|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Začnemo po praznikih?
8.12.2006 8:28:26   
Kofi
Živjo punce in fantje (mislim, da se je na tej temi tudi kdaj znašel že kak fant)!

A ste za? Da začnemo po praznikih? Do takrat pa se lepo psihično pripravimo...
ker brez psihične priprave se ni zmožno zdravo prehranjevati :) Vsaj jaz tako opažam.

No v glavnem...3.1. začnem delat in točno takrat bi želela začet spet 90D zdravo prehranjevanje. Eno rundo sem že uspešno končala (-8kg), rada bi pa še kake 3-5 kg dol spravla do poroke...sredi maja.

Imam že tudi idejo za ime skupine in sicer TRSKE...kaj pravite?

Pozdravček vsem, pa upam da bo kera za...

Lp, Pegica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Začnemo po praznikih?
8.12.2006 8:31:54   
Anonimen
user posted image  Samo trska jaz ne bom nikoli,edino na onem svetu.user posted image user posted image

(odgovor članu Kofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Začnemo po praznikih?
8.12.2006 8:35:06   
Kofi
zdaj je odvisno kaj si pod trsko predstavljaš...važno je, da si ti predstavljaš da si trska user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Začnemo po praznikih?
8.12.2006 8:42:35   
Anonimen
jst sem zraven!!! definitivno!! sicer ne mislim glih velik shujšat, cca 4kg, želim pa "zdravo živet" po Montignacu!! Torej januarja začnem!!!

(odgovor članu Kofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Začnemo po praznikih?
8.12.2006 12:21:41   
Anonimen
jaz bi tudi, sam ne vem kako bo to šlo- šele okoli šeste pridem iz službe... ven ne bom  hodila jest-restavracije..

tko da če ma katera kakšno idejo kako to speljati, naj prosim pove..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Začnemo po praznikih?
8.12.2006 12:53:36   
nina166
Bi se tudi jaz priključila skupini.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Začnemo po praznikih?
8.12.2006 13:40:18   
Pingvinčica
Jaz bi tudi, sam dvomim, da bom zdržala 90D, rada bi izgubila kakšnih 10kguser posted image user posted image , pa še vseeno ne bom trska user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Začnemo po praznikih?
11.12.2006 13:03:05   
2mama
se pridruzujem TRSKAM (to bom tudi jaz samo v sanjah, je pa ime fajn). mojemu telescu user posted image  bi dobro delo vsaj - 10 kg, cilj je - 15 kg.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Začnemo po praznikih?
11.12.2006 18:39:54   
miška
Jaz tudi user posted image

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Začnemo po praznikih?
12.12.2006 9:17:57   
Saša27
Še ena TRSKA (user posted image nikoli) se javlja na raport, tudi jaz bi začela 3.1. s to fenomenalno dieto. Sem prvič zdržala en mesec, pa je šlo dol 6 kg, v drugo pa je moj cilj -15 kg (najmanj). To skupno hujšanje je res enkratno, upam, da nam bo uspelo vsem.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu miška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Začnemo po praznikih?
13.12.2006 12:11:56   
triša
Evo z januarjem tudi jaz, me kr zraven štejte. Če ne ne bom nikoli začela. Pi pa rada.. ne ne reče se tako, bom shujšala pa 15 kg.
Da si moralo dvignem. Pa fajn papcajte med prazniki, da bomo mele pol res kaj in za kaj hujšat.user posted image

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Začnemo po praznikih?
13.12.2006 17:44:23   
x_srečka_x
se pridružim še jaz, rada bi pa spravla dol tam 10kg. po praznikih začnemouser posted image

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Začnemo po praznikih?
13.12.2006 18:51:29   
dory
3.1,? jest sem zraven :)

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Začnemo po praznikih?
14.12.2006 14:04:41   
Pajaca
Sem se sicer misnla s tem ukvarjat po 17.1... ampak se bom probala prej prštimat na dieto. Mora pa tud it ene 10kg dol.

Sam nekako mi ime trske nič pametnega ne pomenjo, razen to da sem z njimi probala zakurt pa mi nikol ni ratal... tko da ne bo tud z dieto podobno....

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Začnemo po praznikih?
14.12.2006 14:27:08   
Anonimen
Jaz čedalje večkrat tole temo odprem ...

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Začnemo po praznikih?
14.12.2006 14:41:38   
Udb
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Splišni.

Jaz  še mal razmišljam. Predvsem zaradi sadja dopoldne. Bom pa nekako tako polovično z vami - vsaj pri ločevanju - dopoldne pa solata nemesto sadja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Začnemo po praznikih?
14.12.2006 15:02:48   
Anonimen
Jaz bo tako kot Udb polovično z vami ....ločevala bom kost od mesa.....user posted image user posted image user posted image  Se meni katera pridruži? user posted image  Zdaj pa zares..ni kaj treba se bo lotit...

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Začnemo po praznikih?
14.12.2006 15:56:07   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz čedalje večkrat tole temo odprem ...


hehe jst sm jo tud,pol sem pa rekla, klinc bo ze...ceprou me zmece,k mam kosilo sele ob 3 ali stirih, od sirovih sendvicov pa tud ne morm zivet do tja :)...bomo ze :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Začnemo po praznikih?
15.12.2006 9:16:00   
Pajaca
mene tud najbolj sadje muči, pa sadni dnevi... ampak mam pa ob 12 kosilo (si kar nekaj v tupervarici prnesem pa fliknem v mikrovalovno (jo mamo v službi) pa mam kosilo. Tko da do 12 bomo že nekak zdržal.

ampak mene bašejo tud vodni dnevi


(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Začnemo po praznikih?
15.12.2006 15:55:28   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca

mene tud najbolj sadje muči, pa sadni dnevi... ampak mam pa ob 12 kosilo (si kar nekaj v tupervarici prnesem pa fliknem v mikrovalovno (jo mamo v službi) pa mam kosilo. Tko da do 12 bomo že nekak zdržal.

ampak mene bašejo tud vodni dnevi




nc narobe pajaca,ce mas namest vodnega dne,sadnega...vsaj jst sem imela le en vodni dan,pa ni blo za zdrzat...pa so mi sle kile fajn dol...tud kofe z mlekom sem vsak dan pila :)

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Začnemo po praznikih?
17.12.2006 16:41:30   
anajmad
Jst bi se vam tud pridružla,če lahko? V teh zadnjih treh letih sem na 8kg+,še pridobila 7+.Res pa je,da sploh psihično nisem bila nikoli pripravljena. Sedaj me pa že kr orng moti in vse mi visi doluser posted image .
Sam jst se ne bi tok strogo držala-tisto pitje čiste juhe mi prav nč ne diši.
No v glavnem jst sem zauser posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Začnemo po praznikih?
17.12.2006 22:43:39   
Simonca9
Ojla,

Tud jst bi se vam pridružila. Sicer sem sama že shujšala 22 kg pa bi jih še malo, vendar ne vem, če bi lahko to 90 dnevno izpeljala zaradi faksa.


(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Začnemo po praznikih?
18.12.2006 15:41:26   
Pi-kica 1
Tudi jaz sem zraven. Moram pa skenslat 6 kg.

(odgovor članu Simonca9)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Začnemo po praznikih?
18.12.2006 15:53:27   
bumerang
Jaz tudi premišljujem o tem.
Prvič mi je zneslo odlično, drugič pa sem po ene dveh tednih obupala. Me ni bilo čisto nič strah negativnih kritik kot prvič, je bilo vsepreveč grešnic in vse je bilo tolerirano.

Verjetno bom tudi jaz zraven. Ampak samo, če me bo katera ob vsaki user posted image  misli user posted image  (= ne najdem tistega, ki z macolo nabija).



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Začnemo po praznikih?
19.12.2006 9:41:15   
Julija08
Jaz se vam tud pridružim. Moram dat dol enih 15 kil, ampak nimam nobene prave volje.user posted image user posted image user posted image
Sem že v zadnjih mescih parkrat probala pa gre kakšen teden, pa me vse mine.
Upam, da bo zdaj s pomočjo vaših vspodbud šlo.

lp

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?