|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koga povabiti?
19.1.2008 14:47:29   
Skratek46
Vedno ista dilema...problem je v temu da sta mojadva ločena in da sorodnike z mamine strani obožujem-z očetove se pa ne maramo niti videt. Dane bo tako grdo zgledalo, da vam malo razložim...Tete z očetove strani so me vedno zmerjale-že ko sem bila majhna...Zdej so pa med ločitvijo od mojih bile sploh zlobne...Z njegove strani so mi samo 2 sestrične pri srcu...drugi pa ne in to z razlogom. Družina od moje mame...teta,stric,bratranci in sestrične-so pa moja druga družina-obožujem jih in vem da imajo oni tudi mene res radi.
Ne želim pa na svoji poroki gledat ljudi, ki mi grejo resnično na živce.Po drugi strani pa vem, da se bo moj oče užalil...s tem, da naj vam povem, da moj oče ni kaj prida oče.Dogajale so se grde stvari,ki jih ne bom niti omenjala tukaj...
Sam rada bi, da mi vi izrazite svoje mnenje glede tega.
Najlepša hvala za odgovore...

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 20.1.2008 4:34:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koga povabiti?
19.1.2008 14:49:17   
Anonimen
povabi tite, ki jih ob svojem osebnem dogodku želiš imet zraven in boli te đoko kdo bo užaljen, če z njimi tako ali tako nimaš nobenga kontakta

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 20.1.2008 4:34:34 >

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koga povabiti?
19.1.2008 14:49:51   
Anonimen
Povabi ljudi, ki jih imaš rada.Na ostale se ne oziraj. Poročni dan mora biti lep, ne pa, da tam gledaš ljudi, ki ti niso pri srcu.

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 20.1.2008 4:34:46 >

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koga povabiti?
19.1.2008 14:50:56   
Strawberrie Cherrie
ne vidim zakaj bi na svojo poroko vabila nekoga samo zaradi lepšega in se spraševala le kaj bo rekel, če ga ne bom povabila. user posted image user posted image deluje vse skupaj zelo razcepljeno - kot da nekoga nočeš v svoji bližini pri tem te pa skrbi, kaj si misli?
povabi tiste ki želiš, da so ob tebi na ta lep dan, ne pa tiste, ki jih bi morala!

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 20.1.2008 4:35:01 >

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koga povabiti?
19.1.2008 14:53:54   
Skratek46
Fora je v tem,ker bodo iz mamine strani VSI iz očetove pa skori nobeden...

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 20.1.2008 4:35:15 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koga povabiti?
19.1.2008 14:56:54   
jazz
Točno tako,povabi tiste, za katere meniš da bodo prišli zaradi tvoje sreče in ne zato, da bodo poskenirali koga imaš povabljenega in koga bi še morala...to je tvoj dan, če bi povabila VSE ki ti ne pašejo ravno in glede na zgodovino...lahko ustvariš poročno polomijo...zato pogumno povabi ljubljene! Aja, pa čestitke!

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 20.1.2008 4:35:26 >


_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koga povabiti?
19.1.2008 15:00:18   
moci
midva bova povabila tiste, ki jih želiva na poroki. in nekaj tistih, ki jih ne obožujeva ravno, ampak nama niso nič narediliuser posted image
tistih, ki so bili nesramni do mene pa jaz sigurno ne bi povabila.

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 20.1.2008 4:35:41 >

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koga povabiti?
19.1.2008 15:16:47   
cukr07
To je tvoja poroka, zato povabi nanjo tiste ljudi, ki so tebi pri srcu in za katere želiš da so ob tebi v tako pomembnem trenutku. Ne oziraj se na to kaj drugi mislijo. V življenju je pač tako, da ne moremo vedno vsem ugoditi.

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 20.1.2008 4:35:59 >

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koga povabiti?
19.1.2008 15:49:39   
bt08
Jaz tud mislim da povabiš tiste ki so teb in tvojemu partnerju pri srcu,ostale pa zakaj pa bi?Midva bova povabila tiste ki so nama ljubi,ki jih imava rada,za ostale pa me ne zanima.Če med letom ne mormo bit v lepem odnosu jih tud na svoji poroki ne rabim,ker to bo vajin dan,ne dan od tvojih tet.Tako da škratke ne sekiraj se če se bo oče držal,saj je tvoja poroka ne njegova.

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 20.1.2008 4:36:10 >


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koga povabiti?
19.1.2008 15:49:56   
Majuska
Veš kaj, na svoji poroki pa res ne rabiš ljudi, ki so sicer nesramni do tebe. Magari povabi očeta in mu pač razloži, da ostalih glede na odnose pač ne boš vabila. To je to. Ostali bi ti samo pokvarili dan, ki naj bi bil najlepši v tvojem življenju. 

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 20.1.2008 4:36:21 >

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koga povabiti?
19.1.2008 16:21:26   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Fora je v tem,ker bodo iz mamine strani VSI iz očetove pa skori nobeden...


ah dej no.... so what?
osebno bom na poroko povabila mamo in očima, ki ga kličem oče. moj biološki oče in njegova žena vsekakor ne bosta povabljenauser posted image . pa dobesedno mi je samo biološki oče, vidiva se tam pa tam, pa še takrat, če je njegova zdajšna žena zraven me noče pozdravit. user posted image user posted image tako da si jaz s tem niti ne delam problemov. jaz sama naredim tisto, kar se mi zdi prav in tako kot so me starši vzgajali. ga pozdravim, se nasmehnem, pač to, kar veleva bonton, kerm se na njegov nivo ne mislim spuščat, ostalo se mi pa gladko jebe, kaj si mislijo o meni.... naj omenim, da imam pa z bratrancem zelo pristen odnos, sva precej skupaj, dost smo povezani, z mojim se precej štekata, in ja njega bom povabila, biološkega očeta pa ne. simpl kot pasulj.

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 20.1.2008 4:36:36 >

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koga povabiti?
19.1.2008 22:36:14   
koala
Povabi zgolj in samo tiste, ki si jih TI oz. VIDVA želita ob sebi na poročni dan, ker je to VAJIN dan.
Kdor te ima rad bo razumel, za ostale pa itak ni važno kaj si mislijo o tebi.

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 20.1.2008 4:36:48 >


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koga povabiti?
19.1.2008 23:29:44   
mateyka
sej tvoji "zoprni" sorodniki vejo, da so ti zoprni in da niste v dobrih odnosih (ne bojo tega zdej zvedli) - a ni razumljivo, da jih pol ne vabis? sej ne bojo preseneceni..

midva sva se porocila s povabljenci, ki so bili sestavljeni samo iz nekaj frendov in mojimi starsi (njegovi so bli 3000 km stran) in vsi moji in njegovi sorodniki (cez 50 po moji strani in se ok stekamo) so pa zvedli kasnej. pa noben ni bil uzaljen (tud njegova mama je prezivela, da ni bla zraven user posted image ), moram rect. vsi so bli veseli za naju - sva pa itak mal posebneza, tko da je blo ok user posted image mogoce bi morala delat na image-u posebnezev in se elegantno zmazat? user posted image

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 20.1.2008 4:36:59 >

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koga povabiti?
21.1.2008 7:10:50   
NATAŠI
povabi tiste s katerimi se razmeš in katere želiš imeti ob sebi

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?