|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nocoj pa oh, nocoj...
17.2.2005 22:20:04   
JASNA D
ko mesec svetil bo....

.....bom jaz cajtala svoje najljubše. Ata ležijo z vročino 38,6, mulec je včeraj ponoči tulil od 2 zjutraj do 15 čez pet, ta mala se doji na tri do štiri ure.... Razmišljam, da si skuham kar en liter kafeta, da zdržim....

Zdaj me mal potolaž'te!:((:((:((:((

Jasna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nocoj pa oh, nocoj...
17.2.2005 22:23:46   
Anonimen
Ja, nocoj pa oh nocoj...
To jaz vsako noč pravim:)-:)-:)-
Pa nič iz tega:pujs::pujs::pujs:

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nocoj pa oh, nocoj...
17.2.2005 22:23:59   
viv_
Dobrodošla v klubu!

Upam, da maš kej uporabnega sorodstva, če ne se mi pa res smiliš!

Pa pazi da ne zboliš!

Aja, men je dohtarca rekla vsaj 2 litra na dan popit pa 3x na dan po 2 lekadola - vsaj za atija bi blo to dobr!

Držte se!

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nocoj pa oh, nocoj...
17.2.2005 22:24:16   
lan
Kaj naj ti napisem,da te bo potolazilo?Saj bo minilo kmalu, bos videla.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nocoj pa oh, nocoj...
17.2.2005 22:25:22   
Anonimen
Joooj, moja mala bi rekla "to je pa en dan posran:)-" Ampak, veš, ponavadi je tako, da ko pričakuješ najslabše, v končni fazi nikoli ni tako slabo! Nazadnje se boš pa nalila s kofetom in bo to edini razlog, ki ti ne bo dal spat8);)8) Nič se ne sekiraj v naprej. Kakor bo pa bo in prenesla boš vse! Držim pesti za čimbolj mirno nočko!:rozica:

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nocoj pa oh, nocoj...
17.2.2005 22:27:47   
lan
Kdaj se bo to koncalo?Viruse mislim?
Midva sva zdrava (trkam),ampak nikamor ga ne upam prav dosti vozit,razen ven seveda,da se ne bi nalezel cesa.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nocoj pa oh, nocoj...
17.2.2005 22:30:39   
babylove
jaz sem tudi že kot sova...

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nocoj pa oh, nocoj...
17.2.2005 22:40:27   
ksenija.
Ja upam, da ne bo tako hudo!

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
17.2.2005 22:46:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nocoj pa oh, nocoj...
17.2.2005 22:59:55   
frutka_
Mama pa nima cajta biti bolana...tako kot pri nas pred slabim mesecem. Bolani VSI od tamalega, moža, babice, dedkov...še v trgovino nisem mogla, ker malega ne vlačim s sabo, pa nihče ga ni mogel paziti. Pa skoraj bi potrebovala še varuško oz. negovalko za možeka...;)

Jaz sem seveda zdrava, pa najmanj pojem, najmanj spim, se najbolj sekiram...upam, da me ne bo kap!

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nocoj pa oh, nocoj...
17.2.2005 23:19:35   
JASNA D
Hvala, punce, sem že bolje... Možeku sem pravkar naredila eno veliiiko limonado, sedaj mu merimo temp., mali še hvalabogu spi, Ivana pa tudi lepo vleče dudo in pančka. Jaz trapa, pa tule visim, namesto, da bi šla v posteljo.... Se še mal beremo, pol pa gas pod kojter in knjigo v roke.

Frutka - saj veš, da smo Slovenke, sploh pa Štajerke ene prav zaj.... babe, ko nam nič ne more do živega, ali pa res zelo redkokdaj, da nas kaj trofi!

LP, Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nocoj pa oh, nocoj...
18.2.2005 10:43:07   
mehurčica
No, evo. Ve ste se tukaj zvečer menle, jaz sem pa bila napol mrtva. Sem imela trebušno gripo in mi je bilo groooozno. Ves dan. Še ponoči mi je bilo slabo, sedaj je pa kr ok že. Sem imela občutek, kot da nikoli več ne bom prilezla iz tistega bolanega občutka.

Frutka, se spomniš, ko si rekla, da če si bolana, imaš občutek, kot da boš kar umrla? No, jaz sem se včeraj tako počutila.

Mi je pa prišla Nika pomagat, tako da sem na srečo lahko cel dopoldan ležala. Pol je pa še šla z mano z Davidom k zdravniku, ker ima vročino-danes že 3.dan. In danes še drisko-zgleda da se je od mene nalezel trebušne gripe. Upam, da ne bo bruhal.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?