|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:04:18   
kalbo
Četrtek je bil definitivno najbolj grozen dan, kar sem jih doživel. Z ženo sva imela obletnico in kot se za obletnico spodobi, sva nameravala v kino. Ko sem tamaledva dvignil iz varstva je bilo še vse v redu. Tamala je bila sicer malo sitna in iz nosa ji je teklo, ampak nič posebnega.
Z Blažem sva pokosila okol bajte, žena in tamala sta šli pa na sprehod. Ko sta prišli nazaj, sem šel pod tuš tamala je bila čisto živahna in je racala po dvorišču. Ni bilo petnajst minut, ko tašča prileti gor in  mi reče naj pokličem rešilca, da tamala ne diha. Meni šine čez možgane, da bomo z avtom prej pri zdravniku, kot  bo rešilec iz Ljubljane v Grosupljem.  Navlečem nase prva hlače, ki sem jih našel, pograbim ključe od avta in me odnese dol. Dol vidim grozljiv prizor, tamala v nezavesti s plavimi ustnicami in v krčih, žena pa na telefonu z reševalci. Naložim ju v avto in gasa proti zdravstvenem domu, kjer so nas že čakali (sami plusi za naše zdravstvo in center za obveščanje). Res sem mislil, da nama bo umrla v avtu.
Zdravnica je rekla, da je to vročinski krč in da tamali kisik in pokličejo rešilca. Zadeva nikakor ne popusti, hvala bogu, da so bli z rešilcem hitro tam. Tamalo naložijo v rešilca in odpeljejo s sireno v Ljubljano. Jest pa z avtom za njimi. Nikakor nisem našel pediatrične klinike, ker je šok prišel za mano in sredi LJ nisem vedel, kje sem. nekako se privlečem do klinike, kjer me sestra posadi na stol, porine kozarec vode v roke in začne telefonarit, kam so peljali tamalo.

No peljali so jo na otroško kirurgijo, ker so sumili, da je vdihnila košček sadja. Ko sem prišel tja, je bila mala že približno pri sebi. Pol so jo peljali v operacijsko, da so pogledali v pljuča, če bi našli sadjem. Našli niso nič. Tamala je bila pod narkozo, in naredili so ji vse možne preiskave, naju je pa pediater malo pomiril in po treh urah poslal domov do jutra. Zjutraj vsa presrana kličeva, kaj je s tamalo, pa nama pove en prijazen medicinski brat, da so jo že dali z aparatov in da se mu je že ob sedmih zjutraj smejala. Hvala bogu. No kasneje tisti dan sva jo dobila domov, še cel dan je bila zarogirana z odsotnimi učki, vendar živahna. Naslednji dan je bila boga, ker jo je bolel požiralnik zarad respiratorja, včeraj in danes je pa že OK.

Konec dober vse dobro, hvala bogu, da se je vse dobro izteklo. Vročinski krč res zelo grozno izgleda. Pohvalit moram pa celoten sistem, ker res deluje kot namazan. Vsi so bli prijazni in toplih pogledov ni manjkalo tako od reševalcev, kot osebja v kliničnem centru. Kapo dol za te ljudi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:11:55   
Anonimen
O grozauser posted image

Sam da je s punčko zdej vse uredu.....

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:12:39   
*alja*
Hvala bogu da je vse vredu.user posted image

Zdaj se pa kar cartajte in objemajte. pa en velik user posted image za celo družino.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:14:12   
kofetek2010
groza... user posted image  samo, da se je srečno izteklo in da se kaj takšnega nikoli več ne ponovi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:14:43   
kalbo
Ja, res je vse v redu. Tamala je ko nova. Na moro spominja le še frizura od tamale, ker so jo morali na treh mestih malo pobriti, da so priklopili aparat za spremljanje možganskih valov al kaj še.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:14:44   
dory
prav solzna sem ratala...

in hkarti vesela,da se je vse dobro končalo in da je vse ok....


en objemček za malo, pa tudi za vas, ker si približno predstavljam,kdaj ste prestajali...user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:14:51   
cuma
Upam, da se vam kaj takega ne zgodi več .... res mora biti grozno. Eno user posted image  za tamalo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:15:39   
ElaM
Ojej, grozen dogodek s srečnim koncem. user posted image  A to je imela tako visoko temperaturo?user posted image

In lepo je prebrati tudi kakšno pohvalo.

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:15:43   
Anonimen
Oj, kar srh me je spreletel. Samo, da se je dobro končalo.user posted image user posted image
Vse dobro mali punčki in vsem vam.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:16:26   
kalbo
Ja moramo pazit, ker ji očitno vročina naraste zelo hitro. Zdaj vsaj vemo, da je to vročinski krči in vemo kaj narest, pa da ni tko hudo kot zgleda.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:17:37   
ZARA
O, ljubi bog. Samo, da je vse OK. A od vročinskega krča imaš tako štalo? 

za malecko user posted image

< Sporočilo je popravil ZARA -- 23.6.2008 14:18:08 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:18:20   
Volga
O Marija sveta...samo da je v redu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:19:23   
kalbo
Ja, čez zdravstveno osebje pa nimamo res kej drugega rečt kot kapo dol. pediater si je vzel čas in nama vse natančno razložil in povedal prav za vsako cevko za kaj je. Ko so mene usmerjali, ko nisem vedel kam ni manjkalo toplih besed. res kapo dol.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:21:47   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

O, ljubi bog. Samo, da je vse OK. A od vročinskega krča imaš tako štalo? 

za malecko user posted image


Če tamalanebi jedla, narkoza in pregled pluč nebi bla potrebna. drugače je pa taka štala z vročinskim krčem ja. Sam so me pomiril, da se otrok takrat ne duši, čeprav tako zgleda.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:21:52   
tanikaa
Kalbo, samo da je princeska zdaj ok. Sicer pa se mi zdi, da ma iste probleme tudi Rija s svojim piškotkom. Mogoče ti kak nasvet prav pride, ne vem.

Pozdravi celo družinico.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:24:22   
diva 4
Res grozno. Hvala bogu za srečen konec.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:24:25   
Jančika_
O šit, sploh si nočem predstavljat take situacije. user posted image za vse!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
23.6.2008 14:28:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:33:03   
viv_
Ja faaaaaaaaaaak, sem pričakovala da je pralni stroj crknil ali pa kaj, ne pa takole zgodbico!

Za vse vas user posted image user posted image .

Samo da se je dobro izteklo...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:34:20   
Pobalami
Jaz sam ko to berem mi srce neha biti. user posted image

Samo, da je zdaj vse vredu.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:36:19   
*tajda*
Dobro da si ostal v taki situaciji priseben in da nisi kar otrpnil. Smo imeli primer doma,ko je bilo treba oživljati pa je brat čist otrpnil, sploh ni vedel kaj naj naredi.
Upam da se vam to ne ponovi več user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:39:19   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Dobro da si ostal v taki situaciji priseben in da nisi kar otrpnil. Smo imeli primer doma,ko je bilo treba oživljati pa je brat čist otrpnil, sploh ni vedel kaj naj naredi.
Upam da se vam to ne ponovi več user posted image


Sej sem pol odpovedal sredi Ljubljane, ko se mi je usulo, pol pa še enkrat v čakalnici kirurgije, ko mi je sestra povedala, da se je mala že zbudila in da bo OK.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:40:01   
higuys
Naj bo punčka okej.
Sicer pa ima naš tudi vročinske krče in vsakič mi gre 10 let življenje, tako, da mu zbijamo vročino čim mu gre čez 37 , 4  - 37,5.
Kakšna navodila ste dobili za naprej?

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:40:58   
Anonimen
Ooo moj bog!user posted image

Še sreča, da se je dobro izteklo...

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Četrtkova nočna mora
23.6.2008 14:44:28   
kalbo
Kakšna navodila ste dobili za naprej?


Da moramo pazit, da vročina ne gre čez 38, pa svečke za primer krča smo dobili. Baje je bila težava, ker je vročina zrasla v momentu. Sej pol sva mela letanje še iz petka na soboto, ko je imela zjutraj 38,6. Sva jo zavila v mokro brisačo, dokler kalpol ni prijel.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?