|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   znebiti se kože na trebuhu
12.6.2008 21:42:07   
Nacka
Hoj, sem 9m po porodu. Že kakšen mesec redno tečem in telovadim; naredila sem tudi tedenski čpost z javorjevim sirupom, veliko pijem.... Sem že na svojih kilah pred porodom. Ostala pa mi je malo povešena koža na trebuhu in bokih. Kaqko spraviti proč še to?? A je za to treba počakat dalj časa po porodu??? A obstaja kakšna dobra krema za učvrstitev?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: znebiti se kože na trebuhu
12.6.2008 22:19:08   
Magi*
razvlečena koža ne bo nikoli šla povsem nazaj. nekaj bo prinesel čas, nekaj lahko pomagaš z masažami, kremami in v kakem kozmetičnem studiu s kako napravico (nimam pojma kaj sedaj vse obstaja). čisto nazaj pa zelo razvlečena koža ne gre.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: znebiti se kože na trebuhu
12.6.2008 22:20:08   
kaya2007
če imaš odvečno kožo, ne bo šla stran s kremami...je pa takole na pamet težko govoriti..

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: znebiti se kože na trebuhu
12.6.2008 22:37:35   
cmokec
Po dveh porodih imam zelo razvlečeno kožo in sem z vseh koncev sem slišala, da mi lahko pomaga edino nož. Zbiram pogum, da bi prosila splošnega zdravnika za napotnico za poseg, samo že naprej vem, da je ne bom dobila. Ker poseg ni iz zdravstvenega razloga, ampak zgolj estetski. Je pa tako moteče, da .... Samo samoplačniško je pa predrago. Vsaj zaenkrat.

poseg se imenuje abdominoplastika

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: znebiti se kože na trebuhu
12.6.2008 23:11:02   
pikalonca
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Po dveh porodih imam zelo razvlečeno kožo in sem z vseh koncev sem slišala, da mi lahko pomaga edino nož. Zbiram pogum, da bi prosila splošnega zdravnika za napotnico za poseg, samo že naprej vem, da je ne bom dobila. Ker poseg ni iz zdravstvenega razloga, ampak zgolj estetski. Je pa tako moteče, da .... Samo samoplačniško je pa predrago. Vsaj zaenkrat.

poseg se imenuje abdominoplastika

Imam isti problem in isto razmišljam kot ti.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: znebiti se kože na trebuhu
12.6.2008 23:36:55   
Anonimen
scasoma gre na bolje, ampak res pocasi, beri v letih user posted image .

(odgovor članu Nacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: znebiti se kože na trebuhu
13.6.2008 0:18:23   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Po dveh porodih imam zelo razvlečeno kožo in sem z vseh koncev sem slišala, da mi lahko pomaga edino nož. Zbiram pogum, da bi prosila splošnega zdravnika za napotnico za poseg, samo že naprej vem, da je ne bom dobila. Ker poseg ni iz zdravstvenega razloga, ampak zgolj estetski. Je pa tako moteče, da .... Samo samoplačniško je pa predrago. Vsaj zaenkrat.

poseg se imenuje abdominoplastika


enako. sem pa slišala kako poteka operacija in me je malce minilo. nasploh me misel na operacijo odvrača. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: znebiti se kože na trebuhu
13.6.2008 8:44:38   
robinzon
Kot pravi mič, gre počasi z leti nazaj, razen ekstremnih primerov. Imam znanko, katera je bila pred porodoma huda športnica, po porodu telovadila, veliko kolesarila, trebuh pa za zjokat, ampak to je res redek primer.

Masaža in trebušnjaki sigurno pomagajo, samo traja, v enem mesecu se bolj malo pozna.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: znebiti se kože na trebuhu
13.6.2008 9:57:57   
aleksandra 78
Glede kirurgije ti jo ne priporočam !!! Ostane zelo grda brazgotina preko celega trebuha. Ta operacija je namenjena ekstremnim primerom, ki res morajo veliko kože odstranit. Kozmetični saloni imajo opcijo Vakumske terapije in aromaterapije. Zelo dobri rezultati. poišči salon ki ima AromaWickel aromaterapijo- ni točen naziv- švicarska kozmetika- izredno dobra. Pa kombiniraj z vakumsko terapijo trebuha in boš videla rezultate. Kolikor se da , se bo s tem uredilo.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: znebiti se kože na trebuhu
13.6.2008 11:04:57   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: robinzon

Kot pravi mič, gre počasi z leti nazaj, razen ekstremnih primerov. Imam znanko, katera je bila pred porodoma huda športnica, po porodu telovadila, veliko kolesarila, trebuh pa za zjokat, ampak to je res redek primer.

Masaža in trebušnjaki sigurno pomagajo, samo traja, v enem mesecu se bolj malo pozna.


ja, res je. v ekstremnih primerih.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: znebiti se kože na trebuhu
13.6.2008 21:46:23   
Anonimen
Kot pravi mič, gre počasi z leti nazaj, razen ekstremnih primerov.


meni je slo full pocasi pa sem imela pred porodom raven in utrjen trebuh. niti zredila se nisem veliko.

ogromno sem hodila, enako ogromno preplavala...pa se je trebuh utrdil nazaj s polzjo hitrostjo.

(odgovor članu robinzon)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?