|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spodnje perilo
8.4.2008 11:12:57   
Maxica
Na koliko časa menjate spodnje perilo? Ne mislim na sebiuser posted image , temveč v celotni garderobi. A sproti nabavljate, ko kaj pametnega vidite al greste kaj pa vem enkrat letno v nabavo in takrat nabavite 20 spodnjic recimo? Kaj naredite s starejšimi, vržete stran? In kje nabavljate?
Jaz moram zdaj v bližnji prihodnosti v eno orng nabavo, se mi zdi, da je že predolgo, kar sem nazadnje vse skupaj nabavila.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spodnje perilo
8.4.2008 11:26:04   
timika
Ponavadi imam tudi jaz akcije - OK, ne ravno menjava cele spodnje garderobe, ampak tako, sezonsko - za poleti si nabavim tudi kaj bolj igrivega, če se že ravno vidi izpod poletnih oblačil. Ponavadi ob tem, ko prinesem domov nov kup, zmečem kaj tudi stran, ja.
Se mi ne da prav veliko tekat okoli po trgovinah in grem v meni preizkušen Intimissimi, kjer imam preizkušen model tangic in spodnjih majčk (no, potem pade še kaj za dušo), tudi modrčki so mi dobri, lani za poroko sem nabavila fenomenalnega brez naramnic, ki ga redno nosim še sedaj - krasno prime, ne rabiš praktično nič popravljat.
Tudi za moža kdaj nabavim sproti in je bil z vsem zadovoljen.
Tam kupujem tudi kopalke - je pa res, da ne potrebujem velikih št., ne vem, kako je pri njih s tem. Kopalke vem, da imajo minimalistične hlačke - moj je vedno zadovoljen, ko pridem od tamuser posted image .

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spodnje perilo
8.4.2008 11:28:59   
tintin
Kupujem v glavnem na razprodajah (zimskih in poletnih)  - perilo Skiny. Mi je še naj, naj. Kupim par komadov spodnjic, kak modrček itn. Ampak moji predali s spodnjim perilom so nabiti:) Sem ful ljubiteljica perila, čeprav sem trenutno vsaj glede modrčkov malo prikrajšana in "obsojena" na tiste za dojenjeuser posted image

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spodnje perilo
8.4.2008 11:29:43   
tintin
Aja, v Skiny-u imajo redno kake akcije -30 ali celo -40.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spodnje perilo
8.4.2008 11:33:45   
mojsoncek
Ponavadi kupim takrat, ko mi je kaj vsec. Se nikoli nisem sla v shopping po npr. 20 tangic in 10 spodnjih majic.  Stran jih pa vrzem vec naenkrat, ko ne morem vec predala zapret (no, ce so kaksne ze bolj zmatrane, ne cakam na to, da se predala ne bo dalo zapret user posted image )


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spodnje perilo
8.4.2008 14:18:58   
gojska
če ene kupim, ene vržemuser posted image
redko kupim več kot tri naenkrat, ker sem škrtica.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spodnje perilo
8.4.2008 16:59:31   
Anonimen
Na koliko časa menjate spodnje perilo? A sproti nabavljate, ko kaj pametnega vidite 

Po potrebi in navdihu.

Kaj naredite s starejšimi, vržete stran?

Ja.

In kje nabavljate?

Emporium, 18. v mesecu.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spodnje perilo
8.4.2008 16:59:33   
Kaliope
kupim, ko vidim kaj, kar mi je všeč - ali pa če slučajno za kakšno priložnost rabim kaj posebnega, kar še nimam. Vstran pa vržem, ko se mi hlačke ali modrc raztegnejo oz. se ne prilegajo več ok (čeprav še takrat si včasih pustim in nosim za doma ... )

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spodnje perilo
9.4.2008 8:27:31   
muki1
Po potrebi nabavim. Ko kupim, vzamem dva, tri komplete. Sem pa zelo razočarana nad Skinijem, kjer sem lani poleti pustila kar lep kupček denarja in se mi zdi, da ni dosti boljši od H&M perila, ki pa je bistveno cenejše user posted image .

Staro pa zavržem.

< Sporočilo je popravil muki1 -- 9.4.2008 8:28:37 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spodnje perilo
9.4.2008 9:47:15   
Rožica I
Ko vidim kaj zanimivega (sploh v akciji) nabavim brez razmišljanja user posted image ! Nikoli pa še nisem šla po 10 parov hlačk recimo naenkrat, kar verjetnost, da mi jih bo glih 10 super truper, je zelo majhna. Enak model v neštetih variantah pa tudi ne gre skozi.
Nekako se mi ne da iskat, kadar kaj rabim, ker potem plačam pač koliko stane. Raje sproti razmislim, kaj bom počasi potrebovala in kupim recimo par mesecev prej, na razprodajah. Je pa res, da imam tak šiht, da sem dost službeno po nakupovalnih centrih in potem združim prijetno s koristnim user posted image .


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spodnje perilo
9.4.2008 21:17:10   
muška
Jaz kupujem sproti. Ne dovolim si, da bi imela na sebi zaprano perilo, ali takšno, ki mi ne gre 100% k vrhnjemu oblačilu. Vem, obsedena sem s tem user posted image  , sem že 1x priznala. user posted image

No skratka, kupujem v Yamamaju-ko so imeli še akcijo sem si predale na debelo napolnila user posted image  , plus tega vsi vejo na kaj palim in ko imam rojstni dan, v veliki večini dobim perilo user posted image user posted image user posted image

Stare kose še nekaj časa žulim doma v omari, ker se težko poslovim od njih, ampak ko pa imam "racijo" pa letijo stran.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spodnje perilo
10.4.2008 0:23:52   
* Mateja *
Ko se mi zdi staro perilo že mal bogo, ga zmečem stran in mupim novo. MOdrce obvezno pred poletjem enkrat kupim, drgač vmes ni važno kdaj. Gate in te spodnje reči pa tko sproti, ko vidim kaj lepega, kaj poceni, seksi,... Nimam pravil. 

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spodnje perilo
10.4.2008 7:04:39   
Seven*
Ko smo že pri tem. Kje dobite modrce, ki so kvalitetni, imajo dovolj velike košarice (C) in majhen obseg okrog? Pa da potem tudi lep dekolte naredijo. Nimam rada tistih, ki čisto pomendrajo prsi, ampak da jih lepo privzdignejo, pa da hkrati tudi dobro podprejo.

Saj vem, zahtevna sem. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spodnje perilo
10.4.2008 9:46:09   
muška
Seven Yamamay v EP.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spodnje perilo
10.4.2008 9:51:01   
Rožica I
Kakšen izmed Liscinih modelov s kostjo ali Triumph.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spodnje perilo
10.4.2008 13:51:43   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Ko smo že pri tem. Kje dobite modrce, ki so kvalitetni, imajo dovolj velike košarice (C) in majhen obseg okrog? Pa da potem tudi lep dekolte naredijo. Nimam rada tistih, ki čisto pomendrajo prsi, ampak da jih lepo privzdignejo, pa da hkrati tudi dobro podprejo.

Saj vem, zahtevna sem. user posted image

H&M ima 75C podložene user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spodnje perilo
10.4.2008 13:54:19   
kofetek2010
Drugače pa sproti kupujem, kjer pač vidim kaj lepega (predvsem modrc) in pol kupim 1x modrc in 3x spodnjice v isti barvi. Imam pa teh kompletkov v skoraj vseh barvah in v različnih vzorcih.

Trenutno imam v glavi, da nujno rabim rdeče spodnje perilo in za enkrat še nikjer nisem našla nič všečnega. user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spodnje perilo
10.4.2008 14:00:40   
Strawberrie Cherrie
Kupujem sproti, kar mi je všečno. Lahko so tudi samo ene gatike. Načeloma nosim črno ali pa temno rjavo sp.perilouser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Spodnje perilo
10.4.2008 21:27:45   
r1ta
Kupim takrat ko vidim kaj lepega in tam kjer je. Zadnji pridobitvi sta kompleta za spančkat iz intimissimi.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Spodnje perilo
10.4.2008 21:31:16   
Anonimen
Modrce sem kupovala, ko so mi bili premajhni, zdaj jih imam ene 5, dva premejhna pa se vedno sparam user posted image Boksarce in tangice pa tudi, mislim, da sem v dveh letih vrgla stran ene dvoje tangice, ker so se strgale? user posted image

Ko vidim kaj vsecnega, kupim, ne kupujem celotne kolekcije naenkrat.

Pozabila napisat, kje kupujem: modrci izkljucno v Tezenisu (pa enega imam zdaj iz Intimisimija in je fajn, podoben model kot iz T.), boksarce imam pa iz H&Ma, bombazne, pa ene dvoje it Top Shopa pa ene tri od Microfile. Tangice vse iz H&Ma, se mi zdi (mogoce dvoje al pa troje niso). Sp. majice pa mesano - Intimisimi, Beti, H&M, Tezenis ..


< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 10.4.2008 21:32:31 >

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Spodnje perilo
10.4.2008 21:34:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Ko smo že pri tem. Kje dobite modrce, ki so kvalitetni, imajo dovolj velike košarice (C) in majhen obseg okrog? Pa da potem tudi lep dekolte naredijo. Nimam rada tistih, ki čisto pomendrajo prsi, ampak da jih lepo privzdignejo, pa da hkrati tudi dobro podprejo.

Saj vem, zahtevna sem. user posted image


Poglej se v Intimisimi. Jaz imam sicer obseg 70 (B), samo imam 2ko, pa mi cist fajn stoji (1ka mi je premajhna, po obsegu pa najbrz bolj prav).

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?