|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   goveja juha
4.2.2008 10:42:37   
urskas
Danes kuham govejo juho. Meso sem imela  zamrznjeno. Zdaj me pa zanima, ali lahko juho dam zmrznit al rajš ne.
Pa še to, kako naj zmeljem meso za recimo polpete. A bo vredu če ga dam kar v multipraktik?!?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: goveja juha
4.2.2008 10:46:19   
Anonimen
Meso sem imela zamrznjeno. Zdaj me pa zanima, ali lahko juho dam zmrznit al rajš ne.


Ne razumem, zakaj ne.

(odgovor članu urskas)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: goveja juha
4.2.2008 11:02:24   
Sandra*
Ah jaz bi dala isto zmrznit, saj boš zamrznila samo juho, mesa ne?

Za polpete ti pa ne vem svetovat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: goveja juha
4.2.2008 11:50:25   
urskas
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Meso sem imela zamrznjeno. Zdaj me pa zanima, ali lahko juho dam zmrznit al rajš ne.


Ne razumem, zakaj ne.


ker se hrana ne sme dvakrat zamrzovat!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: goveja juha
4.2.2008 11:53:29   
Laubica
Juho daš -brez mesauser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: goveja juha
4.2.2008 12:01:26   
Anonimen
Juho lahko daš zmrzniti, ker je bilo meso v njej toplotno obdelano - torej skuhalo. Jaz npr. mleto meso zamrznem, pa potem mesni ragu za makarone ravnotako zmrznem. Ni pa dobro eno stvar odtajat in jo potem dati takoj nazaj v skinjo.

Jaz iz mesa iz juhe naredim mesne cmočke kot prikuho za juho.

Naredim vlečeno testo, kot za jabolčni zavitek in ga nadevam z maso. Nadev naredim tako, da meso iz juhe zmiksam v multipraktiku, dam zraven še pol čebule, en česen, malo petršilja, poper, sol in eno jajce. To oblikujem v majhne kroglice, velike za dva oreha in zavijem v vlečeno testo. Nato zakuham v juho, vre na majhnem ognju kakih 10 minut. Mljask, mljask.
Če jih je preveč, kroglice zamrznem tako, da jih dam na pomokan krožnik, ga pokrijem z alofolijo in vse skupaj dam za nekaj ur v skrinjo, da malo pomrznejo in potem zložim v vrečko in dokončno zamrznem. Če jih sveže dam v vrečko, se kroglice sprimejo med sabo in potem v juhi razpadejo.

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?