|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   glavobol
13.2.2008 14:07:32   
lelčy
lep pozdrav!
imam chronovo bolezen in zadnje čase hude glavobole. bila sem pri gastroenterologu, ki pa pravi da naj vzamem lekadol ali pa panadol. vzamem te tablete pa nič-včasih vzamem kar po dve skupaj pa spet nič ne pomaga. zdaj pa me zanima ali je katera, ki ima ch. bolezen in kaj vzame pri glavobolu? jaz ne upam jemati kakšnih bolj močnih tablet ker imam nato močno poslabšanje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: glavobol
13.2.2008 14:35:15   
mojsoncek
Meni pri glavobolu dostikrat pomaga, ce prezracim prostor (ali grem ven), pijem se vec vode kot ponavadi ali pa si naredim kaksen svez sadni sok (npr. stisnem pomaranco,...). Pa malo pocitka si probam izboriti.

Sicer nimam chronove bolezni, ampak se vseeno izogibam tablet.




_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: glavobol
13.2.2008 16:47:03   
valentina2006
Lekadol in ležanje...takrat druzga ne prenesem.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: glavobol
14.2.2008 16:43:15   
gojska
Meni pri glavobolu dostikrat pomaga, da si grem glavo opratuser posted image
Res.
Fino si zmasiram lasišče, pol si pa predstavljam, da je voda, ki mi spira šampon, zdravilna.
Pomaga v 90% spoh če si na začetku glavobola.

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: glavobol
14.2.2008 20:29:42   
Peppa
Uh, težko karkoli svetovat.
Jaz imam migreno, pa mi v začetni fazi pomaga Naprosyn (375 mg) ali pa občasno zelo močna grenka kava z veliko limone (to slednje sicer bolj redko), če pa zadevo zamudin in me razboli glava, pa moram it po inekcijo v ZD (eno proti bolečinam, eno proti slabosti, ker imam take bolečine, da bruham).

Sem pa potrebovala kar nekaj časa, da sem ugotovila, katere tablete mi najbolj odgovarjajo. Fajn je, če ti kakšna dobra farmacevctka (farmacevt) svetuje kakšne novosti so na trgu in potem se s svojim osebnim zdravnikom odločita za ene.

_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: glavobol
14.2.2008 20:50:12   
Lianna
Jaz mam migreno in vzamem Aspirin migran (2 tableti hkrati). Sam sem imela v tork tako hudo migreno, da mi ni nič pomagalo. Sicer sem pa malo prepozno vzela.

(odgovor članu Peppa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: glavobol
14.2.2008 21:59:18   
Peppa
Meni pa Aspirin ne odgovarja. Zaenkrat moj želodec še prenese Imigran sprint, samo kot sem že rekla od bolečine bruham in je potem to začaran krog, ker tableta ne utegne prijeti.
Lp

_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: glavobol
14.2.2008 22:03:55   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Peppa

Meni pa Aspirin ne odgovarja. Zaenkrat moj želodec še prenese Imigran sprint, samo kot sem že rekla od bolečine bruham in je potem to začaran krog, ker tableta ne utegne prijeti.
Lp


Avamigran je tudi vredu. Jaz na srečo ne bruham, samo grozno slabo mi je. Bruham pa nikoli, ampak to tut če mi je noro slabo ne.

(odgovor članu Peppa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?