|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški dodatek
10.3.2008 14:11:44   
katka87
hej kako ste?
mene pa zanima ali bo moja mami še vedno opravičena do otroškega dodatka zame, če jaz vložim otroški dodatek za hčerkico. ali s tem ko jaz vložim vlogo ona izgubi to pravico?
hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški dodatek
10.3.2008 14:51:18   
gaya24
Če si še vedno vzdrževan družinski član, torej če si še študentka, pol bo tvoja mama dobivala še naprej otr. dodatek. Js bom tud zdaj vložla za otr. dodatek, ko bom rodila ampak bo moja mami za mene še vedno dobivala, ker sem študentka

(odgovor članu katka87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški dodatek
10.3.2008 15:58:07   
katka87
in katere dohodke morm js dat notr?

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški dodatek
10.3.2008 16:05:42   
Antilopa
vse, ki se tičejo dohodnine

(odgovor članu katka87)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški dodatek
10.3.2008 17:33:15   
katka87
moje al še kake druge? od mami recimo al pa od partnerja?

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški dodatek
12.3.2008 0:21:07   
*bubyka*
hm...mogoče bo mal čudno vprašanje...

ampak v kakšnem primeru pa moja mami nebi več dobivala otr. dod....sem pa še študentka, ampak me ne preživlja. nima nobenih stroškov z mano? Hodim v službo(preko študenta) in redno na fax.



(odgovor članu katka87)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški dodatek
9.5.2008 19:46:04   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: *bubyka*

hm...mogoče bo mal čudno vprašanje...

ampak v kakšnem primeru pa moja mami nebi več dobivala otr. dod....sem pa še študentka, ampak me ne preživlja. nima nobenih stroškov z mano? Hodim v službo(preko študenta) in redno na fax.





Ne bo jih dobivala ko boš ti končala fax al pa če ne bo dala vloge sploh.
Pa če ji ti ne daš potrdila o šolanju tud ne more več otroških zate dobit.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu *bubyka*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški dodatek
9.5.2008 20:53:50   
sazi
sem pa še študentka, ampak me ne preživlja. nima nobenih stroškov z mano? Hodim v službo(preko študenta) in redno na fax.

moja prijateljica, ki v takih okoliščinah tudi živela ni več doma, je imela z mamo urejeno preživnino, otroške dodatke pa je prijateljica dobivala zase in je tudi sama oddajala vlogo

(odgovor članu *bubyka*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroški dodatek
13.5.2008 13:00:57   
Matejčika
Je pa možno, da tvoja mati da vlogo za OD za tvojega otroka in bi morda dobila večji OD. Ampak to bi morala preračunati, kaj se vam bolj splača. Zgubila pa ga tvoja mati nebo, če boš ti vložila OD za svojega otroka.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?