.in js naj bom lepo tih in naj uzivam,ko vem,da lahko otroci nastradajo zarad te bolne babe.?
sm pa misla,da bom dobla kksn dobr nasvet,ampak ni tko.

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?