|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strah
1.5.2008 1:24:55   
divadana
Prejšno zvezo sem končala 3 mesece nazaj in od takrat naprej se počutim kot da bi se nanovo rodila. Nisem si upala it proč od njega... tako kot se ne upa marisktera. Čeprav sem že po pol leta ugotovila, da nisva za skupi, sem kljub temu ustrajala z njim dobre dve leti.

Vem tudi to, da če ne bi bilo moje najboljše kolegice, ki mi je zelo stala ob strani in njega... JA ON mi je pomagal odpreti oči in dal vedet da sem vredna mnogo več... stal mi je ob strani in mi dajal moč. Začel mi je pomeniti veliko... začeli so se poljubi... A jaz sem si postavila mejo pred sabo, nisem spustila nobenega blizu, pravzaprav strah me je... Zdijo se mi vsi moški isti,,, kolegice pravijo, da ON je drugačen... Res je, saj sem ob njem počutim tako fanj, da še sama ne znam opisat... A predlog za resno zvezo mi je blo ubijajoče. ON... se je zaljubu... Kaj pa jaz?? NEVEM!!  Enostavno strah me je... Vedno sva skupaj, vse možne proste trenutke sva skupaj... Iščem ga, hrepenim po njem... a mene je strah. Strah vsakega novega koraka. Strah da bo zopet isto. A ne bi ga rada izgubila. Pomeni mi vse... Res! Pišem kar čutim.

A mislite da sem nesposobna bit brez moškega??

Kako se upreti strahu...?? Čeprav me popolnoma razume ne morem da bi mu ne pokazala, koliko mi pomeni, nočem ga prizadeti. Stoji mi za vsakom korakom in mi zna vedno popestrit trenutek ko mi je hudo... Moja preteklost še vedno buri strahove v meni... in tega si ne želim več. Ve da mi veliko poemni in da rabim čas...

Mogoče sem le še zmedena ali pa res si ne bom nikoli upala biti v resni zvezi...

Ne išem druge moške... vidim le njega... On je oseba, ki me dopolnjuje, ki mi zna pokazat kaj je ljubezen, kaj pomeni nekoga imeti rad, takšnega kakršen si...

MATEJ.... rada te mam*

_____________________________

*ljubi nežno kot nebo ljubi zemljo*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strah
1.5.2008 1:42:10   
massylou
Kar vzemi si cajt. Se ti nikamor ne mudi. Je preteklost še preblizu.
Samo čas celi stare rane.
In vzemita si cajt, da se lepo spoznata, ne hitita... Matej bo razumel. Je pa lepo slišat, da nekdo zopet najde eno iskrico, da po slabi izkušnji ne vrže puške v koruzo.

Če si nesposobna živeti brez moškega? To veš samo ti, ker se iz napisanega ne da razbrati. Ampak najbrž si sposobna. Veš, poznam en fajn italjanski pregovor: ljubezen in garje ne gledajo, kam sedejo user posted image . Če je pa ravno zdaj prišel boljši mimo, pa nič hudega. V dvoje je lepše.

Ampak kljub temu počasi in previdno.

Srečno vama želim! user posted image  

< Sporočilo je popravil massylou -- 1.5.2008 1:49:53 >

(odgovor članu divadana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strah
1.5.2008 7:26:23   
mateyka
A mislite da sem nesposobna bit brez moškega??


mislm, da to nima nujno povezave s tvojo situacijo. vprašanje se mi zdi kor chickens way out. zdej pa moram raziskat a sem sposobna bit sama in zato se mi ne bo treba soočit z nastalo situacijo.
vsi mamo tendenco najti enega, ki nas bo izpolnil. ljudje smo družabna bitja koneckoncev. če ne, se nam slejkoprej zmeša user posted image je blo pa mene tud strah k strela, ko sem spoznala mojga moža in sem hotla rep med noge stisnit. lej, iz mojih izkušenj vedi eno stvar (jaz sem si jo nalimala v glavi kot postet takrat, ko sem se odločla rep obržat pokonc, da tako rečem user posted image ): nikol te noben v nič ne more prisilit in če ti kaj ne bo pasalo, lahko vedno in kadarkoli rečeš ne. torej pojdi in delaj kar ti duša in srce pravijo in če boš mela filing da ni ok, se lahko vedno ustaviš, greš stran itd. no, men ni blo tega nikol treba narest, upam da tud teb ne bo. bodi pogumna in neustrašna. in srečno user posted image kar ne ubija, jača user posted image

(odgovor članu divadana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strah
1.5.2008 17:46:41   
Anonimen
jz sem iz ene zveze v drugo prešalatala skoraj čez noč. Ne znam ti oopisat strahu, vsakega nadaljnjega koraka,...Vse skupaj se mi je zdelo, da gre totalno prehitro. Da se njemu kar nekam mudi.... Prva skupna prespana noč, prvi skupni zajtrk, njegove cunje v moji omari, ki jih je bilo čedalje več....kar groza me je bilo, strah, strah,...ne najdem besed, lahko pa rečem, da te popolnoma razumem. Po eni strani sem ga odbijala, po drugi hrepenela po njem. To je trajalo kar dolgo, skoraj predlogo in kmalu bi ga izgubila. Šele to me je nekako "streznilo" in šele po 1 letu neodločnosti sem mu rekla "pa poskusiva skupaj!". Zdaj sva skupaj že 8 let in imava 2,5 letno hčerko.  Ni mi žal!

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strah
1.5.2008 23:10:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: divadana

Kako se upreti strahu...??


Ne rabis se upirati....sprejmi ljubezen.

(odgovor članu divadana)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strah
2.5.2008 0:00:11   
GB
Zaupaj svojem srcu. On ti povedal in te vodil . Prepusti se toku dogajanj in ne razmisljaj prevec , sploh pa se ne upiraj ljubezni. Nimas razloga


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?