|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuharski triki
22.1.2008 15:25:36   
Spark
Dejte mi povedati ene par stvari.
Ko skuham govejo juho, koliko časa jo imam lahko v hladilniku?
Preden jo dam (juho) v hladilnik, a poberem ven meso, kosti in zelenjavo?
Kakšna je prava mera govejega mesa in kosti za skuhat juho?

Zadosti o juhi.
Kako skuhate dober, okusen riž, pri katerem ne potrebuješ nobene priloge?

No evo zdaj se pa ne spomnem ničesar več, kar me zanima. Dajte mi povedati kak vaš trik, pri kuhanju.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuharski triki
22.1.2008 15:29:57   
riders
Jaz jo imam v hladilniku do 3 dni. Mogoče je kasneje še dobra, ampak se potrudim, da jo prej pojemo.

Preden jo daš v hladilnik, jo precedi, naj bo bistra. Mi damo v en velik lonec (nimam pojma, kok drži, smo pa 4 člani in jo imamo za dvakrat) mal več kot pol kile mesa in dve rahli kosti.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kuharski triki
22.1.2008 15:33:36   
lelaval
Jaz jo imam tudi 3 dni v hladilniku. Če pa je skuham več, oz. jo vmes ne jemo, pa jo dam v zamrzovalnik.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kuharski triki
22.1.2008 19:40:42   
malecka
Dober in okusen riž skuhaš tako da ga prej popečeš na ponvi.
Če ti je všeč vonj arašida, lešnika..... pa daš v ponvo pikico olja nato sesekljane mandeljne, arašide.... prepražiš in dodaš riž še malo prepražiš in doliješ vodo, kuhaš........ in dobiš božanski okus.


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kuharski triki
22.1.2008 22:39:04   
Jessy
Jaz dam za 5 l lonec juhe okrog 80 dag mesa. Vzamem "prsnk" (ne vem, kako se reče temu delu mesa s pravilnejšim imenom). Kosti se že držijo kosa, zato jih dodatno ne dajem.
Juho jaz precedim v plastične posode in jih dam v skrinjo. Tako ostane dobra zelooo dolgo. Meso in zelenjavo lahko pobereš ven takoj, ko je juha kuhana, lahko tudi pozneje, nekateri pa zelenjavo puščajo v juhi le toliko časa, da postane mehka, nato jo poberejo.

Dober riž je meni prav vsak, samo da je riž. user posted image  Drugače pa je meni všeč zelenjavna rižota. K temu res ne rabiš priloge.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kuharski triki
23.1.2008 8:53:29   
mojsoncek
Juha - cca 3/4 kile mesa in 2 rahli kosti. V hladilniku je ne hranim, kar ne pojemo prelijem v plasticne posode in zmrznem. Za bolj bisto juho dobro splakni meso in kosti, pa zakuho (rezanci, ribana kasa) skuhaj posebej. Meso vzamem ven preden ga dam na mizo, ker se zna malo "posusit", ce ga das ze prej ven. A ja, pa se to... juho ponavadi kuham en dan prej, da se cez noc pohladi in zjutraj poberem dol mascobo.

Riz - na olju preprazim toliko, da postekleni. Lahko dodas jusno kocko za okus ali pa samo mesanico zacimb po okusu. Lahko pa proti koncu kuhanja dodas en lep kupcek sveze naribanega parmezana in dobro premesas. Lahko vmesas tudi sladko smetano in muskatni orescek. Drugace pa jaz skoraj nikoli ne delam riza brez dodatkov. Ce ne drugega fliknem notri malo zelenjave user posted image .

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?