|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Iščem novo službo!
17.4.2008 12:49:25   
RoZala
Koliko vas je, ki iščete novo službo oz. službo na sploh? Pri nas so razmere v zadnjih tednih postale malo tečne (beri: komunikacija in nič povišice že nekaj let). Urnik imam sicer fajn ampak plača je pa se za zjokat. Iščem nekaj v administraciji. Vpisala sem se v nekaj spletnih iskalnikov službe, pa ne vem kaj lahko še naredim. Aja, pa spremljanje v časopisih, če dobim kakega v roke.

Kako ste se ostali znašli in koliko časa že iščete? Ali ste potem res našli sanjsko službo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 12:53:49   
aljuška
jaz, po spletu okolišinuser posted image , tudi iščem..javljam se na ve oglse, v katerih vidim vsaj malo možnosti da bi prišla ''not'' - gledam pa po časopisih, po internetu, preko sorodnikov, znancev in podobno. do sedaj sem imela že kar nekaj razgovorov, v ponedeljek imam še enega in upam da tokrat bo. samo puške ni treba v koruzo vrečt.user posted image

_____________________________





(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 12:54:33   
baguSka
Kako ste se ostali znašli in koliko časa že iščete? Ali ste potem res našli sanjsko službo?


Jaz jo 'iscem' ze ko sem s solo zakljucla... ceprav sem skoz ze od takrat zaposlena... vendar nikol se ne ve kaj pride naproti.

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 13:02:58   
lelčy

samo puške ni treba v koruzo vrečt.user posted image


se strinjam. jaz že iščem službo tudi kar lep čas, gledam oglase, po internetu, po časopisu....ampak za zdaj še nič. upam samo, da se mi čimprej obrne na bolje, ker že imam pol kufer tega, da sem doma.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 13:07:25   
janjja
Se mi zdi da malokdo dobi takoj na začetku sanjsko službo, počasi pa že pol prilezeš kam če si priden.
No tudi jaz iščem svojo sanjsko službo.
Zaenkrat pa bom še kar v svoji ne čisto sanjski, ampak je za začetek čisto ok.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 13:28:45   
RoZala
Uauu, tako hitro toliko odgovorov.
Ker ste očitno izkušene v tem me nekaj zanima:
1. če imaš V. stopnjo in je oglas za VI. stopnjo ali vseeno pošljete prošnjo?
2. danes se je baje treba "prodat". Kako?

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 13:37:45   
Anonimen
Kakšno službo pa iščeš?
Jst sm že ene štirkat napisala da bodo pri nas iskal receptorko-administratorko pa očitno nobene ne zanima. Zanimivo, glede na to da se kao ne da šihtov dobituser posted image

(odgovor članu RoZala)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 13:48:17   
aljuška
Karin24, iz kje pa si? če si sorazmeroma blizu, se javim jazuser posted image
Drugače pa jaz pošiljam prošnje predvsem za V.stopnjo, ker kar tako dobiti službo za VII. stopnjo je skorajda nemogoče, če je že razpis, ki to zahteva, se seveda javim, drugače pa ralno gledano pač pošiljam za V. . Saj potem lahko napreduješ ali menjaš ( če dobiš za VII. seveda ). Se mi je že zgodilo da so mi na razgovoru dali vedet da imam za njih previsoko izobrazbouser posted image

_____________________________





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 13:49:35   
urbancek
Moj mož je ravno včeraj zvečer izvedel, da je sprejet v službo, ki si jo je res
želel user posted image . Prav ponosna sem nanj. Če je pa to sanjska služba se bo pa pokazalo čez čas.
Tudi tebi želim srečo, da bi čim prej našla, to kar iščeš.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 13:50:02   
kovač
Ja Karin, dj kj več napiš prosim o tej službi.
Lahko tudi na ZS.
Hvala!

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 13:53:27   
Anonimen
Karin24, iz kje pa si? če si sorazmeroma blizu, se javim jaz


Služba je v lj..
Sam če imaš sedmo stopnjo bo težka. K nočjo da menjaš čez leto ali dve. Bi za daljše obdobje nekoga. Vsaj kakor sm jaz razumela. Pa tud plača je za 5.stopnjo. Tam do 650€ neto nekje pomoje.

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 13:54:48   
kovač
A imate kje kak oglas, da ga vidim?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 14:16:10   
Adelina
Kari24, mene tud zanima. Kje lahko dobim še kakšno informacijo?

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 14:19:07   
aljuška
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Služba je v lj..
Sam če imaš sedmo stopnjo bo težka. K nočjo da menjaš čez leto ali dve. Bi za daljše obdobje nekoga. Vsaj kakor sm jaz razumela. Pa tud plača je za 5.stopnjo. Tam do 650€ neto nekje pomoje.


Evo, točno to sem dobila servirano per nekaj dnevi na enem razgovoru.user posted image Jap, imam previsoko izobrazbo.Pa tudi plača je tam ja,V.stopnja. Zdej si pa ti vedi..

_____________________________





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 14:33:27   
snake
preveč zbirčni smo, treba je delat tudi za malo manj denarja, priložnost boljša bo že enkrat prišla!!!
poprimite tudi za dela za katera niste študirale, pa boste prej našle delo.


_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 14:51:57   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: snake

preveč zbirčni smo, treba je delat tudi za malo manj denarja, priložnost boljša bo že enkrat prišla!!!
poprimite tudi za dela za katera niste študirale, pa boste prej našle delo.



Se ne strinjam čist s teboj.... Jaz sem dolgo iskala službo, pa imam VIII stopnjo... pa sem iskala od pete stopnje naprej... pa sem imela kao preveliko izobrazbo.
No, po dveh letih intenzivnega iskanja imam sedaj delovno mesto za VI stopnjo, pa še te ne bi imela, če ne bi bilo vez vmes in obrazložitev, da sem pripravljena delat za VI stopnjo. Namreč dosti delodajalcev se "boji" delavca z višjo izobrazbo, kot pa jo pričakujejo.

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 14:53:56   
Detece
Ja jaz sem tudi v precepu kar se nove službe išče. V tej sem blazno nesrečna zaradi obsega dela, zahtevnosti in odgovornosti v primerjavi s plačilom. Delam za 500 eur in to od 7:30 do 16:00 full, ampak to še ni tak problem ker rada delam, narava dela je izjemno stresna in odgovorna...Pa ti noben ne reče niti hvala, kaj šele da bi dobo kaj pr plači. Sem si pa nabrala veliko izkušenj in recimo da dobre reference...Sam pol na koncu si pa vseeno hodiš v službo zaradi denarja in ne zato, da drugim delaš uslugo...
Tako, da tudi jaz razmišljam o drugi službi.  Me je pa strah zamenjati nedoločen čas za določen, namreč še nimam otrok in so v planu..A bi si ve upale to riskirat???

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 14:56:22   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: snake

preveč zbirčni smo, treba je delat tudi za malo manj denarja, priložnost boljša bo že enkrat prišla!!!
poprimite tudi za dela za katera niste študirale, pa boste prej našle delo.



Ne tudi jaz se s tem ne strinjamm. Kajti če si dober, iznajdljiv in zanesljiv delavec moraš biti tako tudi obravnavan. Danes je takšnih malo in še tisti, ki so se jih po večini ne zna dovolj cenit.

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 15:06:09   
BAMBINA_
No, jaz sem načeloma zadovoljna tako z delom kot s plačilom, me pa strašno moti naš 9-urni delovni čas, ki je sicer gibljiv, od tega imamo 1 uro za kosilo, ampak meni to SPLJOH ne ustreza. Ma, zdaj, ko imam otroka, si pa niti slučajno ne predstavljam, da bi domov prihajala šele ob pol peti.
Ampak me nekaj zanima. Tiste, ki iščete službo medtem, ko že nekje delate. Kako pa se potem dogovorite v zvezi z odpovednim rokom. Jaz imam 3-mesečnega in ne verjamem, da bi me bil kdo pripravljen čakati toliko časa... user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 15:09:10   
felicia
ja drage moje sem na istem oz. podobnem kot ve: porodniška se izteka, bila sem zaposlena za določen čas, zdej pa iščem službo, imam pa VII stopnjo in bi delala tudi za manjošo izobrazbo sam me enostavno noben noče, kar nekako zastopim, ker če bi se mi čez čas ponudila služba za moj poklic bi šla pač tja kar je logično, ampak zaenkrat bi delala tudi za manj denarja sam da je!


Kaj ste pa drugače po poklicu?

jaz sem socialna delavka

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 15:19:47   
Anonimen
Zakaj pa poveste da imate diplomo? Pač jo zamolčišuser posted image

< Sporočilo je popravil karin24 -- 17.4.2008 15:20:02 >

(odgovor članu felicia)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 15:34:30   
Mijavček
Punce, en nasvet za tiste, ki imate VII. st. in bi delale tudi za manjšo. Na razgovoru povejte jasno, da se zavedate, da sama izbobrazba ni zagotovilo za delovno mesto in plačo. Da pričakujete samo, da boste ustrezno nagrajene za svoj trud in da boste poskusile dokazat z delom, da ste sposobne, ne pa z diplomo. Ker vam ni v interesu, da bi karnaprej iskale službo, da tudi ve hočete dolgoročno rešitev. Če bi meni tako rekel kdo na razgovoru, dobi službo.

Ne maram napihnjencev, ki pridejo s faksa in mislijo, da so celo znanje tega sveta pobrali. Začet je treba na začetku. Jaz sem diplomirala VII st. pri 23.tih in šla v službo in začela kot navadna referentka (tipkala sem račune cel dan -  dilpomirala sem pa iz narodnega gospodarstva in mednarodnih odnosov) in to delala ene 3 leta. In mi je bilo logično, da ne morem začet kot ne vem... vodja nabave  npr. Z leti sem se dokazala in imam zdaj vodilno mesto (pri 32-tih).

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 16:27:16   
pokica_
Mijavček, tole je pa pameten nasvetuser posted image , js za sebe vem da ga bom upoštevala,...čeprav sem vedno dala vedet, da sem pripravljena delat za manjšo plačo kot imam izobrazbo, ampak mogoče le nisem izbrala pravega repertuarja besed...bom kar tvoj stavek citirala na naslednjem razgovoruuser posted image .

user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 18:31:14   
Anonimen
Evo tud jz jo iščem...
Sicer zaenkrat še tako bolj neobremenjeno - če bo, bo; če ne pa tud ok.

Se mi pa zdi, da si vse mal sanjsko predstavljam. Ker verjetn začetna plača ni lih kaj prida... jaz pa iščem po celi SLO. Pa ne vem kako bom pol rihtala finance.
Ampak če tud družine preživijo z eno tako colng... bom pa še jaz a ne?

Karin tud mene to zanima. (služba namreč).

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Iščem novo službo!
17.4.2008 18:32:39   
Anonimen
Mijavček, da bi jaz prebralal te tvoje besede včeraj...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?